صندلی اداری با ماساژ اتوماتیک beurer ام سی ۲۰۰۰ آلمانی

صندلي ماساژور اداري ماساژ اتوماتيك

کد محصول x327

تومان 4.800.000

راهنما 09339100544

قیمت 4.800.000

محصول صندلی اداری ماساژور با تغییر دادن انواع برنامه های ماساژ می تواند در حین فعالیت کاری مدیران به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه به ماساژ شخص بپردازد و انرژی تازه ای به او دهد . این دستگاه تولید شده کشور آلمان و مجهز به سیستم هوشمند تایمنیگ است و به دلیل نایاب بودنش بسیار طرفدار دارد که به محض موجود شدن به سازمان ها و شرکت های درخواست کننده در لیست نوبت با تخفیف عمده ارائه می شود .

 

مدیران برتر شرکت های موفق و بزرگ طبق علم مدیریت مدرن امروز به این نتیجه رسیدند که یک مدیر کل تا آنجایی که امکان پذیر باشد نباید کاری انجام دهند . درواقع یک مدیر موفق ابندا مدیران ارشد کارامد و حرفه ای را استخدام می کند و خود با خیال راحت استراحت می کند . هرگونه خستگی برای مدیر کل و یا حتی مدیران ارشد باعث خطرات بزرگی می شود که ممکن است یک سیستم تجاری یا فرهنگی را به کل به هم بریزد .

از آنجا که از قدیم الایام به صندلی مدیران بسیار توجه می شده است و راحتی آن جزو فاکتور های نتیجه گیری آن مدیر در کار بوده است بر آن شدیم تا به محصولی بپردازیم که مورد توجه مخاطبین قرار گیرد . در این مطلب میخواهیم صندلی اداری با امکان ماساژ اتوماتیک را به شما معرفی کنیم که تولید شده توسط یکی از شرکت های مطرح و با کیفیت در جهان به نام beurer می باشد .

 

این صندلی اداری دارای امکانات فوق العاده ای است که باعث می شود کمر مدیران را ماساژ داده و آرامش اعصاب را به آن ها برگرداند . یکی از ماساژ های معروف و کاربردی در دنیا ماساژیست به نام شیاتسو که باعث می شود ماساژور انگشت دو دست خود را با فشار و چرخش از داخل به سمت خارج بکشد . این نحوه ماساژ بسیار لذت بخش است و خستگی را به کل نابود می کند .

ماساژور این صندلی دقیقا به همین سبک کمر شما را ماساژ می دهد و برای افرادی که فرصت کافی ندارند تا به کلینیک های ماساژ بروند و توسط ماساژور حرفه ای ماساژ ببینند این صندلی بسیار مناسب است . کوفتگی ها و گرفتگی ها ماهیچه ها و عضلات به راحتی توسط ماساژور این دستگاه رفع می گردد و شما میتوانید یک روز فوق العاده کاری را تجربه کنید .

از دیگر امکانات این صندلی اداری گرم کن آن است که شما با فعال کردن هیتر دستگاه میتوانید در یک روز سرد زمستانی گرمای مورد نیاز بدنتان را بدون اصراف هزینه هایی مثل گاز و یا آب گرم تامین کنید . این صندلی ماساژوری دارد که میتوانید کل ستون فقرات را با آن ماساژ دهید و تا ماهیچه های کناری پشتتان را از کوفتگی رها کنید .

ریموت این صندلی بسیار ساده کار می کند و شما به راحتی میتوانید ماساژور آن را توسط ریموت کنترل کنید . مثلا دکمه هایی طراحی شده برای اینکه فقط قسمت بالای تنه شما ماساژ داده شود و یا فقط قسمت پایین تنه شما را ماساژ بدهد . شما میتوانید برای خود و مدیران ارشد شرکت یا فضای کاریتان از این صندلی ها سفارش دهید تا راندمان کاری و فعالیت کل تیم و گروهتان بیشتر بشود . این ماساژور دارای چهار عدد کلاهک است که در محدوده ستون فقرات به صورت چرخشی حرکت می کند . ظاهر چرمی و حالت گهواره ای نیز دارد . کوسن پشتی آن به سادگی قابل تعویض می باشد .

برای سفارش این محصول میتوانید با شماره تلفن درج شده در این صفحه از موجودی و قیمت نهایی آن مطلع شوید و در اسرع وفت در محل کارتان تحویل بگیرید . برای دوستانی که داخل تهران هستند ظرف ۱۲ ساعت کاری این محصول را تحویل می گیرند و دوستانی که در شهرستان ها هستند در کمتر از ۷۲ ساعت این محصول توسط باربری یا پیک ویژه شهرستان به دستشان خواهد رسید . این محصول دارای دو سال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش نیز می باشد .