صندلی مبله توالت اکسر مخزن جداشونده تنظیم ارتفاع

صندلی توالت مبله مخزن جدا شونده تنظیم ارتفاع

کد محصول x872

تومان 410.000

راهنما 09339100544

قیمت 410.000

 

صندلی مبله توالت مدل اکسر از مدل های خاص بازار است که همانندی ندارد . این مدل خارجی دارای قابلیت تغییر ارتفاع برای استفاده افراد کوتاه قد و یا همسطحی با تخت می باشد . جنس نشیمنگاه آن خیلی نرم است و همچنین دسته ها و پشتی آن جادارار و نرم است . دارای مخزن جداشونده نیز می باشد و از جنس استیل مقاوم در براببر وزن های حدود ۱۳۰ کیلو نیز است .

همانند این محصول را نمیتوانید در بازار بیابید چرا که این محصول تولید یکی از برترین کمپانی های خارجی به نام کمودو چیر اکسر می باشد . از این محصول می توان قابلیت های خاص و منحصر به فردی را بیرون آورد . اینکه چقدر برایتان اهمیت داشته باشد که از صندلی توالت فرنگی با شرایط ویژه بهره مند شوید می تواند ارزنده باشد .

شاید یه همین دلایل است که هزینه این صندلی مبله توالت اکسر با قابلیت تغییر ارتفاع حدودا ۳ یا ۴ برابر صندلی های مبله توالت فرنگی در بازار است . این محصول دارای قسمت نشستن بسیار نرم می باشد و همچنین پشتی های بسیار نرم و راحت دارد که از نظر ابعاد نیز بسیار بزرگ و جادار می باشد .

همان جنس نرمی که برای نشیمنگاه و تکیه گاه این صندلی استفاده شده نیز برای دسته های آن تعبیه شده است . علاوه بر این جنس نرم در زیر آن و همچنین پایه های آن از جنس استیل بسیار قوی و محکم بهره می برد که باعث می شود وزن های بسیار بالا تا حدود ۱۳۰ کیلوگرم را نیز پوشش دهد . با ما باشید تا ادامه شرح این محصول بی نطیر را مطلع شوید .

حتی برای شستشوی راحت تر قسمتی از جلوی نشیمنگاه را تحت پوشش رویه نرم نبرده اند این امر سهل گردد و دست متصدی راحت به داخل برود . صندلی مبله توالت اکسر دارای قابلیت مخزن جداشونده است که در صورت نبد دستشویی می توان از همان مخزن استفاده نمود و سپس آن را در جایی خالی کرد . این امکان برای افرادی که به مسافرت می روند و ممکن است هرجایی سرویس بهداشتی نباشد بسیار مناسب است .

 

 صندلی مبله توالت مدل اکسر را از ارتفاع چهل سانتی متری تا ۵۵ سانتی می توانید استفاده نمایید که این اندازه به مقدار دلخواه قابل تغییر است . یکی از فواید تغییر دادن ارتفاع  این است که می توانید برای افراد کم توان که می خواهند بر روی صندلی بیایند آن را با ارتفاع تختشان یکسان سازید تا به راحتی بتوانند از صندلی توالت و مخزن آن استفاده نمایند .

حتی در صورت عدم نیاز به مخزن می توان آن را جدا کرد و از حفره وسط نشیمنگاه بر روی توالت های ایرانی یا فرنگی استفاده نمود . لازم به ذکر است حتی به دلیل نرم بودن و راحت بودن آن می توانید به عنوان صندلی حمام نیز استفاده نمایید . پس از تماس با شماره راهنمای سایت آی طب درخواست ارسال سریع این محصول به سراسر ایران را بدهید .