عصای دستی زیربغل امسیگ مدل ای اس ۶۰

عصا زیر بغلی پا شکسته کمکی ای سی 60

کد محصول x306

تومان 40.000

راهنما 09339100544

قیمت 40.000

عصای زیر بغل یکی از کارآمد ترین عصاهای موجود در بازار است که برای افرادی که شکستگی پا پیدا کردند به کار می آید . در این مطلب می خواهیم به معرفی یکی از عصاهای زیر بغل با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب بپردازیم . این عصا تولید شرکت آلمانی می باشد که از کمپانی های بزرگ و معروف دنیاست . نام این شرکت امسیگ است . برترین کلینیک ها و آزمایشگاه های دنیا محصولات این شرکت را مورد ارزیابی قرار می دهند و تا الان بهترین رتبه ها در کیفیت از آن این شرکت شده است .

افرادی میتوانند از این عصا استفاده کنند که به مشکلات حرکتی و اختلالات این چنینی دچار شده اند . یعنی در راه رفتن و ایستادنشان اشکالاتی بوجود آمده است . همچنین همانطور که در بالا عرض کردم کسانی که دچار شکستی استخوان در پایین تنه شده اند بسیار برایشان کارامد است . این عصا دارای کیفیت بسیار بالایی است و قابل تضمین نیز می باشد .

 

سایز های این عصای زیر بغل در سه نوع مختلف موجود است که شامل موارد زیر می باشد :

  • کوچک یا اسمال

    • سایز های این عصا هر کدام قابل تنظیم شدن نیز می باشد که سایز کوچک مابین ۸۴ سانتی متر تا ۱۱۴ سانتی متر ارتفاع متغیر میتواند به خود بگیرد .
  • متوسط یا مدیوم

    • همچنین سایز متوسط آن قابل تنظیم در ارتفاع مابین ۱۱۳ سانتی متر تا ۱۳۴ سانتی متر است که به راحتی میتوانید آن را تغییر دهید .
  • بزرگ یا لارج

    •  قابلیت تنظیم ارتفاع حتی برای قدهای بسیار بزرگ امکان پذیر است . این سایز تا یک و نیم متر ارتفاع میگیرد . یعنی از ۱۳۲ سانتی متر تا ۱۵۴ سانتی متر میتوانید ارتفاع این عصا را تغییر دهید .
 

این محصول از جنس آلمینیوم بسیار ارزنده و خوبی ساخته شده است که هم از نظر وزن بسیار پایین و سبک است  هم از نظر دوام بسیار بالا و محکم می باشد .حتی تکنولوژی استفاده شده برای خمیده کردن لوله های آن از جدید ترین و مدرن ترین تکنولوژی های موجود در دنیاست که باعث شده مانند گذشته ها به خمیدگی لوله ها آسیبی وارد نشود و حتی تحمل وزن افراد تا ۱۰۰ کیلوگرم را داشته باشد . همچنین پروفیل و لوله ای ال بسیار قطور و از بروز ترین متد دنیا استفاده شده است .

این محصول را میتوانید با تلفن به شماره تماس های ما درخواست دهید تا در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال شود . قیمت های محصولات سایت آی طب بسیار رقابتی بوده و شما به راحتی میتوانید آن را با یک تماس تلفنی سفارش دهید. این محصول دارای ۲ سال گارانتی طلایی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد . در کمتر از ۲ ساعت کاری در تهران و ۱۲ ساعت در شهرستان از عصا یا سایر تجهیزات پزشکی مانند اینکه کدام بخور را انتخاب نمایی ، استفاده نمایید .