صندلی توالت فرنگی تاشو پالستیک فلزی ارزانقیمت مدل ناصر

صندلی توالت فرنگی تاشو درب متحرک

کد محصول x862

تومان 100.000

راهنما 09339100544

قیمت 100.000

توالت فرنگی مدل ناصر صندلی با قیمت ارزان که جنس آن از فلز محکم و پلاستیک برای قیف و نشیمنگاه است و همچنین تحمل وزن را تا ۱۰۵ کیلو دارد چرا که از سایز استانداری برای نشستن برخوردار است و حافظ زانوها ، مفاصل و ستون فقرات است و درب جدا شونده دارد که همین امکان بسیار کاربردیست و میتوانید بر روی توالت های ایرانی قرار دهید و از قیف سرخود بلندش بهره مند شوید .

این محصول از لوازم پزر کاربرد برای خانواده های ایرانی و خارجی می باشد . به تازگی نیز این وسیله از اهمیت بالایی برخوردار شده که باعث شده هجومی از مردم برای خرید آن اقدام نمایند . ما سعی کردیم از مدل های بسیار پرکاربرد و با اصالت ایرانی و خارجی مطلع شویم و آنها را برایتان گردهم آوریم .

در این مطلب به معرفی یکی از ارزان ترین محصولات توالت فرنگی سیار می پردازیم که از نوع ساده و با دوام ایرانی می باشد . این مجموعه از مدل های ارزان قیمت تا مدل های پر امکانات ارزنده انواع صندلی توالت فرنگی موجود دارد که در همه جای ایران سرزمین ارسال می کنیم . شما می توانید با یک تماس تلفنی هر آنچه از این نوع لوازم و حتی سایز لوازم طبی و پزشکی را سفارش دهید .

 

امکانات ویژگی های صندلی توالت ارزانقیمت مدل ناصر

  • سبک و محکم
  • قیف متصل به بدنه
  • مجهز به درب باز شو
  • بسیار مقرون به صرفه
  • استاندارد بودن سایز آن
  • فلز مقاوم تا ۱۰۵ گیلوگرم وزن
  • روکش حرفه ای رنگی مدل الکتروداینامیک
 

استفاده از توالت فرنگی برای همه توسط پزشکان معتبر توصیه شده است حتی نه فقط افراد کم توان بلکه افراد سالم نیز بهتر است از توالت های فرنگی استفاده نمایند چرا که در جهت حفظ سلامتی مفاصل و استخوان ها و ستون فقرات بهتره از توالت های ایرانی کمتر استفاده کنیم . مخصوصا برای مادران و خانم های باردار که در جهت حفظ جنین خود باید از توالت های فرنگی استفاده کنند .

این صندلی توالت مدل ناصر از پایه های فلزی استفاده شده و قیف آن از ناصر پلاستیکی تهیه شده که تولید کننده موفق ایرانی محسوب می گردد . شما اگر منزلتان توالت فرنگی ثابت ندارید و یا برای سفر نیاز به سرویس فرنگی سیار دارید می توانید از این مدل ناصر ،ارزان قیمت بهره مند شوید . این مدل به دلیل قیف سرخود بلند باعث می شود که در هنگام دستشویی هیچ مشکلی پیش نیاید .

یکی از امکانات این دستگاه درب آن است که همانند توالت فرنگی های ثابت خانگی درب آن را می توانید ببندید . بهتر است در هنگامی که استفاده ندارید درب صندلی توالت فرنگی را ببندید تا از افتادن چیزی در آن جلوگیری کنید . تعرفه قیمت توالت فرنگی در این مدل از پایین ترین قیمت بازار می باشد .

مقاومت این صندلی تا حدود ۱۰۵ کیلوگرم وزن انسان را تحمل می نماید و هیچ مشکلی برای خمیدگی های لوله آن به وجود نمی آید . یکی از مزایای آن استحکام قیف آن و مقاومت نسبت به شکستن می باشد . چرا که قیف آن متصل به بدنه توالت است و جدا نمی شود و باعث حفاظت بیشتر از آن می گردد .

شما می توانید به سادگی این محصول را سفارش دهید . با قیمتی رقابتی و ارسالی کم هزینه دیگر نیازی به آمدن در این شهر پر رفتو آمد و یا خرید از مغازه های گران فروش در این صنف نمی باشد . امیدواریم بتوانیم سایر وسایل مورد نیازتان را در حوزه تجهیزات پزشکی و لوازم طبی بدانیم و با هزینه یک ارسال در خرج شدن بودجه شما صرفه جو باشیم .