قیف نرم دستشویی فرنگی با قابلیت تاشو فروش لوازم طبی منزل

قيف نرم قابل حمل مسافرتي قابل شستشو تهران

کد محصول x885

تومان 25.000

راهنما 09339100544

قیمت 25.000

 

 قیف نرم با قابلیت تاشو ، مناسب برای صندلی توالتهای فرنگی که این امکان را می دهد برای مسافرت یا دستشویی های کوچک بسیار کاربردی می باشد چرا که از وزن پایین و حجم کم بهره می برد . اگر شما هر نوع صندلی توالت فرنگی که قیف آن قابلیت جدا شدن را دارد داشته باشید می توانید از این قیف در جهت راحتی بیشتر استفاده نمایید .

 در این مطلب مختصرا به معرفی یکی از لوازمات جانبی صندلی های فرنگی می پردازیم . قطعا دیده اید که در هنگان جابجایی صندلی های توالت های فرنگی حتی مدل های تاشو ، قسمت قیف آن بسیار بزرگ و مزاحم است و نمی توان به راحتی در سفر ها و یا مناطق مختلف آن را حمل نمود . حتی این جابجایی ها بعضا باعث خسارت و شکستگی قیف نیز می شود .

ما برای شما پیشنهادی داریم . شما میتوانید قیف خود فرنگی را در منزل بگذارید باشد و جابجایش نکنید و در هنگام مسافرت ها و یا حملو نقل از قیف نرم تاشو بهره ببرید . این قیف بسیار کاربردی در جهت حمل ساده و کمتر اشغال کردن فضا و همچنین عدم ایجاد خسارت هایی مانند شکستی به کار می آید .

مشخصات و مزایای قیف نرم دستشویی فرنگی با قابلیت تاشو

  1. بهره وری از اندازه استاندارد
  2. قابلیت تاشو بودن به دلیل استفاده از جنس پلاستیک نرم
  3. قابل استفاده در توالت های تاشو و ساده
  4. بسیار کاربردی برای حملو نقل در سفر
  5. برای توالت های کم ظرفیت بسیار مناسب است
  6. وزن بسیار پایین
 

شما می توانید به سادگی آن را تا کنید و در پلاستیک کوچکی قرار دهید و به دلیل جنس پلاستیکی آن به راحتی قابلیت شستشوی بدون مرز را به شما می دهد . در این میان می توانید از صندلی های توالت تاشو نیز استفاده کنید که در کمترین حجم و وزن دستشویی فرنگی خود را همراه داشته باشید چرا که این قیف نیز از وزن بسیار پایینی بهره مند است .

همچنین شما می توانید این قیف نرم دستشویی فرنگی با قابلیت تاشو را روی هر نوع توالت بگذارید . از مدل های ثابت و دیواری گرفته تا مدل های ساده و تاشو که باعث می شود در توالت های بسیار کوچک نیز بسیار به کارتان بیاید . هر نوع توالت فرنگی که قیف بر روی آن نصب می شود و می توانید قیف آن را جدا کنید در جهت استفاده از قیف تاشو نرم نیز مورد استفاده می تواند باشد .

شما می توانید به سادگی با تماس به شماره تلفن ما از تخفیف های ویژه فصلی و مناسبتی باخبر شوید و در مورد سایر تجهیزات طبی و پزشکی سوالات خود را جویا شوید و پس از آن به سفارش محصولات مورد نیازتان بپردازید و آن را در کمتر از ۴۸ ساعت در هر جای ایران به آدرس خودتان تحویل بگیرید .