لانست یا سوزن تست قند خون ۴ پر بسته ۱۰۰تایی

کد محصول x346

تومان 5.000

راهنما 09339100544

قیمت 5.000

 

نام دستگاه سوزن تست قند خون که وظیفه ایجاد حفره نازک بر روی انگشت را دارد ، لانست میباشد . این سوزن ها به صورت یکبار مصرف باید استفاده شوند . کیفیت و استریل بودن این سوزن تست کمک می کند تا عددی که دستگاه تست قند در خون نمایش می دهد به حقیقت نزدیک تر باشد . امید است  با توصیه ها و توضیحات این مطلب بتوانید به سادگی متوجه کلیه اطلاعات مرتبط با این موضوع بشوید .

در این مطلب به معرفی یکی از لانست ها و یا سوزن تست می پردازیم که در بازار رایج است و تولید کشور خودمان ایران است . از نظر قیمتی و کیفیتی یکی از برند های معروف و باکیفیت بازار شناخته شده و توصیه پزشکان استفاده از این لانست ها می باشد . یکی از مزایای استفاده از این محصول ایرانی قیمت بسیار به صرفه و پایین آن می باشد . در گذشته به دلیل نبود همچین محصول مقرون به صرفه ای خیلی از اشخاص به دلیل قیمت بالای محصول خارجی نمیتوانستند آن را تهیه کنند و مجبور می شدند از یک لانست دوبار استفاده کنند و باعث اشکالات و دردسرهای بسیاری می شد . از جمله بروز بیماری های مختلف و یا نتیجه اشتباه حاصل شده در دستگاه ، ولی در حال حاضر با وجود همچین محصولات بومی و ایرانی شمامیتوانید با کمترین هزینه تعداد زیادی از این سوزن ها را خریداری کنید .

با مصرف یکباره هر سوزن موارد بهداشتی پایه و ابتدایی را در این زمینه رعایت می کنید و از خطرات و هزینه های بسیار بیشتر در آینده جلوگیری می نمایید . حتی اگر شما لانست های قبلی که استفاده کردید را بسیار تمیز بشورید اما ذرات بسیار کمی بر روی آن ته نشین شده است که قابل رویت بدون میکروسکوپ نمی باشد . آنها امکانندارد از بین بروند و قطعا بعد از ۳۰ ثانیه میکروب ها را جذب میکند . یا قرار گیری خون تازه بر روی آن لانست قدیمی حداقل دو اتفاق ناگوار می افتد :

  1. خون شما آلوده می شود
  2. نتیجه حاصل از دستگاه اشتباه خواهد بود
 

پس به این نتیجه می رسیم که با این هزینه های بسیار جزئی ارزش به خطر انداختن سلامتی خود و هزینه های بسیار بالاتر آینده را ندارد که بخواهیم بخاطر مقدار کمی هزینه که قابل وصف نیست متحمل صرف مخارج بیشتر در آینده بشویم . این محصول لانست سوزن تست برای قند خون سوزن بسیار نازکی دارد که اصلا باعث درد و اذیت در انگشت شما نخواهد شد .

 

لانست خونگیری سوزن تست چهار پر

نکاتی درمورد این لانست قبل از استفاده واجب الاجرا می باشد . حتما دست خود را بشورید و با تکه ای دستمال الکلی آن را ضدعفونی نمایید . سپس دستتان را به سمت پایین گرفته و انگشت خود را خیلی کوتاه و نرم ماساژ دهید تا خون به سمت نوک انگشتتان جمع شود . پس از آن نسبت به نیازتان لانست را در ۱۱ عمق متفاوت میتوانید تنظیم کنید و بدون درد و آسیب به خونگیری بپردازید  دقت کنید باید دستتان کامل خشک شده باشد .

تعداد در هر بسته ۱۰۰ عدد است که با قیمت بسیار پایین ارائه می گردد و شما به راحتی میتوانید برای هر بار مصرف از یک لانست نو و بهداشتی که مورد تایید وزارت بهداشت است و پزشکان هم به آن توصیه دارند بپردازید . همچنین دقت داشته باشید این لانست ها با تمامی دستگاه های تست قند در خون سازگاری دارند به جز دستگاه اکیوچک که میتوانید برا آن نیز از سایر لانست های موجود استفاده کنید . ضمنا میتوانید از جستجوی سایت برای مواردی مانند آموزش فشارسنج و محلول کنترل حساسیت دستگاه دیابت نیز استفاده نمایید .

سفارش این محصول و حتی سایر تجهیزات پزشکی موجود در بازار میتوانید به سادگی با شماره تلفن درج شده در این صفحه تماس گرفته و سفارش خود را به همراه نشانی خود به مشاوران سایت آی طب بگویید و حدودا تا ۲ ساعت بعد آن را تحویل بگیرید . برای هموطنان خارج از شهر تهران حدود ۱۲ ساعت زمان می برد تا این محصول به دستشان برسد .