فشار سنج بازویی ایزی لایف دیجیتال پوینت سخنگو

کد محصول KD 595

تومان 144.000

راهنما 09339100544

قیمت 144.000

ہ

 فشارسنج دیجیتال بازویی ایزیلایف یکی از انواع فشارسنج های معتبر بازار است . در این مطلب به تشریح و توضیح مدل کی دی ۵۹۵ یا دیجیتال پوینت می پردازیم . یکی از قابلیت های این دستگاه سخنگو بودن آن می باشد که به دو زبان انگلیسی و فارسی نتیجه هر بار سنجش را اعلام می کند و همچنین از صفحه کلید با فابلیت چراغ پشت کلید ها برخوردار است .

این دستگاه طبقه بندی فشار خون را با نشانه گر اختصاصی خود به نمایش می گذارد که این طبقه بندی بر اساس استاندارد جهانی است . دارای قابلیت شناسایی اختلال نامنظم ضربان قلب یا آریتمی نیز می باشد . دارای شصت عدد حافظه با نمایش نتایج به همراه تاریخ و ساعت و همچنین توان استفاده از دستگاه توسط باتری و یا برق به وسیله آداپتور مخصوص که می توانید در خواست ارسال آن به همراه دستگاه را بدهید .

میزان دقت دستگاه تشخیص ضربان قلب و همچنین فشار خون حدودا ۳ میلی متر جیوه است . در این دستگاه شما میتوانید میزان سنجش شده در مینیموم حالت و همچنین ماکزیمم حالت به صورت جداگانه ببنید . همچنین در جهت حفظ انرژی باتری در صورتی که چند دقیقه ای از آن استفاده نکنید دستگاه از تکنولوژی آتو اسلیپ استفاده کرده و دستگاه را به صورت خودکار خاموش می نماید .

امکانات و ویژگی های دستگاه فشار سنج بازویی ایزی لایف مدل دیجیتال پوینت

  • به صورت سخنگو به زبان های روز دنیا و همچنین فارسی
  • کلید ها و دکمه های چراغدار
  • صفحه ال سی دی بزرگ برای افرادی که نیاز به عینک دارند
  • سایز بازو حدود ۲۲ سانتی متر تا ۳۰ سانتیمتر مجاز است
  • دارای حافظه ۶۰ عددی ذخیره نتیایج با تاریخ و ساعت

این فشارسنج دارای تمامی تاییدیه های وزارت بهداشت و سی ای صفر ۱۹۷ اروپایی از اتحادیه های مرتبط نیز می باشد و همچنین با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله ارائه می گردد . شما می توانید با برقراری تماس تلفنی به همکاران ما ، مشاوره لازم را دریافت نموده و به واسطه ارتباط تلفنی ارسال محصولتان را خواستار شوید . در ادامه خدمات سایت میتوانید روی مواردی مانند مسافرت سالمندان توالت سیار دستگاه بخور و نیز یافتن فرد مطمئن برای نگهداری بیمار بصورت پاره وقت یا دائم روی ما نیز حساب کنید .