دستگاه فشارسنج سخنگوی دیجیتال مدل بازویی B-O-74

فشار سنج خون دستگاه آلمانی بازویی تهران

کد محصول x256

راهنما 09339100544

یکی از کمپانی های معروف در دنیا در زمینه تجهیزات و لوازم پزشکی شرکت آلمانی امسیگ می باشد . این شرکت به دلیل کیفیت بالای دستگاه های تولیدی اش مورد تشویق و استقبال همگان در دنیا قرار گرفته است . برای مثال همین محصول در کلینیک های آزمایشگاهی برتر دنیا مورد تست و بررسی و آزمایش قرار گرفته است که باعث افزایش رتبه و جایگاه آن در میان پزشکان و عموم مردم شده است .

این سیستم فشارخون ، مدل بازویی به دلیل طراحی زیبا و منحصر به فردش و همچنین صفحه نمایش بزرگش قابلیت انجام تمامی سنجش های ضربان قلب و کلیه پروسه اندازه گیری فشار خون را به صورت کاملا اتوماتیک دارد . شما میتوانید به سادگی آن را به بازوی خود بسته و دکمه استارت آن را فشار دهید و پس از آن منتظر انجام فرایند اندازه گیری فشار خون و ضربان قلب شوید . در چند دقیقه کوتاه نتیجه را با زبان سخنگوی خود اعلام خواهد نمود . این امکان دیگریست که این سییتم در اختیار ما می گذارد و آن هم صحبت کردن به زبان های فارسی ، ترکی و عربی می باشد که به انتخاب می توانیم تمامی اتفاقات و نتایج حاصله را با شنیدن به صدای این تجهزات مطلع شویم .

لوازم جانبی همراه با این دستگاه عبارتند از :

  • باتری های لازم برای استفاده از دستگاه
  • آداپتور مخصوص
  • کیف همراه باکیفیت بالا
  • گارانتی دوساله طلایی
  • خدمات پس از فروش ۱۰ ساله امسیگ
  • موتورپمپ دیجیتال
  • شیر تخلیه‌هوای الکترونیکی
 

از دیگر امکانات این تجهزات ، مدل بازویی می توان به سیستم تشخیص دقیق آن اشاره کرد . سنسور های فوق پیشرفته این دستگاه با فن آوری sens + intel قابلیت تشخیص بالاترین حد فشارخون و یا پایین ترین حد فشار خون است که به صورت واقعی نتیجه را محاسبه و اعلام می کند . حافظه این دستگاه تا ۶۰ نتیجه را ذخیره سازی کرده و در صورت نیاز با تاریخ و زمان ثبت آن نمایش می دهد . این امکان نیز فراهم آمده است تا برای پزشک خود بتوانید میانگین نتایج فشارخون خود را در بازه زمانی معینی به صورت دقیق اعلام کنید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به این سیستم و نیز سایر لوازم طبی مانند ترازو برای دانستن بطور مرتب وزن خود ، سیتم های ساخت آلمان ، ایران و برند های مطرح لطفا با شماره تماس مندرج در این صفحه ارتباط برقرار کنید و همچنین برای ارسال محصول به محل مورد نظر شما درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام فرمایید . در کمتر از ۱۲ ساعت کاری در تهران و همچنین ۴۸ ساعت در شهرستان محصول را به شما میرسانیم . امید است با لحاظ کردن همین موارد ریز پیش پا افتاده و پیشگیری های بسیار آسان بتوانیم از سلامتی خود محافظت نماییم .

قیمت محصول ۲۱۰۰۰۰ تومان