عصا صندلی دوکاره محصول ایرانی مدل سه پایه سروستان

عصا صندلي مقاوم حفظ تعادل ارسال فوري

کد محصول x1869

تومان 27.000

راهنما 09339100544

قیمت 27.000

 

این عصا صندلی با دسته پلاستیکی فشرده و همچنین بدنه ای بسیار مقاوم که تا 90 کیلو را تحمی می نماید ، همچنین ارتفاع ثابت 81 سانتی آن که با سه پایه باعث حفظ عصا در هر حالتی می شود و تعادل را برای فرد بیشتر از عصای عادی به ارمغان می آورد ، علاوه بر آن به دلیل دوکاره بودن این عصا صندلی امکان استفاده از قسمت نشیمنگاه 19 در 19 سانتی متری به عنوان صندلی جهت استراحت کوتاه مدت بسیار کاربردی می باشد .

 

ما در این پست به معرفی یکی از محصولات پر فروش آی طب می رسیم که می توانید با مطالعه دقیق آن از اطلاعات جانبی و مربوط به این محصول خبر دار بشوید . قابل ذکر است که این عصا در سایت امکان خرید آنلاین نیز دارد و شما در ادامه با نحوه ثبت سفارش و فرایند تحویل محصول آشنا خواهید شد . همچنین سایر محصولات و طرح های دیگر عصاها نیز در سایت موجود می باشد که با سرچ در جستجوی بالای سایت می توانید آنها را بیابید .

 

بجای مطالعه دقیق این مطلب امکان تماس با واحد پشتیبان ما نیز وجود دارد ، به این طورت بسیار سریعتر و قابل درک تر ، مطالب را برایتان عنوان می نماییم و شما به سادگی در همان لحظه سفارش آنی می دهید و پس از بازگو کردن آدرس خود امکان دریافت محصول در همان روز کاری را خواهید داشت . سایر محصولات طبی مانند توانبخشی جنسی برای آقایان و خانم ها نیز موجود می باشد .

از صندلی این عصا صندلی میتوان در جهت نشستن و استراحت کردن کمک گرفت و یا هنگامی که در جایی میخواهید نماز بخانید هم به عنوان جایگاهی برای سجده و هم وسیله ای برای خواندن نماز نشسته محسوب می شود . این عصا با دارا بودن سه پایه در زیر امکان تسلط بیشتری به فرد می دهد . این وسیله نیز همانند نمونه های دیگر کادو و هدیه خوبی برای سالمند محسوب می شود .

 

قابلیت های عصا صندلی سروستان دوکاره محصول ایرانی مدل سه پایه

  • ارتفاع ثابت 81 سانتی متر
  • ابعاد نیشمنگاه صندلی این عصا 19 در 19 سانت
  • قابلیت تحمل وزن تا 90کیلوگرم و بدنه بسیار مقاوم
  • دارای توان بسیار مقاوم در پایه ها
 

در واقع این محصول هم کار عصا 4 پایه را به خوبی انجام می دهد و هم صندلی برای استراحت دارد . عصا 4 پایه تعادل بیشتری را برای شخص ایجاد می نماید ، این محصول نیز همانند همان عصاها است چون با داشتن سه پایه اگر خود عصا را رها سازید ، نمی افتد و در سر جای خود می ایستد ، همچنین هر زمان که نیاز به نشستن داشتید به راحتی می توانید استراحتی کنید ، با کمک سرچ در قسمت بالای سایت از سایر کالاهای خدماتی ما مانند عصا با دسته آهنی یا چوبی و ترکیبی ، دستگیره کمک حرکتی دسته آهنی یا آلومینیومی اطلاع پیدا کنید .

ارسال این محصول با هزینه حداقلی امکان پذیر است ، کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست ارسال محصول را داشته باشید ، تیم دلیوری ما به سرعت این عصا را بسته بندی نموده و حتی به درخواست شما کادو می کند و برایتان ارسال می نماید ، در تهران حدود 2 ساعت کاری ، در شهرستان زیر کمتر از یک شبانه روز به دستتان خواهد رسید ، امیدواریم خدمت رسانی ما بیشتر منجر به پاکیزگی هوا گردد .