قرص شیرین کننده کم کالری مخصوص دیابت سوکر الوز

قرص کم قند دیابتی شیرین کننده چای کم کالری

کد محصول x442

تومان 9.000

راهنما 09339100544

قیمت 9.000

 

قرص شیرین کننده کم کالری مخصوص دیابت با داشتن شیرینی بسیار اما به دلیل داشتن ماده ای به نام سوکر الوز که تهیه شده از لاکتوز شیر است ، خاصیت شکر و قند را ندارد و باکتری ها آن را مواد غذایی نمی بینند . به راحتی از بدن دفع می شود و به دلیلی کم کالری بودن ، جذب بدن هم نمی شود . شما با خوردن این قرص همراه چای و یا خالی در صورت تایید پزشکتان هیچ عارضه ای پیدا نمیکنید حتی اگر مبتلا به دیابت داشته باشید . این محصول در هر بسته ۱۰۰ ، ۲۰۰ ، ۳۰۰ عدد قرص به انتخاب شما ارائه می گردد .

 

با دیابت چگونه طعم شیرین را بچشیم؟

تغذیه سالم و بدون قند برای افرادی که دارای دیابت هستند یک امر بسیار ضروری می باشد . توصیه های سلامتی در این زمینه از ناحیه پزشکان و مشاوران تغذیه بسیار است . خیلی از افرادی که مبتلا به بیماری دیابت هستند علاقه مند به خوردن چای شیرین هستند که مدتهاست مزه آن را فراموش کرده اند . در این مطلب میخواهیم به معرفی محصولی بپردازیم که این امر را میسر می سازد .

محصول شرکت ماردین قرصی است که شیرین کننده می باشد و آن را هم به نحو قند و یا به عنوان شکر میتوانید استفاده کنید . خاصیت این قرص آن است که برای افراد دیابتی کمترین کالری را دارد و دارای قند نمی باشد . آن چیزی که این قرص را شیرین می کند ولی قند نیست سوکر الوز نام دارد . این قرص با اینکه از قند و شکر تولید نشده اما ۶۰۰ مرتبه شیرین تر از قند و شکر است .

 

چگونه سوکر الوز شیرین است اما مانند قند و شکر نیست ؟

دلیل اینکه سوکر الوز شیرین تر از قند و شکر است اما اصلا همانند قند و شکر نیست و بیماران دیابتی در صورت تایید پزشکشان هیچ واکنشی به آن نمیدهند آن است که کلر سه مولکولی مثل شکر شکستنی نیست و همچنین متابولیزه نمی شود و بدون تغییری و همچنین با سرعت بسیار بالا از بدن عبور می کند و انگار نه انگار به احتساب در بیاید و ماده ای خنثی تلقی می گردد . درواقع بدون اینکه این شیرینی جذب بدن شود به راحتی و به سرعت دفع می گردد . این ماده را در سال ۱۹۷۶ توانستند پزشکان و دانشمندان کشف کنند . در سال ۱۹۹۸ توسط سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تصویب و تایید قرار گرفت . در حال حاضر در بیش از ۸۰ کشور دنیا مانند آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، ایران و غیره در حال  تولید و در مصرف مواد غذایی و نوشیدنی در حال استفاده شدن می باشد .

 

از مزایای این قرص این است که برای دندان ها ضرری ندارد و باعث پوسیدگی یا خرابی نمی گردد چرا که باکتری ها آن را به عنوان یک مواد غذایی شناسایی نمی کنند . همچنین در این قرص کم کالری ، مواد زیر وجود ندارد و کاملا عاری از مواد ذیل می باشد :

  1. قند و شکر
  2. چربی اشباع شده
  3. اسید چرب ترانس
  4. کلسترول
  5. ویتامین آ
  6. ویتامین ث
  7. کلسیوم
  8. آهن
 

برای سفارش این محصول و یا سار محصولات شرکت ماردین مانند کافی میکس های شیرین بدون شکر و حتی سایر تجهیزات پزشکی و دیابتی می توانید به سادگی با شماره مندرج در همین صفحه تماس گرفته و سفارش ارسال محصول را به مقدار مورد نیازتان بدهید . در حدود ۲ الی ۱۲ ساعت کاری در تهران و ۴۸ ساعت در شهرستان این محصول به دست شما خواهد رسید .