فواید بخور گرم چیست؟ استفاده در ضدعفونی موقعیت سرد و خشک

بخور گرم زدعفونی مناطق سرد خشک تهران

راهنما 09339100544

 

بسیاری از مردم مخصوصا در فصل زمستان علاقه به بخور دادن سر و صورت خود دارند که جزو فعالیت های توصیه شده پس از استحمام است چرا که موجب شادابی پوست و از بین رفتن مواد زائد بینی و همینطور اخلاط مجاری تنفسی می شود و منجر به گرم شدنِ رطوبت سر که موجب پیشگیری از سرماخوردگی می گردد .

 
  • فواید بخور گرم : º
  • بهره مندی از هوای بسیار گرم و مطبوع 
  • تسکین عفونت های مجاری تنفسی به هنگام سرما خوردگی 
  • درمان التهابات ریوی 
  • بخشیدن گرما به هوای محیط 
بخور گرم ضدعفونی موقعیت سرد و خشک

حتی اگر از ظرفی پر از آب که روی گاز آشپزخانه قرار دارد و بخار دارد استفاده شود هم بهتر از نداشتن این عمل است اما خطرات جدی فرد را در این شرایط تهدید میکند از جمله بخار سوختگی ، از بین رفتن موهای سر به دلیل حرارت بالای آب و یا برگشتن ظرف و ریختن روی بدن فرد و بسیاری موارد دیگر که گزارش شده است .

 

اما دستگاه بخور گرم دارای مزایایی نظیر مجهز بودن به مخزن مخصوص ضدعفونی کننده محیط و خوشبو کننده فضا می باشد. چرا که این امکان در دستگاه بخور سرد کمتر دیده می شود و طبق تاکید سازندگان دستگاه بویژه بخور سالنی دیجیتالی اینگونه مواد را داخل آب نمیتوان ریخت چرا که باعث بروز صدمات و خرابی های جدی برای دستگاه بخور می شود .

اگر شما به دستگاه بخور سردی نیاز دارید که مجهز به مخزن مواد خوشبو کننده و ضدعفونی باشد، می توانید دستگاه های دو کاره سرد و گرم را خریداری کنید .ما در اینجا قصد داریم درمورد فواید بخور گرم توضیح دهیم و شما میتوانید به سادگی صاحب این دستگاه شوید و از فواید آن بهره مند گردید.برای دریافت این محصول از طریق پیک با ارزان ترین هزینه درب منزل فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در مطالب و مقالات دیگر سایت آی طب در مورد فواید بخور سرد توضیح دادیم. حالا در این مطلب میخواهیم به شرح فواید بخور گرم بپردازیم. امید است با شناخت کامل از فواید این نوع دستگاه بخور قدرت و توانایی انجام پیشگیری های بسیار ساده و کم هزینه را پیدا کنیم. شما با پیشگیری از بیماری می توانید از خطرات، عوارض و هزینه های بالا درمان در آینده جلوگیری کنید و همچنین حافظ و شکرگزار نعمت سلامتی خود و عزیزانتان باشید .

خرید فروش بخور گرم المنت بازار ایران

مزایای دستگاه بخور گرم چیست ؟

 بخور گرم بیشتر در فضاهای سرد و خشک زمستانی کاربرد دارد. چرا که هم به گرم شدن فضا کمک می کند و همراه با آن به مرطوب شدن فضا هم یاری می رساند . اگر در سرمای هوا گرفتگی بینی داشتید، استفاده از بخور گرم به شدت توصیه می شود زیرا  عفونت های مجاری تنفسی را سریع تسکین می دهد .

از دیگر مزایای بخور گرم در هوای سرد و خشک بهبود شدت سرفه و همچنین بهتر شدن در سرفه های خشک نیز می باشد . این بهبودی برای شما به سرعت توسط دستگاه بخور گرم ایجاد می شود که در اختلالات ریوی خیلی بهتر از بخور سرد کارامد است . البته لازم به ذکر است برای کودکانی که دارای انواع اختلال التهابی ریوی و نای هستند بخور سرد گزینه مناسب تری به شمار می آید . بخور گرم برای تمامی کسانی که دارای التهاب راه تنفسی فوقانی نیستند توصیه می شود .

از دیگر دلایل برتری دستگاه بخور گرم آن است که این دستگاه ها از محصولات قدیمی و شناخته شده بازار هستند و دارای گارانتی معتبر و پرتاب بخار بالا میباشند . به دلیل وجود المنت داغ کننده آب ، این گرما میتواند هرچیزی را با بخور آب تلفیق کند و آن را به هوای محیط منزل یا کار شما پرتاب کند . و لازم به توجه است که این قطعه المنت در بخور های گرم همواره موجود و در دسترس است .حتی شما میتوانید به راحتی خوشبوکننده های مختلف و یا روغن های گیاهی را به ان مخزن اضافه کنید .

فواید بخور گرم مزایا دستگاه بخور

به دلیل پرتاب با قدرت تر و بیشتر بخور سرد نسبت به بخور گرم در هوا ، قطرات آب سرد توسط بخور سرد بیشتر ، وسیع تر و حتی سریعتر فضای خانه شما را پر می کند . اگر نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت نکنید ممکن است باعث رشد قارچ ها و باکتری ها شود و آن ها را به هوای خانه یا محل کار شما انتشار دهد . قطعا زمانی که از بخور گرم استفاده کنید این خطرها شامل حال شما نخواهد بود . برای مثال شما اگر هر روز مخزن آب دستگاه بخور سرد را با آب و صابون نشورید امکان رشد قارچ و باکتری زیاد می شود و یا اگر از آب تصفیه شده در آن استفاده نکنید امکان این اتفاق بیشتر خواهد شد . اگر هم دستگاه تصفیه آب ندارید میتوانید از آب جوشانده شده ای که کاملا سرد شده استفاده کنید . این کار باعث می شود که از هرگونه رشد قارچ و باکتری در محیط خانه جلوگیری نمائید . البته قابل ذکر است که اگر همین بخور گرم که همچین تهدیدی را ندارد به مقدار زیاد استفاده شود برای بیماران دارای آلرژی و آسم میتواند رشد قارچ و تشدید حساسیت را دربر داشته باشد .

 

شما میتوانید با شماره مندرج در سایت تماس گرفته و اطلاعات بیشتر نسبت به نوع دستگاه های موجود بخار بگیرید . لازم به ذکر است دستگاه های بخور گرم از قیمت ارزان تری نسبت به دستگاه های بخور گرم دارد و شما میتوانید به راحتی با یک تماس تلفنی دستگاهی که مدنظر خود و پزشک شما می باشد را تهیه کنید. مجموعه آی طب افتخار ارسال انواع سفارشات کالاهای پزشکی را دارد تا در مدت زمان کمتر از ۱۲ ساعت کاری در تهران و حدود ۴۸ ساعت در شهرستان محصول مورد علاقه شما را به دستتان برساند .