عصا چهارپایه حفظ تعادل با قابلیت تنظیم ارتفاع مدل سروناز

عصا چهارپایه حفظ تعادل تنظیم ارتفاع

کد محصول x1733

تومان ۸۰۰۰۰

راهنما 09339100544

قیمت ۸۰۰۰۰

 

عصا چهارپایه با اتصال به یک میله در حفظ تعادل تاثیر گذار است و امکان تغییر ارتفاع از 85 الی 108 سانتی متر وجود دارد . ارسال در سراسر ایران با تماس به شماره تلفن ما میسر می شود . امکان تحمل وزن های سنگین در حدود 112 کیلوگرم را داراست و همچنین مورد استفاده بزرگسالان و یا برخی سالمندان عزیز قرار میگیرد . لاستیک کف پایه ها بسیار محکم در جهت جلوگیری از سور خوردن و همچنین دارای قابلیت تعویض هستند . طراحی دستی اورگونومیک برای سلامت مچ دستان انجام شده است . همچنین این محصول دارای نشان استاندارد می باشد .

 

این عصا چهارپایه که در اینجا معرفی می کنیم و در صورت نیازتان در هر جای ایران ارسال می نماییم از جمله لوازمی می باشد که بسیار کاربردی و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است . مدل های عصای معمولی برای افرادیست که کمی عدم امکان حفظ تعادل دارند و با نگاه داشتن خود توسط یک عصای تک پایه به راحتی می توانند حرکت داشته باشند اما بعضی دیگر هستند که کم توان می باشند و برای آنها واکر تجویز می شود .

اشخاص دیگری وجود دارند که نه یک عصای تک پایه به کارشان می آید چرا که در هنگام بلند شدن و نشستن و همچنین راه رفتن احتمال افتادن و عدم تعادل در آنها وجود دارد ولی نیازی هم به واکر ندارند چرا که کم توان نیستند . به همین دلیل از عصا های چهار پایه برای حفظ تعادلشان استفاده می کنند . این عصا از ویژگی ها و مزایای گوناگونی برخوردار است که در لیست زیر ارائه می دهیم .

 

مشخصات عصا چهارپایه مدل سروناز

  • تغییر ارتفاع به صورت دلخواه از 85 سانت الی 108 سانتی متر
  • امکان تحمل وزن های بالا تا 112 کیلوگرم
  • مورد استفاده بزرگسالان و سالمندان
  • استفاده از دسته پیشرفته با طراحی اورگونومیک
  • 4 لاستیک کف پایه ها در جهت تعادل بدن با امکان تعویض
  • دارای نشان استاندارد
 

یکی از امکانات فوق العاده جالب این عصا چهارپایه تنظیم ارتفاع آن به استفاده از شاسی مخصوص است که این امکان را به شما می دهد در هر اندازه قد و قامتی از آن بهره مند شوید . برای مثال بین 85 سانتی متر الی 108 سانت امکان تغییر ارتفاع این محصول وجود دارد که در جهت راحتی و داشتن تسلط شخص نسبت به حرکت خود کمک می نماید . نکته مهمتر این است که قسمت دستی آن توسط طراحان حرفه ای به صورت اورگونومیک تولید گشته است ، لوازم کمکی  درمان انحراف انگشت پا ، لنزهای طبی چشمی ، را با یک جستجوی ساده در سایت بیابید .

آسیب ها و خستگی های مچ دست در این مدل از عصا وجود ندارد چرا که می تواند به سادگی قسمت بالای عصا در دست قرار گیرد . همچنین از سایر قابلیت های این عصا 4 پایه بودن آن است که به صورت ویژه مورد ارزیابی قرار گرفته و می تواند حامی و تکیه گاه افراد کم توان باشد . مخصوصا در زمان های بلند شدن و نشستن بسیار در نگهداری و راحت بودن فرد موثر می باشد .

 

برای سفارش این محصول ایرانی بخور سالنی ، عصای زیبایی و طبی ، کفش راحتی طبی ، حتی تور همراه سالمندان عزیز می توانید با شماره ما تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید تا در هر جای ایران هستید ، آن را با سرعت بالا و کمترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم . پشتیبان سایت ما به صورت رایگان تلفن شما را پاسخگو است و تمامی سوالاتتان را جواب خواهد داد . انواع تجهیزات و لوازم پزشکی و مدل های گوناگون عصا و همچنین تنوع رنگی آن بسیار سریع توسط شبکه های اجتماعی مجازی برایتان ارسال شده و میتوانید از میان آنها انتخاب نمایید .