دستگاه فشار سنج مچی دیجیتال مدل بی دبلیو ۵۲

دستگاه فشارسنج دیجیتالی مچی خون قلب

کد محصول x234

تومان 128.000

راهنما 09339100544

قیمت 128.000

قبل از اینکه قابلیت های این دستگاه را در اندازه گیری فشار خون برای شما شرح دهم لازم به ذکر است کمپانی امسیگ آلمانی می باشد و از شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی بسیار معروف می باشد . این شرکت تمامی محصولات خود را در دسترس پزشکان متخصص گذاشته است و انواع تست های کلینیکی با آن ها انجام شده است و اطمینان حاصل شده که تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت مورد تایید از نظر کمی و کیفیتی بوده است .

قابلیت های این فشارسنج مچی دیجیتال شامل :

  • بررسی کاملا خودکار ضربان قلب و فشار خون از مچ دست
  • ظرفیت ۶۰ گانه حافظه
  • سیستم پیشرفته اطلاع رسانی اشتباهات
  • صفحه نمایش دو ایکس لارج با لامپ سبز رنگ
  • سیستم هوشمند سخنوری به سه زبان دنیا ( ترکی ، عربی ، فارسی )
 

این دستگاه از تکنولوژی برتر دنیا در زمینه کنترل هوا و سنسور های تشخیص می باشد و در مواردی همچون موتور پمپ ، شیر تخلیه گاز ، دریچه اصلی با تکنولوژی نسل جدید روز دنیا و همچنین سیستم هوشمند سنس به همراه اینتل دارای رتبه اول در دنیاست و می تواند به راحتی تمامی اطلاعات لازم در زمینه سنجش فشار خون ما را در اختیارمان بگذراد .

این دستگاه با گارانتی طلایی دو ساله امسیگ و همچنین خدمات پس از فروش ده ساله پشتیبان و حامی کنترل فشار خون شما و عزیزانتان است. برای سفارش این محصول و تحویل آن در کمتر از ۱۲ ساعت در جلوی منزل یا محل کار خود میتوانید با شماره مندرج در صفحه تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست این محصول را نمایید ، بدین ترتیب در پیشگیری بیماری کوشا باشید .

هموطنان شهرستانی ما هم میتوانند با برقراری ارتباط تلفنی این محصول را سفارش داده و در کمتر از ۴۸ ساعت توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری تحویل گیرند . به امید اینکه هم میهنان ما با پیشگیری های ساده توسط چنین محصولاتی حافظ سلامت خود باشند و بتوانیم جامعه ای سرشار از انسان های سلامت ، شاداب و پرانرژی داشته باشیم .