صندلی تاشو توالت فرنگی تمام پلاستیک سایز متوسط

صندلي فرنگي تاشو راحت بادوام كم حجم ارزان

کد محصول x888

تومان 110.000

راهنما 09339100544

قیمت 110.000

 

صندلی تاشو توالت فرنگی تمام پلاستیک دارای امکان جمع شدن و کم حجم شدن سریع و ساده می باشد که از وزن بسیار سبک استفاده می کند . این محصول به دلیل تاشوندگی و پلاستیکی بودنش همانندی در بازار ندارد چرا که اکثر از آهن و جنس های دیگر ترکیب شده است که باعث می شود شستشوی راحتی داشته باشد و زنگ زدگی پیدا نکند . مقاومت این محصول تا ۹۰ کیلوگرم است و مناسب افراد کوتاه قد می باشد .

صندلی توالت تاشو تمام پلاستیک یکی از نایاب ترین توالت فرنگی های بازار ایران است . اکثر این نوع صندلی ها به صورت ساده هستند و اصلا نمی توان با جنس پلاستیک آنها را تا نمود . اما این مدل از صندلی با خلاقیت مهندسی مربوطه به ما کمک می کند تا از تفکر بابت اشغال فضا و همچنین زنگ زدگی محفوظ باشیم .

 ما در وب سایت آی طب کارشناسانی متخصص در امر تجهیزات طبی و پزشکی داریم که به شما به صورت حضوری و تلفنی مشاوره لازم را می دهند و این وب سایت اصالت کالاهایی که ارائه می دهد را تضمین می نماید . بیش از ۵۰ سال تجربه و قدمت در این صنعت باعث شده تا در هر قسمت از کار یک تیم حرفه ای با مدیریت چند سطحی به فعالیت بپردازند و خدمتگزار هموطنان ایرانی باشند .

 

ویژگی های صندلی تاشو  توالت فرنگی تمام پلاستیک سایز متوسط

  • اندازه نسبتا کوچک برای جابجایی و اشغال فضا
  • مناسب برای افراد با قد متوسط یا کوتاه
  • تماما از پلاستیک حتی قسمت های تاشونده
  • دارای قابلیت تاشوندگی آسان
  • بسیار سبک وزن
  • دارای قیف مقاوم پلاستیکی
  • توان تحمل و ایستادگی تا وزن ۹۰ کیلوگرم
 

این توالت تمام پلاستیک تاشو برخلاف سایر محصولات بازار از همه قسمت های آن پلاستیک مقاوم استفاده شده است و شم در صورتی که وزن کمی دارید تا حدود ۸۰ - ۹۰ کیلوگرم می توانید بر روی این دستشویی با خیال راحت بنشینید و از شکستن آن نترسید . یکی از مزایای آن متانسب بودن ارتفاع و اندازه آن برای افراد با قد متوسط یا کوتاه می باشد .

قابلیت تاشو بودن این محصول باعث می شود شما در هر زمان بتوانید آن را حمل نمایید و فضای کمی از وسیله نقلیه شما را بگیرد . پلاستیکی بودن آن برای شستشو بسیار راحت و مناسب است . حتی شما می توانید به سادگی یک قیف تاشو نیز سفارش دهید و قیف پلاستیکی خودش را در منزل بگذارید بماند تا باز هم از فضای کمتری استفاده کند .