صندلی حمام مدل دسته دار طرح هالووین کانادا

صندلي حمام كانادا راحت سالمند اينترنتي

کد محصول x985

تومان 1.300.000

راهنما 09339100544

قیمت 1.300.000

تومان 1.300.000

1_صندلی حمام مدل دسته دار با پایه های چسبان در سطوح خیس نمی لغزد و ثابت در جای خود باقی می ماندو اصلن تکان نمیخورد و تحمل وزن نسبتا خوبی دارد یعنی تا وزن ۹۰ کیلوگرم را تحمل می کند . ( مدل صندلی حمام دیگری وجود دارد که بسیار ارزان تر است ، در حدود 320 هزارتومان ، لطفا تماس بگیرید تا عکس آن برایتان ارسال کنیم . ) دسته های فومی نرم دارد و به پوست آسیب نمی رساند و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از حدود ۳۷ تا ۵۶ سانتیمتر را از سطح زمین میسر می سازد . ابعاد این صندلی عرض نشیمنگاهش ۵۲ سانت و طول نشیمنگاه ۳۷ سانتیمتر که فاصله دو دسته با هم ۴۵ سانتی متر است .شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان که باشید تنها با یک تماس ساده با مشاوران ما میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمتی مقرون به صرفه آن را درب منزل دریافت نمایید.

صندلی حمام هالوین دسته دار

 • :آنچه درمورد این محصول باید بدانیم Ο
 • این مدل صندلی حمام دسته دار و جنس آن فومی است
 • دارای پایه های چسبان می باشد که در سطوح خیس نمی لغزد و ثابت است
 • تحمل وزن بالایی دارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع دارد
 • بدنه آلومینیومی مستحکم

مراقبت از افراد کم توان مخصوصا سالمندان گرامی نیازمند تجهیزات و لوازم کمکی و توان بخشی می باشد و در این برگه از سایت به معرفی یکی از محصولات بسیار کاربردی در این راستا می پردازیم . صندلی حمام برای استفاده زیر دوش آب و در محیط های مرطوب به کار می آید . بر این اساس افراد گوناگون با نشستن و تکیه بر آن می توانند به شستشوی خود بپردازند .

یکی از قابلیت های این صندلی دسته دارد وجود پایه های چسبان با طراحی ویژه آن است که با زاویه و جنس خاص طراحی و تولید شده است و باعث می شود که در محیط های خیس ، لیز نخورد و محکم در جای خود استوار بماند . این صندلی حمام از روی مراسم معروف هالووین در کشور های غربی مخصوصا کانادا طراحی شده است و حس جالبی را به مخاطب القا می نماید .

صندلی حمام دسته دار طرح هالووین

ویژگی ها و خصوصیات صندلی حمام مدل دسته دار طرح هالووین کانادا

 • پوشش ای بی اس پشتی و کفی
 • پوشش دسته ها از جنس فوم
 • بدنه ای مستحکم از جنس آلمینیوم
 • دارای مزیت تحمل وزن افراد تا ۹۰ کیلوگرم
 • وزن صندلی حدودا ۳ کیلوگرم
 • تنظیم ساده ارتفاع توسط ضامن بین ۳۷ الی ۵۶ سانت از زمین
 

این صندلی می تواند تا اشخاص ۹۰ کیلویی را نیز تحمل نماید ، این محصول از بدنه آلمینیومی برخوردار است که بسیار سبک در حدود ۳ کیلوگرم وزن آن است . به دلیل طراحی انحنای پایه ها و جنس سر پایه های این صندلی امکان لیز خوردن در سطوح خیس وجود ندارد . جنس روکش پشتی و کفی این صندلی از ای بی اس محکم می باشد .

قابلیت بسیار کاربردی این صندلی ضامن تغییر ارتفاع آن است که به سادگی می توانید قد صندلی را با قد شخصی که می خواهد بر روی آن بنشیند تنظیم نمایید . این امکان وجود دارد تا کفی صندلی از سطح زمین بین ۳۷ سانت تا ۵۶ سانتیمتر تغییر کند . دسته های کناری صندلی برای حفظ تعادل افراد بسیار کاربرد خواهد داشت و همچنین اگر سالمندان از این صندلی استفاده می کنند می توانند به پشتی این صندلی نیز تکیه دهند .

دسته های این صندلی به دلیل پوشش از جنس فوم ، بسیار راحت و کاربردی نرم بوده و پوست سالمندان و جوانان را اصلن  اذیت نمی کند و خراش نمی اندازد . به دلیل چسبان بودن کف پایه ها امکان تکان خوردن آن میسر نیست و شما با خیال راحت می توانید از آن بهره مند شوید . بسیاری از مردم به دلیل داشتن ران های چاق نمیتوانند بین دو دسته قرار گیرند و باید صندلی بدون دسته خریداری کنند که ما مدلی دیگر را برایتان در نظر گرفتم که دسته هایش به سادگی جدا خواهند شد که با تماس تلفنی می توانید آن مدل را درخواست کنید تا در سراسر ایران برایتان ارسال گردد .

صندلی حمام مدل دسته دار زیر دوش محیط مرطوب

تیم تهیه و ارسال محصولات آی طب در یکی از مناطق پر تردد شهر تهران مستقر است که هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری می توانید محصول صندلی حمام هالووین را سفارش داده و تحویل بگیرید . سرعت ارسال محصولات به لطف بچه های پشتیبانی بسیار بالاست و در کمتر از سه ساعت در تهران و حدود ۱۲ ساعت در شهرستان به دستتان خواهند رساند .