فشار خون مچی دیجیتال مدل بی دبلیو امسیگ

فشارخون امسیگ خارجی حافظه تهران

کد محصول x227

تومان 180.000

راهنما 09339100544

قیمت 180.000

یکی از فشارسنج مچی های فوق العاده زیبا با رنگ سفید توسط کمپانی آلمانی امسیگ طراحی و تولید شده است که در این مطلب می خواهیم به معرفی آن بپردازیم . در مطالب گذشته سایت آی طب توضیح دادیم که تفاوت میان فشارسنج مچی و فشارسنج بازویی در چیست و در کدام از کدام نوع فشار سنج استفاده کنیم .

این مدل از فشار سنج مچی دیجیتال از امکانات فوقالعاده ای از سایر مدل های دیگر برخوردار می باشد که قابل اهمیت می باشد . یکی از این امکانات این دستگاه این است که به صورت کاملا اتوماتیک سنجش فشار خون شما رو انجام میدهد و همچنین به صورت کاملا خودکار تمامی فرایند گرفتن ضربان قلب شما را انجام می دهد .

 

از مهمترین نکاتی که نسبت به این محصول میتوان بیان کرد این است که در کلینیک های مطرح دنیا مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته است و در تمام مراحل آزمایشات کمی و کیفیتی با رتبه بالا کمپانی آلمانی تولید کننده خود را سرفراز کرده است . این امر باعث شده که علاوه بر استفاده در مصارف خانگی ، این دستگاه مورد استقبال مراکز پزشکی از جمله مطب ها و برخی بیمارستان ها گشته است .

حافظه این دستگاه برای دو نفر ظرفیت بالایی دارد و هر نفر می تواند تا ۹۰ نتیجه را در آن ذخیره کند که در مجموع ۱۸۰ نتیجه در آن ذخیره می شود . از قابلیت های این امکان این است که همه نتایج را با تاریخ و زمان ذخیره می کند . از مزایای این ذخیره سازی محاسبه میانگین تمام نتایج برای هر نفر به صورت جدا گانه است که در بازه دوره زمانی خاصی میتواند میانگین تمام فشار  سیستم خون های شما را اعلام نماید .

هشدار اشتباه در انجام پروسه عملیات از دیگر امکانات این دستگاه آلمانی است . این بدین معنی است که می توان با خیال راحت تمامی احتمالات را به خود دستگاه سپرد به این دلیل که هر زمان هر گونه مشکلی برای فرایند محاسبه فشار خون شما به وجود آید به شما اطلاع می دهد حتی زمانی که باتری دستگاه رو به اتمام باشد می توانید به راحتی مطلع شوید .

از دیگر جذابیت های این دستگاه لمسی بودن آن است که بسیار حس خوبی برای کار با این دستگاه می دهد . در کنار طراحی زیبا و عالی این دستگاه شما به راحتی با چند لمس ساده و بدون فشار به خود می توانید تمامی فعالیت های مورد نیاز خود را انجام دهید .

 

امکانات خاص این دستگاه فشار سنج مچی دیجیتال به صورت تیترگونه شامل موارد زیر می باشد :

 • سیستم پیشرفته سخنگو به زبان فارسی
 • مدرن ترین سیستم کنترل هوا
 • دارای سنسورهای پیشرفته
 • موتور پمپ سرعتی و قدرتنمد
 • شیرتخلیه هوای اتوماتیک و دستی
 • دریچه تخلیه هوای نسل جدید
 • دارای فناوری نوین سنس به همراه اینتل
 

از قابلیت های فوق العاده این دستگاه تشخیص فشارخون های بسیار پایین و فشار  سیستم خون های بسیار بالا که به دلیل بروز ترین تکنولوژی های دنیا بسیار دقیق بررسی و سنجش می شود . از دیگر قابلیت های این دستگاه شناسایی عارضه بی نظمی ضربان قلب یا آرتیمی که به محض وجود همچین عارضه ای دستگاه به صورت اتوماتیک هشدار های لازم را می دهد . تشخیص بسیار آسان مقادیر به کمک WHO رنگی در این دستگاه تعبیه شده است و دارای سیستم خاموشی اتوماتیک نیز می باشد که با برنامه ای که شما به آن می دهید در زمان های مقرر دستگاه خاموش می گردد . درمواقعی که دستگاه هیچگونه فعالیتی ندارد بعد از مدت کوتاهی به دلیل حفظ باتری و صرفه جویی در مصرف باتری دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد .

لوازم جانبی که در جعبه دستگاه قرار دارد شامل موارد ذیل می باشد :

 • تعدادی باتری مورد نیاز دستگاه
 • کیس محافظ زیبا جهت حفظ آسیب های احتمالی و حمل ساده
 • گارانتی طلایی دو ساله امسیگ
 • خدمات پس از فروش ۱۰ ساله امسیگ
 

در نهایت پیشنهاد ویژه آی طب از میان فشار سنج های جمع جور و سبک مچی این مدل می باشد ، ساخت آلمان ، ساخت ایران و برند های مطرح . شما در صورت تمایل به سفارش اینترنتی این محصول می توانید با زدن دکمه پرداخت مبلغ آن را پرداخت کنید و در کمتر از ۱۲ ساعت کاری در منزل یا محل کار شما ارسال خواهد شد . در صورتی که شما در حال حاضر شهرستان هستید می توانید از طریق باربری و یا پیک ویژه شهرستان آن را در کمتر از ۴۸ ساعت تحویل بگیرید . در صورتی که پرداخت اینترنتی برای شما مقدور نیست کافیست با شماره تماس مندرج تماس گرفته و سفارش خود را تلفنی به ثبت برسانید و اطمینان داشته باشید در همین مقدار زمان کوتاه محصول به دست شما خواهد رسید و شما حضوری می توانید پس از دریافت محصول مبلغ آن را پرداخت نمائید .