دستگاه فشارسنج بازویی سخنگو مدل بی او ۲۷

فشار سنج بازوویی خودکار اتومات سخنگو تهران

کد محصول x251

تومان 920.000

راهنما 09339100544

قیمت 920.000

درمورد فواید سنجش مرتب و منظم فشار خون در مطالب مختلف سایت آی طب بارها صحبت کردیم و در زمینه اهمیت این اتفاق و دلایل اهمیت آن متعدد دفعات شرح دادیم . این بار میخواهیم به معرفی یکی از دستگاه های فشارسنج بازویی بپردازیم که تولید شرکت آلمانی امسیگ می باشد . این دستگاه فشارسنج از امکانات جالبی نظری سخنگو به زبان فارسی و همچنین صفحه لمسی برخوردار است که باعث راحتی بیشتر برای کار با این دستگاه می شود .

 

امکاناتی نظیر سنجش کاملا خودکار فشارخون و ضربان قلب که با تنها یک کلید فرایند آن آغاز می گردد . برای مادران و پدران کهن سال سرزمینمان کار با این دستگاه فشارسنج بازویی سخنگو بسیار ساده است چرا که فقط کافیست کیسه هوا یا کاف آن را به درستی به دور بازوی خود ببندند و دکمه استارت را بزنند . بقیه پروسه کاملا اتوماتیک انجام شده و نیازی به وجود فرد دوم ندارد . از آنجا که مرتب و منظم بودن سنجش فشارخون از اهمیت بالایی برخوردار است این امر باعث می شود که به راحتی به توصیه های پزشک خود در شرایط مختلف فشار خون عمل کنند .

 

از دیگر امکانات دستگاه فشارسنج بازویی سخنگو میتوان نام برد :

  • ظرفیت حافظه دستگاه ۱۸۰ نتیجه برای دو نفر به صورت مجزا
  • صدای اعلان اشتباه در انجام فعالیت دستگاه
  • صفحه نمایش دو اکس لارج لمسی
  • زبان های سخنگو : ترکی ، عربی ، فارسی
  • معادل سازی پیشرفته مقادیر به کمک فناوری دبلیو ایچ او رنگی
  • سنسور سنجش معضل آرتیمی یا همان نامنظمی ضربان قلب
 

یکی از زیباترین سیستم های فشارسنج بازویی مدل سخنگو این مدل از محصولات امسیگ است . به دلیل صفحه فول تاچ آن و همچنین لامپ ال ای دی آبی رنگ آن طراحی منحصر به فردی دارد . رنگهای این دستگاه نسبت به دستگاه های فشارسنج دیگر متنوع تر است . این دستگاه فشارسنج رنگ های سفید آبی و مشکی سفید را موجود دارد . از سیسیتم پیشرفته کنترل هوا می توان شرح داد که ازطریق موتور پمپ الکترونیکی و همچنین دریچه تخلیه و شیر تخلیه نسل جدید این کنترل به صورت خیلی دقیق و به موقع انجام می شود . فناوری استفاده شده در این دستگاه sens + intel می باشد .

 

برای اطلاعات بیشتر نسبت به امکانات این محصول میتوانید با شماره تماس مندرج در این صفحه تماس حاصل کنید و برای سفارش از همین طریق به راحتی درخواست نمایید تا این محصول در کمتر از ۱۲ ساعت کاری در تهران به دست شما برسد و اگر هموطن عزیزی در خارج از شهر تهران هستید میتوانید با سفارش تلفنی این محصول را ظرف مدت کمتر از ۴۸ ساعت توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری تحویل بگیرید . امید است ما ایرانیان با پیشگیری های ساده و کم هزینه از سلامتی خود حفظ نموده و در هزینه و انرژی های نبود سلامتی صرفه جویی کنیم .