صندلی مبله توالت دسته دار پشتی کوتاه قیف سوپرلوکس مدل توانمند

صندلی توالت مبله دسته دار پشتی قیف تهران

کد محصول x871

تومان 190.000

راهنما 09339100544

قیمت 190.000

 

صندلی مبله سوپر لوکس از امکانات کاربردی مانند مبله بودن که دارای دو دسته کناری و پشتی می باشد بهره مند است و همزمان قابلیت تاشو بودن آن باعث می شود به سادگی از فضای کمتری در محیط دستشویی را اشغال نماید و همچنین با اینکه جنس محکمی از آهن با روکش رنگ کوره ای دارد که حدود ۱۲۵ کیلو وزن را تحمل می کند اما وزن پایینی دارد و با راحتی می تواند آن را حمل نمود .

توانبخشی افراد به دلایل مختلف ممکن است تحلیل برود اما نباید به پیشرفت کردن این روند کمک کنیم بلکه با استفاده از فناوری و تکنولوژی های جدید مخترعین از آن ها استفاده کنیم . خیلی وقت ها انسان های سالم نیز باید برای پیشگیری وجلویگیری از مشکلات احتمالی اقداماتی را انجام دهند مخصوصا کسانی که برای سلامتیشان هزینه می کنند و وقت می گذارند همانند ورزشکاران .

این محصول یعنی صندلی مبله لوکس در جهت راحتی متصدی بسیار کاربرد دارد چرا که دسته های آن و همچنین پشتی تکیه گاه آن همانند مبل می باشد و شرایط بسیار خوبی را نسبت به توالت فرنگی های ثابت خانگی ایفا می نماید . یکی از امتیازات این صندلی جدا شدن آن از قیف می باشد که می توانید مبل آن را بر روی توالت فرنگی های ثابت خانگی نیز قرار دهید و از آن استفاده بهینه ببرید .

البته برای اینکار از سایر مدل هایی که امکان تنظیم ارتفاع را در خود ایجاد کرده اند بهتر است چرا که در صورت استاندارد نبودن اندازه توالت فرنگی ثابت شما می توانید با بالا بردن اتفاع از این امکان استفاده کنید که توالت فرنگی های معمولی خانگی نیز دارای دسته مبله شوند و یا می توانید سفارش چارچوب فلزی توالت فرنگی دهید که به لوکس بودن این محصول نمی رسد .

 

امکانات صندلی مبله توالت دسته دار سوپر لوکس مدل توانمند

  • وزن پایین برای حمل و نقل ساده
  • دارای لولای محکم جهت قابلیت تاشوندگی
  • مبله به صورت دو دسته کناری و تکیه گاه پشت برای حفظ تعادل
  • گنجایش ظرفیت یکسان تا ۱۲۵ گیلوکرم
  • امکان جدا شدن قیف پلاستیکی
  • قابلیت شستشو
  • دارای ضمانت نامه شش ماهه
 

علاوه بر امکان دسته دار بودن و پشتی داشتن این صندلی شما می توانید در صورت نیاز به حمل یا باز شدن محوطه دستشویی آن را تا کنید و به دیوار تکیه دهید تا از فضای کمتری در زمان هایی که نیاز به استفاده آن ندارید اشغال نماید . همین امر باعث شده که این محصول جزو یکی از برترین و پرفروش ترین صندلی های توالت مبله باشد .

این محصول به دلیل قیمت مقرون به صرفه و جنس آهن که با رنگ کوره ای روکشی شده است بسیار مقاوم در برابر روطوبت و وزن بالا می باشد که تا حدود ۱۲۵ کیلو گرم را نیز پشتیبانی می نماید . علاوه بر این امکان شما باید بدانید که دسته و پشتی این محصول به دلیل آهنی بودنش در جهت حفظ تعادل و کمک کردن افراد کم توان یا نا توان برای بلند شدن و نشستن راحت تر بر روی آن تعبیه شده است .

در جهت سفارش و خرید این محصول و سایر تجهیزات کمکی توالت فرنگی مانند دستگیره های کمک کننده و یا بالابرنده های ارتفاع و غیره ، حتی در جهت سفارش فشارسنج های دیجیتال بازویی و مچی با شماره راهنمای این وب سایت تماس گرفته و سفارش دهید . امیدواریم بتوانیم همانطور که قول دادیم در کمتر از ۱۲ ساعت کاری در تهران و حدود ۴۸ ساعت در شهرستان محصولات مورد نیازتان را به دستتان برسانیم .