قیمت فشار سنج های موجود در بازار

قیمت دستگاه فشارسنج فشارخون تهران

راهنما 09339100544

فشارسنج های موجود در بازار قیمت های مختلفی را دارا هستند . ما سعی کردیم حدود بازه قیمتی را در این مطلب برای شما شرح دهیم . این قیمت ها در هنگام نگارش این مطلب صحیح هستند و برای اطلاع از قیمت های کاملا دقیق شما میتوانید با شماره های مندرج در سایت آی طب تماس گرفته و از مشاوران فروش قیمت های دقیق را بپرسید .

این قیمت ها نسبت به خرید حضوری در بازار تفاوتی ندارد ، بلکه از قیمت های بازار هم به صرفه تر در می آید . به این دلیل که شما هزینه و انرژی سفر به مرکز شهر و زمانی که برای آن صرف می کنید را در نظر بگیرید . مصرف سوخت ، هزینه کرایه وسایل عمومی ، گرما یا سرما ، شلوغی ، ترافیک و هزاران سختی دیگر و حتی پیش بینی نشده که موجوب میشود برای یک خرید ساده خیلی وقتها پیشیمان شویم . اما دست اندرکاران وب سایت آی طب تمام تلاش خود را کرده اند تا با مقرون به صرفه ترین قیمت ها و بهترین تلوازم پزشکی که مورد تایید پزشکان می باشند در کمترین زمان ممکن آن را با یک تماس شما به دستتان برسانند و این انجام وظیفه برای ما برکات ویژه ای داشته است .

 

قیمت فشارسنج دیجیتال

ما در مطلبی دیگر در همین سایت انواع فشارسنج را برای شما کامل توضیح داده ایم . فشار سنج های دیجیتال مچی و بازویی از حدود 650 هزار تومان تا حدود 2 میلیون تومان نسبت به امکانات مختلف آنها قیمت های مختلفی دارند . مثلا یکی بهترین مدل های فشار سنج دیجیتال که بسیار رایج می باشد از کمپانی آلمانی امسیگ مدل بی او ۷۹ پلاس هست که قیمت آن در این لحظه 1.590.000 تومان می باشد .

 

قیمت فشارسنج عقربه ای ساده

انواع فشار سنج های عقربه ای به همراه گوشی نیز در بازار موجود است که حدودا قیمت آنها از ۸۰ هزارتومان شروع شده و تا ۱۰۰ هزار تومان نسبت به امکانات و لوازم جانبی آن متغیر هستند . اصیل و معتبر بودن محصول هم بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا محصولات نا معتبر کم کیفیت در بازار بسیار دیده می شود . اما به دلیل وجود گارانتی طلایی محصولات سایت آی طب که به مدت ۲ سال است و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله میتوانید با خیال آسوده به مشاوران این سایت اطمینان کنید و محصول خود را سفارش دهید . از خدمت رسانی به شما خرسندیم .