عصا پیاده روی و کوهنوردی مدل البرزیست برند Boruier

عصا پیاده روی کوهنوردی زیبا سبک ارتفاع

کد محصول x1873

تومان 60

راهنما 09339100544

قیمت 60

این عصا پیاده روی و کوهنوردی با تغییر ارتفاع بین نیم متر تا 135 سانت برای هر شرایط و ارتفاعی امکان استفاده را دارد ، چه برای افراد حرفه ای و چه برای تازه وارد ها عصا در کوه نوردی ، کویر نوردی و حتی صحرا نوردی مورد نیاز می شود ، قابلیت آنتی شوک و ضد ضربه بودن این محصول ، علاوه بر آن جنس PVC سخت دسته ها و همچنین دارا بودن دسته عمودی بروی بدنه از جنس فوم و تغییر فرم پاشنه عصا از پلاستیک پهن به آهن نوک تیز بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است .

 

کوهنوردی نیز یکی از فعالیت های ورزشی است که در آن نیاز به عصا است ، در این صفحه به معرفی یکی از عصاهای مخصوص کوهنوردی می پردازیم و شما را نسبت به امکانات آن مطلع می سازیم . کافیست شما با ما باشید و تا انتهای مطلب را مطالعه کنید و ببینید مهندسین پزشکی در جهان و ایران چه خلاقیت ها و فرایند هایی را برای بشر به وجود نمی آورند و چقدر کوهنوردی سهل و راحت خواهد شد .

پر واضح است که شماره ما با سایز درشت در بالای همین مطلب به نمایش گذاشته شده است . بهتر است با ما تماس بگیرید چرا که تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیازتان را با یک تماس سفارش می دهید و دیگر نیاز نیست به دنبال آن بگردید . کارشناسان تلفن ما کاملا به اطلاعات هر محصول آگاه هستند و راهنمایی های لازم را در کسر کمی از دقیقه برای شما ارائه می دهند .

عصای کوه نوردی قابلیت های زیادی دارد که در لیست ذیل می خوانید ، اما مهمترین نکته این است که یک بند مچی در بالای عصا نصب شده که بسیار محکم می باشد ، این بند هم برای آویز کردن عصا مورد استفاده قرار می گیرد . هم برای بسته شدن به مچ دست طراحی شده است . در واقع زمانی که عصا را می بندیم و کوتاه می شود میتوانیم به سادگی به مچ دستمان بایندازیم تا در هنگام راه رفتن دستمان آزاد باشد .

 

ویژگی های عصا کوهنوردی و پیاده روی البرزیست برند Boruier

  • مناسب برای کوهنوردی
  • متناسب با صحرانوردی
  • مخصوص کویرنوردی
  • عصا برای پیاده روی
  • امکان تغییر ارتفاع از نیم متر تا 135 سانت
  • آنتی شوک و ضربه به صورت حرفه ای
  • دارای دستگیره حرفه ای به صورت افقی از جنس PVC
  • برای راحتی بیشتر تعبیه دستگیره عمودی روی بدنه از جنس فوم
  • دارای دستگیره برای آویز یا نگهداری توسط مچ دست
  • امکان تغییر نوک عصا از حالت پهن پلاستیکی به نوک تیز آهنی
 

یکی از قابلیت های دیگر این عصا کم کردن فشار از روی مچ دست و همچنین پاهاست ، برای مثال مدتی را با عصا پیمودید و فشار را از پاهایتان برداشتید تا خستگی در برود و استراحت کافی را به پاهایتان داده اید اما حالا مچتان خسته شده که می توانید دستگیره عمودی روی بدنه عصا که از جنس فوم نرم تهیه شده را بگیرید و مقدار به مچتان استراحت بدهید .

برای خرید این محصول و دستگیره استیل ، عصای لردی و شیک کافیست با شماره تماس ما ارتباط گرفته و بخواهید که برایتان هر محصولی که میخواهید را بیاورند . برای افرادی که می خواهند در جهت سرعت عمل ارسال کالا قدمی بردارند ، راهی در نظر داریم و آن این است که با پرداخت کارت به کارت مبلغ قبل از ارسال سفارش ، امکان تحویل در کمتر از دو ساعت در شهر تهران و همچنین در کمتر از 12 ساعت در سایر شهر ها میسر می شود و در صورتی که درخواست پرداخت در محل داشته باشید با 2 الی 4 روز تاخیر محصول به دستتان خواهد رسید .