عصای سبک چهار پایه ، برند مد اسکای Med Sky مدل اردک

عصا چهار پايه وزن كم حفظ تعادل تغيير ارتفاع

کد محصول x1858

تومان 110.000

راهنما 09339100544

قیمت 110.000

این عصای سبک با داشتن 4 پایه به هم پیوسته و با فاصله زیاد از یک دیگر ، باعث حفظ تعادل هر چه بیشتر سالمند می گردد ، این عصا را از 72 الی 95 سانت می توانید تغییر ارتفاع بدهید و با وجود وزن بسیار کم آن در حدود کمتر از 950 گرم می توان آن را خیلی آسان بلند کرد و قدم بعدی را برداشت ، طرح آهن این عصای سبک حالت اردکی دارد و برای مچ دست بسیار راحت است ، دسته پلاستیک آن نرم است که باعث لطافت کف دست نیز می گردد .

 

خرید اینترنتی این عصای سبک یکی از راهکار های هدیه به پدربزرگ و مادربزگانمان محسوب می شود . سالمندان حتی اگر سالم هستند بهتر است همانظور که در حدیثی از پیامبر اسلام  (ص) نقل به مضمون فرموده اند که بهتر است افراد بالای 40 سال عصا به دست بگیرند و این کار پر از ثواب است ، احتمالا یکی از دلایل آن نشان خرد و تجربه شخص پس از چهل سالگی است که با عصا به نمایش گذاشته می شود . در این مطلب یکی دیگر از انواع عصا را برایتان شرح می دهم .

عصر تکنولوژی باعث شده تا بتوانیم به سادگی از تولید به مصرف محصولاتمان را عرضه کنیم . حتی لوازمی که مدل های خارجی و وارداتی آن را در انبار موجود داریم نیز با این تعامل به سرعت با مشتری ارتباط برقرار مینماید . در صورتی که واقعا حوصله مطالعه این مطلب را ندارید و یا فرصتش را ندارید ، از طریق تلفن نسبت به این محصول اطلاعات خود را بالا ببرید و سپس آدرس دهید تا برایتان ارسال کنیم .

عصای چهار پایه در این زمان بسیار قابل استفاده است ، بسیاری از مادربزرگان و پدر بزرگ ها در پارک ها و مراکز عمومی از این نوع عصا استفاده می کنند . مثلا می خواهند به طبیعت نگاهی عمیق و بلند مدت داشته باشند و یا پشت ویترین مغازه ها شاهد لباس ها یا محصولات فروشگاه باشند ، بهترین عصا همین مدل 4 پایه است که بتوانند با خیال راحت وزن خود را روی آن نگهدارند .

 

ویژگی های عصا چهار پایه وزن کم ، برند مد اسکای Med Sky مدل اردک

  • ارتفاع عصا امکان تغییر بین 72 الی 95 سانت
  • جنس فلزی از آلمینیوم
  • بسیار سبک در حدود کمتر از 950 گرم
  • طرح گردن اردک برای راحتی مچ دست
  • دسته پلاستیک نرم
  • 4 پایه عصا با فاصله زیاد تولید گشته جهت حفظ تعادل مانند اردک
 

این محصول برای افرادی طراحی شده که به هر دلیل امکان استفاده از عصاهای لردی یا عصا دستی را ندارند اما آن قدر هم اوضاعشان به سمت و سوی ناتوانی سوق پیدا نکرده که بخواهند از واکر ، ویلچر یا سایر وسایل کمک حرکتی استفاده کنند . از همین جهت بر آن شدیم تا برای شما این عصا را بیاوریم و برای راه رفتنتان یک تکیه گاه امن داشته باشید . یکی از خوبی های این عصای سبک این است که هر زمان بخواهید رهایش می کنید و به دلیل چهار پایه بودنش نمی افتد ، خوب است بدانید یکی از راههای پیشگیری از آسیبها  تقویت انرژی و ورزش میباشد .

برای ارسال محصول به شهر خود ، با شماره تلفن اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی سایت تماس گرفته و توضیحات خود را بفرمایید ، همچنین بلافاصله آدرس خود را بگویید تا پشتیبان سایت فراموش نکند که شما فقط برای مشاوره تماس نگرفته اید و احتمالا درخواست ارسال هم دارید . پس از آن به سرعت تیم دلیوری مطلع شده و محصول را برایتان بسته بندی نموده و حتی اگر بخواهید کادو هم می نمایند ، سپس توسط پست ویژه و ارزان تا درب منزل شما همراهیش می کنند .