قیمت کاور توالت فرنگی نوع دستی و البته ماشینی

قیمت کاور توالت فرنگی نوع دستی ماشینی

کد محصول x3178

تومان 10.000

راهنما 09339100544

قیمت 10.000

قیمت کاور توالت فرنگی را میتوانید بروز از پشتیبانی تلفنی ما جویا شوید . حدودا قیمت هر بسته ده تایی آن از ۱۱ هزار تومان تا ۴۵ هزار تومان متفاوت است . کاورها در دو نوع دستی و اتوماتیک موجود می باشند که نسبت به امکانات و کیفیت و جنس استفاده شده در آن و همچنین تعداد کاور در هر بسته متفاوت هستند . در ادامه بیشتر در مورد این موارد توضیح میدهم .

كاور های توالت فرنگی به ۲ نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شوند ، قبل تر ها اکثر مدل های دستی زیر ۱۰ هزار تومان بودند ولی این روزها به حدود بالای ۱۴ تومن رسیده اند ، البته در صورتی که تیراژ بالا سفارش دهید امکان ارائه مبالغ کمتر از ۱۰ هزار تومان وجود دارد . لذا به شرح قیمت های مختلف این محصول میرسیم . البته این قیمت ها در تاریخ انتهای این مطلب نوشته شده است که برای استعلام قیمت بروز میتوانید با ما تماس بگیرید .

کاور های اتوماتیک و قیمت کاور توالت فرنگی نیز قبلا ها زیر ۲۰ هزار تومان یافت میشد اما حالا بالای ۳۵ تومان شده و بعضا تا مبالغ حدود ۴۵ تومان نیز میشود . البته روی خرید تیراژ قطعا می توانیم کمتر از ۳۰ تومان نیز تقدیم کنیم . لازم به ذکر است کیفیت کاورهای اتومات بسیار متفاوت است و قیمت آنها نیز تفاوت زیادی دارد که موجب تاثیر گذاری بر روی طول عمر دستگاه میشود .

 

لذا ما میتوانیم محصولات ارزان قیمت و مقرون به صرفه را به شما پیشنهاد دهیم و یا محصولات با کیفیت بالا و زیر قیمت بازار تقدیمتان کنیم . در هر صورت به دلیل دست اول بودن این محصولات قیمت ها بسیار منصفانه هستند . برای پروژه های تیراژ بالاتر از ۲۰ هزار بسته امکان تولید اختصاصی در سایز های دلخواه و بسته بندی با گرافیک مد نظر شما و درج لوگوی شما روی بسته وجود دارد .

 

خرید و سفارشات این روزها در سایت ها و نرم افزارهای شبکه های مجازی مانند اینستاگرام بسیار رواج یافته است و افراد با تماس تلفنی و ارائه آدرس خود درخواست سریع محصول با پیک های ارزان اینترنتی را دارند . ما نیز میدانیم این پیک ها در چه ساعتی از روز ارزان تر هستند و شاید در حدود ۱۰ الی ۲۰ تومان نسبت به مسیر در تهران برایتان هزینه ارسال کالا به صورت سریع باشد ، در غیر اینصورت باید با پست ارسال بشود که دو الی سه روز زمان میبرد و مردم بیشتر ارسال با پیک را ترجیح میدهند .