خرید دستگاه فشارسنج بازویی سخنگو مدل بی او ۲۷

فشار سنج بازوویی خودکار اتومات سخنگو تهران

کد محصول x251

تومان 920.000

راهنما 09339100544

قیمت 920.000

تومان 920.000

  اندازه گیری منظم و دقیق فشار خون برای حفظ سلامتی انسان ضروری است و درباره فواید فشارسنج برای کنترل فشار خون در مطالب مختلف سایت آی طب بارها صحبت کردیم. بیماری فشار خون نیاز به توجه ویژه ای دارد و برای پی بردن به اهمیت این بیماری، دلایل متعددی را شرح دادیم . این بار میخواهیم به معرفی یکی از دستگاه های فشارسنج بازویی بپردازیم که تولید شرکت آلمانی امسیگ می باشد . این خرید دستگاه فشارسنج از امکانات جالبی نظری سخنگو به زبان فارسی و همچنین صفحه لمسی برخوردار است که باعث کاربری اسان دستگاه نحوه کار فشارسنج بازویی می شود .شما عزیزان برای انواع دستگاه فشار خون و نیز کپسول اکسیژن در هر کجای ایران عزیزمان که باشید میتوانید تنها با یک تماس ساده در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه ای مقرون به صرفه این محصول را درب منزل دریافت نمایید.

  • :آنچه درمورد این محصول باید بدانیم Ο

تولید شرکت امسیگ آلمان

سنجش اتوماتیک فشارخون و ضربان قلب

 کار با آن بسیار آسان است

صفحه نمایش بزرگ لمسی

  • قابلیت سخن گفتن به زبان های فارسی، عربی و ترکی
  • دارای سنسور سنجش نامنظمی ضربان قلب

از انواع دستگاه فشار خون ، فشارسنج سخنگو بی او ۲۷ دارای امکاناتی نظیر سنجش کنترل اتوماتیک فشارخون و ضربان قلب  می باشد که با فشردن تنها یک دکمه فرایند آن آغاز می گردد . برای مادران و پدران کهن سال سرزمینمان کار با این دستگاه نحوه کار فشارسنج بازویی سخنگو بسیار ساده است چرا که فقط کافیست کیسه هوا یا کاف آن را به درستی به دور بازوی خود ببندند و دکمه استارت را بزنند . بقیه پروسه کاملا اتوماتیک انجام شده و نیازی به وجود فرد دوم ندارد . از آنجا که مرتب و منظم بودن سنجش فشارخون از اهمیت بالایی برخوردار است این امر باعث می شود که به راحتی به توصیه های پزشک خود در شرایط مختلف فشار خون عمل کنند .

قیمت فشارسنج بازویی مناسب به شما عرضه میگردد ، فشارسنج بازویی بهتره یا مچی بسته به میزان دقت مورد نیاز شما میباشد البته در واقع بازووی به نسبت دقیق تر میباشد از طرفی سادگی استفاده از مچی نیز خوب است ،  فشارسنج مچی ارزان برای آنها که بطور کلی گاهی مخواهند از حدود فشار خون خود آگاهی داشته باشند و بیماری های زمینه ای چندانی ندارند فشارسنج سخنگو نیز حذابیتهای خاص خود را دارد و با تماس روی سایت میتوانید درخواست نمایید تا درب منزل تحویل گردد ..

از دیگر امکانات خرید دستگاه فشارسنج بازویی سخنگو میتوان نام برد :

  • ظرفیت حافظه دستگاه ۱۸۰ نتیجه برای دو نفر به صورت مجزا
  • صدای اعلان اشتباه در انجام فعالیت دستگاه
  • صفحه نمایش دو اکس لارج لمسی
  • زبان های سخنگو : ترکی ، عربی ، فارسی
  • معادل سازی پیشرفته مقادیر به کمک فناوری دبلیو ایچ او رنگی
  • سنسور سنجش معضل آرتیمی یا همان نامنظمی ضربان قلب
 

یکی از زیباترین سیستم های فشارسنج بازویی مدل سخنگو این مدل از محصولات امسیگ است . به دلیل صفحه فول تاچ آن و همچنین لامپ ال ای دی آبی رنگ آن طراحی منحصر به فردی دارد . رنگهای این دستگاه نسبت به دستگاه های فشارسنج دیگر متنوع تر است . این خرید دستگاه فشارسنج رنگ های سفید آبی و مشکی سفید را موجود دارد . از سیسیتم پیشرفته کنترل هوا می توان شرح داد که ازطریق موتور پمپ الکترونیکی و همچنین دریچه تخلیه و شیر تخلیه نسل جدید این کنترل به صورت خیلی دقیق و به موقع انجام می شود . فناوری استفاده شده در این دستگاه sens + intel می باشد .

 

برای اطلاعات بیشتر نسبت به امکانات این محصول و خرید  لیزر لیپولیز میتوانید با شماره تماس مندرج در این صفحه تماس حاصل کنید و برای سفارش از همین طریق به راحتی درخواست تهیه لوازم طبی و سفارش محصولات نمایید تا این محصول در کمتر از ۱۲ ساعت کاری در تهران به دست شما برسد و اگر هموطن عزیزی در خارج از شهر تهران هستید میتوانید با سفارش تلفنی این محصول را ظرف مدت کمتر از ۴۸ ساعت توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری تحویل بگیرید . امید است ما ایرانیان با پیشگیری های ساده و کم هزینه، سلامتی خود را حفظ نموده و در هزینه های سنگین درمان بیماری فشارخون بالا و عوارض ان صرفه جویی کنیم.