شیلد محافظ کرونا ژله ای برای میز و کانتر

شیلد محافظ کرونا ژله ای میز کانتر

کد محصول x3398

تومان 290.000

راهنما 09339100544

قیمت 290.000

تومان 290.000

وجود محافظ ژله ای برای میز و کانتر در بسیاری از مراکز دولتی، شرکت ها، ارگان ها، فروشگاه ها، سالن های زیبایی، دانشگاه ها و غیره به دلیل تراکم و ازدحام جمعیت در بعضی ساعات روز، به یک ضرورت و نیاز تبدیل شده است. در سال های ابتدایی شیوع ویروس منحوس ( کرونا ) مردم به اهمیت محافظت از خود در برابر کرونا از طریق شیلد محافظ ژله ای پی نبرد بودند و  نمی خواستند برای این موضوع هزینه کنند اما در این اواخر که اوج بیماری کرونا را ناظر هستیم، درخواست نصب پلاستیک ژله ای با کیفیت بالا بسیار زیاد شده است .

متاسفانه ویروس کرونا با هر جهش تصویر جدید و متفاوتی از خود را نشان می دهد و وحشی تر از قبل ظاهر می شود. مراکز درمانی اخباری به تازگی از وضعیت بیماران کرونایی منتشر کرده اند مبنی بر اینکه بسیاری از مردم حال خوبی ندارند و تست که میدهند، تستشان منفی می شود. سطل زباله سبلان به همین دلیل بیمارستان آن ها را نمی پذیرد و فکر میکنند یک سرما خوردگی ساده است . وقتی به منزل بازمیگردند و چند روز میگذرد متوجه وخیم بودن اوضاع می شوند .

 

مزایای شیلد محافظ کرونا ژله ای نسبت به محافظ طلقی و پلکسی

  • اندازه گیری و نصب در یک روز و همزمان میتواند ظرف 2 ساعت انجام گردد .
  • پروفیل های چهارچوب ارزان قیمت بسیار محکم نایلون را نگهداری میکنند .
  • کاملا کشیده می شود و تاب یا چروک ندارد .
  • بعد از چند ماه زرد یا کدر نمیشوند و با یک دستمال امکان تمیز کردن وجود دارد .
  • قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه .
  • عرض 140 سانت ( به عنوان ارتفاع کار استفاده می شود )
 

ما به چند مشتری که میخواستند با قیمت بسیار ارزان تر این محافظ ها را برایشان نصب کنیم گفتیم که این ها سود بسیار ناچیزی دارد و بیشتر از جنبه عام المنفعه ما نصب میکنیم و دردسر آن به سودش نمی ارزد . بخش بسیاری از هزینه بابت لوازمی است که در آن به کار میرود . اگر شما بخواهید مشمای عادی بزنید خب به زودی زرد یا کدر می شود و باید بندازید دور و مجدد هزینه کنید .

خب چه کاری است ؟ ما بهترین جنس ژله ای با حداقل ضخامت مورد نیاز را برایتان تهیه کرده ایم که در طول زمان نه کدر می شود و نه زرد . اگر هم کثیف یا خاک آلود شود با یک دستمال یا ابر جادویی میتوانید به سادگی آن را تمیز کنید . همچنین بچه های فنی با خلاقیتشان توانسته اند به سادگی چهارچوب های پروفیلی را تهیه کنند و این پلاستیک های نایلونی که به ژله ای معروف شده اند را به صورتی نصب کنند که کاملا کشیده شده باشد و شکم یا چروک نداشته باشد .

یک نصب بسیار با کیفیت برای شیلد محافظ کرونا باعث می شود این محافظ سالها بتواند برایتان کار کند و خرید شما را به صرفه تر کند. ان شاالله که هر چه زودتر ویروس کرونا از بین برود و یا حداقل قابل کنترل شود اما بعد از کرونا هم این شیلد محافظ کرونا ژله ای ها کارایی دارند و بسیار کارساز هستند . چرا که انواع ویروس های دیگر یا حتی آنفولانزای خودمان هم بالاخره خطرناک هستند و میتواند در این زمینه محافظ خوبی برای شما عزیزان باشد .

 

برای سفارش این نوع نایلون جلوی میز و کانتر فقط کافیست با شماره تلفن راهنما جهت استفاده از محصولات خدمات ما که در همین صفحه نوشته شده است، تماس حاصل فرمایید.  مجموعه آی طب انواع محافظ کرونایی را موجود کرده است و امکان اندازه گیری در محل و نصب آن را به سادگی و در کمترین زمان ممکن خواهد داشت. شما می توانید با ارتباط تلفنی تمامی سوالاتتان را بپرسید و با محافظ طلقی پلکسی نیز آشنا شوید .