ضدعفونی اوزون گاز در محیط مطب بانک بسته بندی

ضدعفونی اوزون گاز محیط مطب بانک

کد محصول x3259

تومان 5.900.000

راهنما 09339100544

قیمت 5.900.000

تومان 5.900.000

ازن یکی از فراوانترین اکسید کننده های فتو شیمیایی است که به دلیل اهمیتی که دارد استانداردهای کیفیت هوا بر اساس آن تنظیم شده اند . ازن به تنهایی میتواند باعث بروز مشکلات تنفسی مانند تنگی نفس و درد قفسه سینه می شود ، علاوه بر این پوشش های گیاهی و مصنوعات کائوچو نیز به وسیله ازن تحت تاثیر قرار می‌گیرند .

روش های متفاوتی برای تولید گاز ازن وجو دارد . روش عمده برای تولید آن عبارتند از جرقه داغ ، نور فرابنفش و پلاسمای سرد . ازن در مصارف خانگی و صنعتی بسیاری مورد توجه واقع شده است . استفاده از این گاز با ارزش در تصفیه آب و هوا و همچنین فاضلاب بسیار رایج است . این ماده از بین برنده ی انگل خاک نیز هست . به دلیل گند زدای قوی محسوب می شود در ضد عفونی کردن سبزیجات و میوه ها و همچنین در انبار غله و مرکبات و در تصفیه آب استخرها از آن بهره می گیرند .

 

ازن به دو صورت در طبیعت تولید می شود . از اشعه ماوراء بنفش خورشید و رعد و برق بوجود می آید . و با تاباندن لامپ های uv به اکسیژن داخل راکتور تیز ازن تولید می شود . دستگاه ازن ساز یکی از به روز ترین و به صرفه ترین تجهیزات در تصفیه مواد آب و فاضلاب است . که در سال 1906 ذستگاه ازن ساز را طراحی و تولید کرده اند . دستگاه ازن یا Ozon Generator با نام های دیگری نیز مثل ضدعفونی اوزون گاز محیط مطب بانک مولد ازن ، ژنراتورتزریق ازن و ازن زن نیز شناخته می شود .

مهم ترین کاربرد این دستگاه برای ازن سازی در صنعت است که از آن جهت تصفیه آب های آشامیدنی و نیز مورد استفاده قرار می گیرد . کاربرد های دیگری که می توان اشاره کرد ضدعفونی و تصفیه آب مرغداری ، آب استخرها و آی دامداری ها و همچنین ضدعفونی میوه و درختان را می توان اشاره کرد . برخی از کشاورزان هنگام برداشت محصول از آن استفاده می کنند . ممکن است به دلایل مختلفی میوه ها زودتر فاسد و خراب شوند که به وسیله این ضدعفونی اوزون گاز دستگاه از فاسد شدن آن جلوگیری می کنند .

گاز اکسیژن سه اتمی ناپایدار بوده که بعد گذشت زمان کوتاهی به اکسیژن تبدیل می شود که این واکنش باعث می شود ازن خاصیت خود را از دست بدهد . دستگاه بخاطر ازن سازی نیز برای جلوگیری از مصرف زیاد و هدر رفتن آن است . که می توان با دستگاه ازن ساز ، ازن را جمع آوری و ذخیره کرد . دستگاه ازن ساز با تزریق مقادیر بسیاری گاز ازن به سیالات ، دامداری ها کارخانجات و محیط های مختلف به گندزدایی و ضدعفونی آن ها کمک می کند .

 

ازن ژنراتور بدون نیاز به لوازم جانبی بعنی خشک کن ، چیلر ، پمپ تولید هوا ، کپسول هوا و… فقط با یک برق ۲۲۰ ولت شهری مقدار ازن مورد نیاز شما را بصورت دائم تولید می کند . همچنین سایر محصولات پزشکی مانند مواد ضدعفونی کننده بر پایه الکل یا حتی بر پایه کلر نیز موجود هستند که می توانیم برایتان ارسال نماییم . این دستگاه بخاطر ازن جنراتور جزو کم هزینه ترین و مطمئن ترین روش های ضدعفونی محیط و لوازم به شمار می آید .

برای سفارش محصول فقط کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته تا ظرف یک الی دو روز کاری نسبت به نیاز شما دستگاه ازن جنراتور تولید گشته و در هر کجای ایران پهناورمان که هستید به دستتان برسانیم . ارسال کالا و حمل بیمارستانی در کمترین زمان ممکن با باربری یا تیپاکس به سراسر ایران و در تهران با پیک موتوری خواهد بود .