عصای سالمند مدل چوبی لردی سبک زیبا و شکیل مارک ATK

عصای سالمندی لردی چوبی زیبا سبک ارتوپدی

کد محصول x653

تومان 105.000

راهنما 09339100544

قیمت 105.000

 

عصای لردی از جنس چوب است و از طراحی زیبایی برخوردار است ، این عصا برای سالمندان یا افراد کم توان مخصوصا در راه رفتن و داشتن تعادل بسیار کاربردیست . این عصا با اینکه از جنس چوب است اما توان تحمل وزن تا ۱۱۰ کیلوگرم را داراست . مناسبت بسیاری برای استفاده در مراسم ها و مجالس میهمانی لاکچری و لوکس دارد چرا که از طراحی فوق العاده زیبایی بهره مند شده است .

از قدیم ابزاری به نام عصا وجود داشته و حتی پیامبر (ص) به استفاده از عصا در دوره میان سالی و سالمندی حتی برای تظاهر به بالا رفتن سن تاکید داشته است . چرا که در حدیثی نقل به مضمون شنیده ایم توصیه شده افراد بعد از ۴۰ سالگی بهتر است عصا به دست راه بروند . شاید سمبلی از تجربه را به نمایش می گذارد . زیرا قطعا افراد جوان و نزدیک به میان سالی به دلیل مشغله های فراوان عصا به دست نمی شوند .

 

سالمندی نیز مثل سایر دوران زندگی نوزادی ، خرد سالی ، نونهالی ، کودکی ، نوجوانی ، جوانی و غیره می باشد و این خود ما هستیم که در نقش های مختلف ظاهر می شویم . جتی این اختیار را داریم که در دوران سالمندی از روحیه ای مانند دوران نوجوانی بهره مند باشیم و یا شوخ طبعی هاو نشاط های دوران کودکی را تکرار کنیم .

گرفتن عصا بر دست نشان و سمبول تجریه است و مایه خجالت نباید بشود . ما بهترین هنرپیشه در نقش خود هستیم و اگر ناتوانی هم در پاهای ما باشد و یا به دلیل کم بینایی ممکن است احتمال عدم حفظ تعادل در ما بالا باشد از این عصا استفاده بهینه می کنیم . ما انواع عصاهای زیبا را در فروشگاه خود داریم که درصورت نیاز می توانیم تمامی عکس های آن را برایتان ارسال کنیم تا از بین آنها بهترینشان نسبت به سلیقه خود را انتخاب کنید .

 

ویژگی های عصای سالمند مدل چوبی لردی مارک ATK

سر دسته عصای چوبی لردی مارک ای تی کی به صورت طبی و اورگونومیک طراحی و تولید شده و بسیار راحت در فرم دست شما می نشیند و می توانید پیاده روی راحت و دلچسبی را با آن داشته باشید . اگر شما خود سالمند نیستید و در حال مطالعه این مطلب می باشید ، پیشنهاد می کنیم با لحنی جذاب و روجیه ای مثبت این متن را از ابتدا برای سالمند فامیل خود مطالعه کنید .

شرایط استفاده از این عصا به نحوی است که به دلیل ایجاد زاویه ۳۰ الی ۴۰ درجه در آرنج شما ، بسیار راحت می توانید متعادلانه راه بروید چرا که ارتفاع آن نیز حداکثر تا ۹۰ سانتی متر است و سایر سایز ها نسبت به قد شما موجود می باشد . دقت کنید که این عصا برای افرادیست که دارای قوز کمر ، عدم تعادل در راه رفتن و افراد سالم بالای چهل سال است و نباید برای شکستگی و در رفتگی پا استفاده شود . گذشته از آن بد نیست برخی موارد مانند قند خون و یا گرفتن فشار خون در حالت نشسته یا به حالت خوابیده را نیز گاهی چک کرده تا روند بهبود و تداوم سلامتی خود را تحت کنترل داشته باشید .

 

شما میتوانید تمام ملزومات طبی پزشکی برای سالمند خود را از طریق یک پیک و کمترین هزینه در محل خود در سراسر ایران دریافت کنید و از هزینه سفر به تهران و یا حمل و نقل در شهر به این شلوغی پرهیز کنید تا انرژی و اعصابتان در کثیفی آلودگی هوا و آلودگی صوتی ترافیکی شهر پاک بماند و شما در کمترین زمان ممکن این محصول را درب منزلتان تحویل بگیرید .