لوازم فیزیوتراپی طبی تجهیزات فروش بازار تهران

لوازم فيزيوتراپي تشك برقي بالش طبي راهنما خريد

راهنما 09339100544

 

مدتی است علم و در نتیجه لوازم فیزیوتراپی نیز پیشرفت های چشم گیری داشته است . به نحوی که توصیه می شود به جای پیشنهاد عمل های سنگین به بیماران ، ابتدا آنها را متخصص فیزیوتراپیست معرفی نمایند . در بسیاری از مواقع با ورزش و فیزیوتراپی بسیاری از مشکلات استخوان ها ، عضلات و ماهیچه و اعصاب .. نیز برطرف می گردد .

از همین رو ما در وب سایت آی طب بر آن شدیم تا محصولات خانگی فیزیوتراپی نظیر : بالشهای طبی و تشکهای برقی ... ، چه برای افراد عادی در جهت رفع خستگی و رسیدن به آرامش و همچنین بیمارانی که در زمان درمان فیزیوتراپی به سر می برند را گردهم آوریم و در سراسر ایران پهناورمان ارسال کنیم . این محصولات برای بیماران در دوره فیزیوتراپی بهتر است توسط پزشک فیزیوتراپ توصیه و تجویز گردد .

استفاده سر خود از محصولات برای بیماران ممکن است فعالیت های تخصصی پزشک شما را بی اثر کند و در مواقعی ضرر رسانی نیز انجام دهد اما افراد سالم و عادی برای دفع خستگی یک روز کاری و پر مشغله و چشیدن لذت یک خواب آسان و عمیق می توانند این محصولات را تهیه کنند و از آن ها استفاده نمایند .

 

تجهیزات و لوازم فیزیوتراپی به چند دسته تقسیم می شوند ؟

لازم به ذکر است به دلیل متنوع بودن محصولات و همچنین گوناگونی برند ها بهتر است از منبع معتبری این تجهیزات را خریداری کنید تا از اصالت محصول اطمینان کافی را داشته باشید . بسیاری از اجناس موجود در بازار تقلبی بوده و فاقد کیفیت لازم و گارانتی معتبر می باشد . ما در این شاخه یعنی فیزیوتراپی محصولات ذیل را به شما ارائه می کنیم :

  • انواع ماساژور
  • انواع تشک های برقی و گرمازا
  • انواع پتوی برقی و گرمازا
  • انواع بالش طبی
 

هر دسته از محصولات ذکر شده برند های متفاوت و محصولات متنوعی را دارند که ما در این وب سایت به معرفی تخصصی این محصولات می پردازیم . برای مثال بالش طبی از انواع گوناگونی بهره مند است که ما در توصیه های سلامتی به عوامل موثر در انتخاب این محصول پرداختیم و همچنین محصولات ورزشی برای ورزش دوستان نیز فراهم آوردیم .

برای آگاهی از بهترین مارک ها و یا محصولات مقرون به صرفه با کیفیت بالا میتوانید از کارشناسان وب سایت آی طب مشاوره گرفته و محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید . سپس در کمترین زمان ممکن ما محصول را برای شما ارسال می کنیم و آن را در کمتر از ۳ ساعت کاری در تهران برایتان ارسال می کنیم و همچنین در شهرستان ظرف مدت ۱۲ ساعت توسط پیک ویژه و یا باربری به دست شما عزیزان می رسانیم .

خواب عمیق و عضلاتی ریلکس لیاقت ما هموطنان ایرانی می باشد . ما لایق بهترین هائیم ..