صندلی ماساژور بیورر ام سی ۵۰۰۰ لرزشی ضربه ای تمام بدن

صندلی ماساژور مالشی ضربه ای لرزشی

کد محصول x334

تومان 9.600.000

راهنما 09339100544

قیمت 9.600.000

برند بیورر یکی از معروف ترین و خوش آوازه ترین ها در جهان است که در این مدل صندلی ماساژور پنج برنامه گوناگون ماساژ برایتان در نظر گرفته است شامل شیاتسو ، لرزشی ، مالشی ، ضربه ای و هوایی که توسط کنترل دستگاه به سادگی نسبت به انتخاب آن می توانید اقدام نمائید . این ماساژور پشت کمر تا گردن و پس سر را در بر میگیرد و همچنین ساق و پا و کناره کف پا را نیز ماساژ می دهد .

 

آیا صندلیهای ماساژ مثل ماساژ واقعی کارایی دارد ؟

این سوال یکی از سوالات رایج در زمینه ماساژ به حساب می آید . نمیتوان گفت که صندلیهای ماساژ مثل ماساژ واقعی کارایی ندارد اما هر کدام از آن ها کاربرد متفاوتی دارند و ماساژ واقعی توسط یک فرد حرفه ای در کلینیک ماساژ این خصوصیت را دارد که انواع ماساژ ها را میتوان انتخاب کرد و نسبت به شرایط ماساژ انجام پذیرد . صندلی های ماساژور یک یا دو سبک ماساژ را می توانند انجام دهند .

در این مطلب می خواهیم به معرفی دستگاه صندلی ماساژور یکی از شرکت های مطرح دنیا به نام بیورر بپردازیم . این دستگاه شامل امکانات بسیار حرفه ای نیز می باشد که در این زندگی های شلوغ پر مشغله می تواند بسیاری از خستگی های جسمی را از ما دور کند و در نتیجه خستگی های روحی ما نیز بهبود می یابد . این صندلی ماساژ برای شروع یک روز عالی و یا برای خواب راحت و عاری از کوفتگی و درد عضلانی بسیار عالی است .

اینکه بسیاری از مردم به سمت ماساژورها و انواع متنوع آن رو آوردند نشانه این است که برای رفع خستگی فقط استراحت و خواب کافی نیست . از ۴۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ، بقراط دوم با ماساژ بسیاری از بیماری ها را درمان می نمود و از آن زمان ماساژ جزو روش های بسیار خوب درمانی حتی قرار گرفت . ماساژ ها سبک ها و گونه های متفاوتی دارند . این دستگاه از سبک خاصی در ماساژ استفاده می نماید .

 

شیاتسو چیست ؟

همانطور که گفتیم در علم ماساژ روش ها و سبک های متفاوتی وجود دارد که در دنیا بسیار گوناگون وجود دارد . این سبک ها و روش ها چند نوع معروف دارد که از بین آنها ۴ نوع متفاوتش در این دستگاه و سیستم ماساژ در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است . قابل ذکر است که تمام قسمت های بدن بخصوص پشت کمر در این دستگاه ماساژ داده می شود . زمانی که فرد بر روی صندلی می نشیند ابتدا بدن آن شخص اسکن می شود و دستگاه نسبت به قد و بدن او تغییر حالت می دهد تا دقیقا فضاهای تخصصی ماساژ داده شوند . این ۴ سبک ماساژ این صندلی عبارت است از :

  1. شیاتسو
  2. لرزشی
  3. مالشی
  4. ضربه ای
  5. هوایی

شیاتسو یک روش و سبک ماساژ ژاپنی می باشد که با حرکت چرخشی و مقداری فشار از مرکز به سمت خارج انجام می شود . برای درک بیشتر میتوان اینگونه بیان کرد که ستون فقرات را اگر در نظر بگیریم غلتک های دستگاه که دو عدد از آنها سمت راست زیر یکدیگرند و دوتای دیگر سمت چپ زیر هم هستند ، همه آنها به وسط و روی ستون فقرات می آیند و با کمی فشار و به آرامی با چرخش به سمت پهلو های شما حرکت می کنند . به این شیوه ماساژ شیاتسوی ژاپنی گفته می شود . طرفداران این روش از ماساژ هر زمان اسم آن را می شنوند به یاد خاطرات آرامش بخش آن میوفتند .

این دستگاه وزنی حدود ۶۱ کیلوگرم دارد و ابعاد آن ۱۱۷ سانت در ۱۳۰ سانتی متر و عرض ۷۳ سانتی متر می باشد . صندلی آن سایز بزرگی دارد و با سایزهای مختلف بدن همسان می شود و روکش آن از چرم مصنوعی با کیفیت بالا و تکنولوژی پی یو پوشیده شده است و از دوام بسیار بالایی برخوردار است . خروجی برق این دستگاه ۲۰۰ وات می باشد که نسبت به سایر دستگاه ها بسیار کم هزینه و به صرفه می باشد .

 ماساژ هوایی یعنی چه ؟

ماساژ هوایی از لذت بخش ترین ماساژ های موجود در صندلی های ماساژور می باشد که به صورت عادی بدون دستگاه و سیستم ماساژ امکان پذیر نیست به این شیوه که کیسه های باد در قسمت های مختلف دستگاه مانند پشت کمر ، دو طرف گردن ، دور ساق پاها ، همچنین محیط چپ و راست هر ران پا و مناطق دیگر قرار داد و شما از طریق ریموت دستگاه میتوانید به سه شدت متفاوت آنها را باد کنید که توسط کمپرسور باد خود دستگاه انجام می گیرد و این فشار باعث ماساژ شما خواهد شد .

صندلی این دستگاه به تمام جهات نشسته و خوابیده به سلیقه شما انعطاف پذیر است و شما به راحتی توسط ریموت آن میتوانید تغییر حالت صندلی را انتخاب کنید . حتی میتوانید هر قسمت ماساژ را جداگانه فعال و غیرفعال نمایید . تکیه گاه و قسمت پشت کمر آن نیز قابل تنظیم است و کلاهک ماساژ آن با سه پهنای مختلف می باشد که این نیز توسط شما میتواند انتخاب شود .

یکی از راه های سرعت بخشیدن به رسیدن به اهداف در زندگی رفع صحیح خستگی است . امیدواریم با روش های موجود و استفاده از تکنولوژی شاهد شادابی و موفقیت شما هموطنان باشیم . برای اطلاع از موجودی و قیمت نهایی این دستگاه می توانید با شماره مندرج در این صفحه تماس بگیرید و نسبت به سفارش ارسال این محصول آلمانی اقدام کنید . این دستگاه شامل دو سال گارانتی و ۱۲ سال خدمات پس از فروش می باشد . در کمترین زمان ممکن این دستگاه را به شما تحویل می دهیم .