شیلد محافظ کرونا ژله ای برای میز و کانتر

شیلد محافظ کرونا ژله ای میز کانتر

کد محصول x3398

تومان 290.000

راهنما 09339100544

قیمت 290.000

وجود محافظ ژله ای برای میز و کانتر در بسیاری از مراکز دولتی، شرکت ها، ارگان ها، فروشگاه ها، سالن های زیبایی، دانشگاه ها و غیره به دلیل تراکم و ازدحام جمعیت در بعضی ساعات روز، به یک ضرورت و نیاز تبدیل شده است. در سال های ابتدایی شیوع ویروس منحوس ( کرونا ) مردم به اهمیت محافظت از خود در برابر کرونا از طریق شیلد محافظ ژله ای پی نبرد بودند و  نمی خواستند برای این موضوع هزینه کنند اما در این اواخر که اوج بیماری کرونا را ناظر هستیم، درخواست نصب پلاستیک ژله ای با کیفیت بالا بسیار زیاد شده است .

متاسفانه ویروس کرونا با هر جهش تصویر جدیدی از خود را نشان می دهد و وحشی تر از قبل می شود. مراکز درمانی اخباری به تازگی از وضعیت بیماران کرونایی منتشر کرده اند مبنی بر اینکه بسیاری از مردم حال خوبی ندارند و تست که میدهند، تستشان منفی می شود. به همین دلیل بیمارستان آن ها را نمی پذیرد و فکر میکنند یک سرما خوردگی ساده است . وقتی به منزل بازمیگردند و چند روز میگذرد متوجه وخیم بودن اوضاع می شوند .

 

مزایای شیلد محافظ کرونا ژله ای نسبت به محافظ طلقی و پلکسی

  • اندازه گیری و نصب در یک روز و همزمان میتواند ظرف ۲ ساعت انجام گردد .
  • پروفیل های چهارچوب ارزان قیمت بسیار محکم نایلون را نگهداری میکنند .
  • کاملا کشیده می شود و تاب یا چروک ندارد .
  • بعد از چند ماه زرد یا کدر نمیشوند و با یک دستمال امکان تمیز کردن وجود دارد .
  • قیمت بسیار مقرون به صرفه .
  • عرض ۱۴۰ سانت ( به عنوان ارتفاع کار استفاده می شود )

 

ما به چند مشتری که میخواستند با قیمت بسیار ارزان تر این محافظ ها را برایشان نصب کنیم گفتیم که این ها سود بسیار ناچیزی دارد و بیشتر از جنبه عام المنفعه ما نصب میکنیم و دردسر آن به سودش نمی ارزد . بیشتر هزینه بابت لوازمی است که در آن استفاده می شود . شما اگر بخواهیم مشمای عادی بزنید خب به زودی زرد یا کدر می شود و باید بندازید دور و مجدد هزینه کنید .

خب چه کاری است ؟ ما بهترین جنس ژله ای با حداقل زخامت مورد نیاز را برایتان تهیه کرده ایم که در طول زمان نه کدر می شود و نه زرد . اگر هم کثیف یا خاک آلود شود با یک دستمال یا ابر جادویی به سادگی تمیز می شود . همچنین بچه های فنی با خلاقیتشان توانسته اند به سادگی چهارچوب های پروفیلی را تهیه کنند و این پلاستیک های نایلونی که به ژله ای معروف شده اند را به نحوی نصب کنند که کاملا کشیده شده باشد و شکم یا چروک نداشته باشد .

یک نصب بسیار با کیفیت برای شیلد محافظ کرونا باعث ی شود این محافظ سالها بتواند برایتان کار کند و خرید شما را به صرفه تر کند. ان شاالله که هر چه زودتر ویروس کرونا از بین برود و یا حداقل قابل کنترل بشود اما بعد از کرونا هم این شیلد محافظ کرونا ژله ای ها کارایی دارند و بسیار کارساز هستند . چرا که انواع ویروس های دیگر یا حتی آنفولانزای خودمان هم بالاخره خطرناک است و میتواند در این زمینه محافظت خوبی را برایتان به ارمغان بیاورد .

 

برای سفارش این نوع نایلون جلوی میز و کانتر میتوانید با شماره تلفن راهنما که در همین صفحه نوشته شده است، تماس حاصل فرمایید.  مجموعه آی طب انواع محافظ کرونایی را موجود کرده است و امکان اندازه گیری در محل و نصب آن را به سادگی و در کمترین زمان ممکن خواهد داشت. شما می توانید با ارتباط تلفنی تمامی سوالاتتان را بپرسید و با محافظ طلقی پلکسی نیز آشنا شوید .