فشار سنج عقربه ای ساده به همراه گوشی مدل اس پی ۹۱

دستگاه فشارخون عقربه ای تهران شهرستان تحویل

کد محصول x224

تومان 75.000

راهنما 09339100544

قیمت 75.000

 

خیلی ها با وجود سیستم های فشار سنج اتوماتیک و دیجیتال هنوز به سیستم های قدیمی و فشارسنج عقربه ای علاقه بیشتری دارند . از آنجایی که وظیفه ما خدمت رسانی به هموطنانمان است این محصول را برای شما فراهم آوردیم تا با یک تماس بتوانید سفارش آن را ثبت و در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید . این فرایند کمتر از دو ساعت کاری به طول می انجامد و برای کسانی که در شهر های دیگر هستند کمتر از ۲۴ ساعت توسط باربری یا پیک ویژه به دستشان خواهد رسید .

 

این دستگاه فشارسنج عقربه ای شامل مانومتر است ، این مانومتر به دلیل اینکه تولید شده توسط شرکت امسیگ آلمانی است از کیفیت فوق العاده بالایی بهره مند است که باعث افزایش طول عمر آن شده است . علاوه بر مانومتر این دستگاه شامل پو آر سایز خیلی بزرگ یا همان اکس لارج است که برای راحتی دست و پمپاژ راحت تر و سریع تر هوا طراحی شده است .

همراه با این محصول کیف بزرگی است که محافظ تمامی قطعات آن می شود و این کیف از کیفیت بالایی برخوردار است و سایز آن دو اکس لارج است که میتوانید به راحتی تمای لوازم این دستگاه فشارسنج عقربه ای را داخل آن قرار دهید .

دستگاه فشارسنج عقربه ای علاوه بر لوازمی که تا الان ذکر کردیم دارای کاف یا همان کیسه بازو با حلقه ای با کیفیت می باشد که خیلی از دوستان مشاهده کردند مارکهای متفرقه این محصول حلقه هایی بی کیفیت ارائه می کنند اما این محصول تولید شرکت امسیگ آلمان است و تمام دنیا در مورد کیفیت تولید و محصولات آن مطمئن هستند . جدا از اینکه این محصول دارای ضمانت طلایی تا 2 سال می باشد و تا 10 سال خدمات پس از فروش آن را ارائه می کند .

لازم به ذکر است که پو آر این دستگاه دارای فیلتر گرد و غبار است که باعث جلوگیر از ورود انواع گرد و غبار به داخل کاف یا کیسه هوای بازو شود و همین امر از خراب شدن نابهنگام دستگاه جلوگیری می نماید . سیستم پمپاژ و تخلیه هوا در این دستگاه عقربه ای بسیار حرفه ای تر از دستگاه های قدیمی این مدل است که خیلی ساده و راحت این امکان را برایمان فراهم ساخته است . شیر تخلیه سیستم هوای این دستگاه به صورت ۲ حالته است که شما با چرخاندن پیچ آن میتوانید نسبت حالات مختلف مورد نیاز استفاده نمائید .

این دو حالت شامل تخلیه فشاری و تخلیه پیچی است که حالت اول یعنی تخلیه هوای فشاری این امکان را به شما می دهد که آرام آرام به صورت دقیق تخلیه هوا را انجام دهید و سیستم تخلیه دوم یا همان پیچی امکان تخلیه ها در کمترین زمان ممکن می دهد که باعث سرعت عمل در این اتفاق می شود . صفحه نمایش عقربه این دستگاه بسیار خوانا و زیباست به دلیل اینکه پس زمینه آن آبی کاربنی و نوشته های روی آن سفید درخشنده است که به آن مانومتر می گویند .

دیگر تجهیزات همراه با محصول شامل :

  • آچار تنظیم مانومتر
  • ست آبی رنگ
  • قلاب نگهدارنده مانومتر در کنار کاف
  • کیسه هوای دو شلنگه
  • پوآر
  • گوشی ۲ پاویونه یا همان دو گوش آلمینیومی
  • سر گوشی های جدید با کیفیت و بسیار راحت
 

لازم به توضیح است که گوشی های این دستگاه فشارسنج عقربه ای بسیار دقیق تر از سری های قدیمی و یا متفرقه این محصول هستند و به دلیل جنس آلمینیومی آن از کیفیت بالا و ماندگاری بهره مند شده اند . مدل گوشی های دو پاویونه از شرکت امسیگ آلمانی اس تی ۶۲ می باشد . شما با این نوع از گوشی ها به راحتی و با دقت می توانید ضربان قلب را بشنوید و آن را برای فشار خون بسنجید .

 

کافیست به مطالب گذاشته شده در سایت آی طب مراجعه نمایید و در مورد اهمیت سنجش فشار خون به صورت مرتب و منظم اطلاعات بیشتری کسب نمایید . متوجه خواهید شد که همین حالا میتوانید با تماس به شماره درج شده در این صفحه سفارش دستگاه فشار خون عقربه ای را ثبت کنید و تا کمتر از دو ساعت آن را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید . دریافت دستگاه بخور دستگاه دیجیتال کیسه آب گرم و سایر لوازم طبی برای کسانی که در شهرهای دیگری جز تهران هستند فراهم شده که کمتر از ۲۴ ساعت توسط باربری و یا پیک ویژه شهرستان برایشان ارسال گردد . به امید اینکه ما ایرانیان همیشه سلامتی خود را توسط پیشگیری های ساده حفظ کنیم و در کنار عزیزانمان زندگی سالمی را سپری کنیم .