صندلی توالت تاشو بدون دسته همراه با قیف تخلیه مدل سوپر کیانو

صندلی توالت تاشو کم حجم قیف تخلیه

کد محصول x869

تومان 95.000

راهنما 09339100544

قیمت 95.000

 

کم جاترین صندلی توالت به دلیل تاشو بودنش و همچنین جنس خوبی که در جهت ضد رطوبت بودن آن استفاده شده که دارای شش ماه گارانتی نیز می باشد . این محصول که به سوپر کیانو معروف است از پشتی کوتاه جهت حفاظت از پایین کمر استفاده کرده است . افراد کم توان یا سالمند و حتی ورزشکاران الزاما باید برای سلامتی خود از توالت فرنگی استفاده کنند .

این صندلی با مارک دلوکس مخصوص تمامی افرادی که در منزل یا ویلای خود دستشویی فرنگی ندارند بسیار گزینه مناسبی است و توصیه می کنیم از این مدل بدون دسته نهایت بهره را ببرید و برایتان مستمسک باشد که در استفاده از این محصول زیاده روی کنید چرا که بسیار مفید در جهت دفع ادرار و غیره به صورت نشسته خواهد بود .

 

یکی از نکاتی که در مطلب فردا منتشر می کنیم و به وضوح توضیح می دهیم این است که در هنگام دفع ادرار توسط توالت های فرنگی بهتر است کمی خم شویم تا دستگاه مثانه ما کمی منقبض گردد و راحت تر تمامی مواد زائد بدن را به بیرون هدایت کند . در این نوع سرویس بهداشتی متحرک که در این مطلب با آن آشنا شدیم ، همه ترشحات به داخل چاه هدایت می شوند .

همچنین صندلی های توالت فرنکی به دلیل تاشو بودن هم امکان حمل و نقل ساده تری دارد و هم اینکه از فضای سرویس بهداشتی شما کمتر استفاده می کند . شما می توانید آن را پس از استفاده تا کنید و به دیوار تکیه دهید که اعضای دیگر خانواده از توالت ایرانی بتوانند استفاده کنند اما به آنها توصیه کنید که توالت فرنگی بسیار بری کمر ، مفاصل و زانوهایشان مفید است و توالت ایرانی بسیار صدمه به آنها وارد می سازد .

 

خصوصیات صندلی توالت تاشو بی دسته مدل سوپر کیانو

  1. پشتی کوتاه جهت حفاظت از پایین کمر
  2. بسیار سبک و راحت در استفاده
  3. مجهز به لولای تا شونده
  4. قابلیت تحمل وزن تا هشتادو پنج کیلو گرم
  5. دارای شش ماه گارانتی در صورت رعایت موارد ایمنی
  6. جنس پایه ها از فلز با روکش ضد سابیدگی و ضد رطوبت
  7. مجهز به بلند ترین قیف پلاستیکی در جهت هدایت ترشحات به داخل چاه
 

قابلیت شستشوی این صندلی یعنی سوپر کیانو بسیار کاربر پسند است . زیرا پس از اتمام هر بار استفاده به راحتی آن را با آب می توانید بشورید . البته در مصرف آب نیز صرفه جویی کنیم ، بسیاری از افراد دنیا تشنه یک استکان آن هستند .  پایه های این محصول از آهن است که به دلیل روکش مخصوص آنها نسبت به رطوبت و فرسایش مقاومت بالایی دارد .

بهتر است نهایتا افراد تا وزن ۸۵ کیلوگرم از این صندلی فرنگی استفاده کرده و اگر وزنتان بیشتر است از سایر سرویس فرنگی های موجود ما برای افراد سنگین وزن استفاده کنید و با تماس تلفنی و بیان این مسئله کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند نمود . امیدواریم در تیم همیار تجهیزات  و لوازم طبی پزشکی آی طب بتوانیم این محصول را با گارانتی شش ماهه به سرعت در کل ایران ارسال نماییم .