قیمت انواع بخور گرم خانگی و صنعتی در بازار تهران بخار ساز

بخورگرم خانگی ایرانی خارجی شرکتی

راهنما 09339100544

انواع دستگاه رطوبت ساز ایرانی و خارجی در بازار موجود است که قیمت انواع آنها از حدود ۴۵ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان متغیر است . لازم به ذکر است قیمت دستگاه های گرم از سرد کمتر است اما مصرف انرژی بالایی دارند و احتمال خراب شدن دستگاه نیز بسیار بالاست . درصورتی که پزشکتان دستگاه بخار ساز گرم تجویز نکرده بهتر است برای حفظ انرژی برق بخور سرد خریداری نمایید . مارک های شفابخش ، امسیگ و بیورر و مدل های چینی موجود است .

اینکه بخور های گرمی که در بازار هستند چند نوع هستند و شما بتوانید به صورت مختصر و مفید از کلیات اجناس موجود در بازار مطلع شوید را ما در این مطلب برایتان گردهم آوردیم . حتی یک به یک محصولات را توضیح دادیم و قیمت آن را در صفحه مربوط به خودشان نوشته ایم . البته پیشنهادمان این است که با یک تماس ساده به شماره تلفن ما از بروز ترین قیمت های بازار مطلع شوید .

 

انواع دستگاه رطوبت ساز گرم  ، خانگی و صنعتی در بازار ، راهنمای خرید

  • دستگاه های بخور گرم ایرانی

    • برند شفابخش
  • دستگاه های بخور گرم خارجی

    • امسیگ emsig
    • بیورر beurer
 

بسیاری از برندهای دیگر نیز هستند که در دنیا معتبر نمی باشند و تولید چین هستند . در هنگام خرید به ضمانت نامه معتبر کالا و همچنین اصالت کالا دقت کنید تا هزینه ای که انجام می دهید حیف نشود و بتوانید تا سال ها از دستگاه بخور استفاده کنید . دستگاه های بخور گرم به دلیل داشتن المنت و جوشاندن آب خطراتی دارد .

ابتدایی ترین خطر اینکه خدایی ناکرده دستگاه برگردد به سمت پایین و آب آن روی کسی بریزد . مخصوصا این خطر برای افراد خردسال بیشتر است . دومین خطر زمانی که آب آن به اتمام برسد احتمال سوختن دستگاه بسیار بالاست . از این خطرات بگذریم هزینه بالای برق مصرفی این نوع بخور را نمی توان انکار کرد .

 

درصورتی که پزشکتان استفاده بخور گرم را تجویز نکرده است پیشنهاد ما استفاده از دسگاه بخور سرد می باشد . امیدواریم بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید . کافیست برای دریافت قیمت ها با شماره نوشته شده در این صفحه تماس بگیرید و سوال خود را بپرسید . مشاوران آی طب به رایگان پاسخگوی شما هستند و در صورت نیاز محصولات مورد نیازتان را در سراسر ایران ارسال نموده و سپس هزینه آن را در محل پرداخت کنید .

مدل بخار ساز مخصوص صورت برای درمان عفونت های سینوس ها و مجاری تنفسی بسیار مفید است .براي اكنون مطلبي يافت نشد