عصا آرنجی سبک وزن جنس آلومینیومی با ارتفاع قابل تنظیم مدل سلاح

عصای آرنجی کمک هر دو پا لوازم پزشکی

کد محصول x1735

تومان 53.000

راهنما 09339100544

قیمت 53.000

 

امکان تغییر ارتفاع از پاشنه عصا تا قسمت مچ و همچنین از قسمت مچ تا نگهدارنده آرنج قابل تنظیم به صورت جدا گانه است . قسمت نگهدارنده ساعد دست از لولا تشکیل شده که درجه زاویه آن نسبت به حرکت اتوماتیک تغییر می نماید . جنس این محصول از آلومینیوم است که مزیت سبک وزن بودن را می دهد . لاستیک های کف عصا برای جلوگیری از افتادن موثر می باشند . این محصول به صورت جفتی فروخته می شود .

 

در این مطلب میخواهیم یکی دیگر از عصاهای موجود در بازار را برایتان شرح دهیم . ابتدا باید تعریف عصا را دانست که عبارت است از کم کردن فشار های عضلات تحتانی در هنگام راه رفتن و همچنین نشستن و برخاستن که خود موجب سهولت در جابجایی افراد کم توان می گردد . این عصا که در این مطلب توضیح می دهیم به صورت جفت به فروش می رسد و نحوه استفاده آن دو دست سمت چپ و راست به صورت همزمان است که در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد .

زمان هایی که پایتان شکسته است باید از عصا های زیربغلی استفاده کنید چرا که مجبورید یک پایتان را روی زمین نگذارید و همین موضوع باعث می شود که عصا آرنجی به کارتان نیاید و نتوانید با آن حفظ تعادل داشته باشید . پس عصا آرنجی برای چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد ؟ عصا آرنجی چرا به صورت جفتی فروخته می شود ؟ زیرا کارایی آن به صورت تکی معنایی ندارد .

درواقع خرید عصاهای آرنجی با تجویز پزشک در زمان هایی که یکی از پاها یا شاید هر دو آنها کمی ضعیف شده اند اما امکان گذاشتنشان روی زمین وجود دارد ، این نوع عصا مورد استفاده قرار میگیرد و به دلیل وزن بسیار کم و همچنین جثه کوچک تر نسبت به مدل های زیر بغلی بسیار مورد استقبال پزشکان و مشتریان قرار گرفته است و بسیار در جهت کمک به افراد کم توان و حتی معلولین عزیز مفید واقع شده است .

 

ویژگی های عصا آرنجی سبک وزن از جنس فلز آلومینیومی با ارتفاع قابل تنظیم مدل سلاح

  • امکان تغییر اندازه ارتفاع عصا از دو جهت گوناگون
  • دارای قسمت نگهدارنده ساعد دست
  • مزیت داشتن لولا برای قسمت ساعد
  • جنس آلومینیومی بسیار سبک وزن و مقاوم
  • دارای لاستیک کف پایه در هر عصا
  • مجهز به نشان استاندارد
 

طریقه استفاده از این نوع عصا ها به اینگونه است که باید ارتفاع را طوری تنظیم کنید تا زاویه آرنج شما بین 15 الی 30 درجه قرار بگیرد . همچنین پایه پلاستیکی عصا باید 5 الی 10 سانتی متر جلوتر از پاهایتان باشد و در هنگام راه رفتن تا 15 سانت جلوتر از پاهایتان برود . قسمتی که نگهدارنده ساعد است نیز باید حدود 2 الی 4 سانتی متر از آرنجتان پایین تر باشد . در این صورت بسیار ساده می توانید بدون فشار اضافه به نقاط ضعیف شده حرکت کنید .

برای استفاده از این نوع عصاها بهتر از تحت نظر یک پزشک ارتوپد و یا متخصص فیزیوتراپی باشید تا راهنمایی های لازم را برایتان داشته باشد . زمین های خیس یا پر از سنگ ریزه و همچنین شن و ماسه بسیار خطر ناک برای استفاده از عصا هستند که باید مراقبت آنها باشیم . قدم های بسیار کوتاه و آهسته با تمرکز بالا بسیار برای حفظ تعادل در این شرایط مهم هستند .

 

برای خرید محصولات مورد نیازتان و همچنین تجهیزات کمک حرکتی کافیست با شماره راهنمایی سایت تماس بگیرید و به کارشناسان سایت بفرمایید تا در هر کجای ایران هستید محصول شما را برایتان ارسال نمایند و در محل پرداخت کنید . البته لازم به ذکر است در صورتی که قبل از ارسال مبلغ کالا را کارت به کارت کنید امکان تحویل بسیار سریع ظرف 2 ساعت کاری در تهران و همچنین 12 ساعت در شهرستان ها میسر می گردد .