صندلی توالت تمام پلاستیک فرنگی حتی نصب بر روی سنتی مدل موج

توالت فرنگی پلاستیکی محکم نصب روی سنتی

کد محصول x877

تومان 95000

راهنما 09339100544

قیمت 95000

صندلی توالت طرح موج به شما این امکان را می دهد تا بتوانید آن را به زمین پیچ کنید و یا به صورت سیار بر روی توالت های ایرانی قرار دهید و هر زمان خواستید به دلیل سبک وزن بودنش آن را جابجا کنید . این صندلی از جنس تمام پلاستیک مستحکم ساخته شده که تا ۱۱۰ کیلوگرم وزن را تحمل می نماید و به دلیل پوشیده بودن دور تا دور آن از پاشیدن ترشحات به خارج خودداری می نماید .

قد بلند این صندلی توالت به شما کمک می کند تا بتوانید در صورت بلند بودن قدتان به راحتی از آن استفاده نمایید و حتی برای افرادی که به هر دلیل نمی توانند زانوی خود را خم کنند این محصول بهترین گزینه است چرا که در سایز های ارتفاع استاندارد شما مجبور به استفاده از ارتفاع دهنده و بالابر فرنگی می شوید که در صورت نیاز ما آن ها را برایتان در سراسر ایران ارسال می کنیم .

توالت فرنگی برای استفاده در منزل ، محل کار و خانه باغ یا سایر مکان ها مورد استفاده می باشد . می خواهیم در مورد یکی از انواع توالت ها در دسته بندی سیار صحبت کنیم و آن را برای شما شرح دهیم . توصیف این صندلی فرنگی بسیار گسترده است که ما با خلاصه نمودن آن سعی بر راحتی و آسانی شما در مطالعه این متن را داریم .

امیدواریم از این مطلب حداکثر متن کاربردی و مفید را مطالعه نمایید . توالت مدل فرنگی هایی که در ایران استفاده می شوند به دلیل نبود جنس سرامیکی آن در همه خانه ها مقداری با توالت های اصلی متفاوت است . چرا که این نوع توالت بر روی توالت های ایرانی قرار می گیرند . فرهنگی دستشویی و سرویس بهداشتی رفتن ما ایرانیان با کلیه افراد جهان متفاوت است .

خیلی از اتفاقات موجود در روزمره ما به داشتن آیین صحیحی از استفاده درست توالت و سرویس بهداشتی می باشد چرا که آمار عمل های جراحی کمر بسیار بالاست و یکی از مهمترین دلایل از بین رفتن قدرت ستون فقرات و کمر اشخاص به نحوه نشستنشان برمی گردد . ما تقریبا یک بیستم عمرمان را درون دستشویی سپری می کنیم .

بسیار مهم است که در هنگام نشستن و بلند شدن اصول صحیح آن را اجرا نماییم و یا در هنگام تخلیه مزاج از چه پوزیشنی استفاده می نماییم . حالات بدنی که در توالت های ایرانی مجبور به استفاده از آنها هستیم بسیار به کمرمان فشار می آورد . این کمر باید در هنگام دستشویی  ذره ای فشار را نداشته باشد که با توالت های فرنگی امکان پذیر می گردد .

 

مزایای استفاده از صندلی تمام پلاستیک توالت های فرنگی مدل موج

در صورت نداشتن توالت های فرنگی سرامیکی نیاز به انجام هزینه های بالایی مانند بنایی و خرید دستشویی و غیره نمی باشد چرا که راه های کم هزینه و بسیار ساده برای انجام این فریضه میسر است . این صندلی یعنی صندلی تمام پلاستیک توالت فرنگی مدل موج از جنس بسیار محکم پلاستیک بهره مند شده است که می توانید به صورت حضوری نیز خریداری کنید .

در این نوع توالت تمام پلاستیک یکی از مزایای خوب آن نسبت به توالت سیستم فرنگی های فلزی قابلیت ضد زنگ زدگی آن می باشد که به هیچ عنوان حتی با آبکشی های زیاد و پی در پی نیز برایشان مشکلی به وجود نمی آید . از دیگر مزایای این نوع صندلی توالت وزن بسیار پایین آنها می باشد که حمل و نقل را آسان می سازد .

مزیت پوشیده بودن دور تا دور این محصول نیز به دلیل جلوگیری از پاشیده شدن ادرار یا مدفوع به اطراف یا لباس و حتی بدن بسیار کاربردیست جدا از اینکه کاملا قابل شستشوی آسان بوده و با آبکشی ساده می توانید آن را تمیز و پاک کنید . یکی دیگر از قابلیت های این صندلی توالت دارا بودن امکان تحمل سنگینی اشخاص تا حدود ۱۱۰ کیلوگرم می باشد .

درب روی صندلی نیز هم برای پشتی و حفظ تعادل کمک کننده است و هم اینکه می توان در برابر پیدا شدن داخل توالت حفاظی باشد و از دید افراد دور شود . یکی دیگر از مزایای استفاده از این محصول خاصیت بلندی ارتفاع آن است که برای افرادی که زانو درد دارند و یا عمل جراحی زانو کردند و یا حتی پایشان شکسته و داخل گچ است و نمی توانند خم کنند بسیار مناسب است .

و آخرین مزیت این دستگاه این است که می توانید به سادگی آن را به زمین پیچ کنید و از تکان خوردن آن جلوگیری کنید تا همیشه از وجود محکم یک صندلی توالت فرنگی همانند توالت فرنگی های ثابت سرامیکی لذت ببرید . حتما می توانید با در نظر داشتن اینکه تمامی این محصولات در سراسر ایران ارسال می گردد و با هزینه ای رقابتی این اقدام صورت می گیرد .

کافیست با شماره های مندرج در صفحات سایت آیطب تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمائید و از کارشناسان متخصص تجهیزات طبی و پزشکی ما بخواهید تا توضیحات لازم را به شما بدهند . امیدواریم که بتوانیم در این مسیر گام های سریع و کاربردی برای شما برداریم تا سلامتی هموطنان عزیمان حفظ گردد .