شکم بند بعد از زایمان مدل آمریکا تایوانی اوپو شماره ۲۰۶۰ مانکن

شكم بند زايمان آمريكايي ارزان قيمت

کد محصول x666

تومان 48.000

راهنما 09339100544

قیمت 48.000

این محصول برای دوران پس از بارداری بانوان طراحی و تولید شده که مناسب برای سایز کمر بین ۶۲ الی ۱۲۵ سانت می باشد که تحت لیسانس آمریکا و تایوان تولید گشته است . محصولات oppo بسیار کاربردی برای امور ارتوپدی مانند نگهداری شکم های افتاده و بهبود دهنده خانم های حامله پس از به دنیا آمدن فرزندشان می باشد .

 

 هر زنی عاشق مادر شدن است و بهترین و زیبا ترین و شیرین ترین زمان برای هر مادر دوره بارداری فرزندانش است . در این دوره پدر خانواده بسیار تلاش به مراقبت های فوق پیشرفته از مادر می نماید و قطعا این مراقبت ها مورد نیاز این دوره از زندگیست . حتی بعد از دوران بارداری و بعد از زایمان نیز انواع مراقبت ها برای مادر چیزیست الزامی که پزشکان به آن توصیه دارند .

معمولا دیده شده که در دوران بعد از زایمان مراقبت های اصولی از مادر انجام نشده و باعث ایجاد افتادگی ناحیه شکم شده است چرا که عضلات شکم فرم و قوت خود را از دست داده اند که بیشتر در عمل های سزارین این واکنش را شاهد هستیم . سلامتی و زیبایی بعضی مادران در بعد از زایمان به همین دلایل مورد تحلیل قرار می رود .

 

ویژگی های شکم بند بعد از زایمان اوپو شماره ۲۰۶۰

  • بسیار نرم و راحت
  • برای کمر های ۶۲ سانتیمتر تا ۱۲۵ سانتی متر
  • تولید تحت لیسانس شرکت اوپو آمریکا و تایوان
 

در این مطلب به معرفی محصولی برای درمان مشکل افتادگی شکم بعد از زایمان می پردازیم . قطعا با استفاده از این محصول بسیار نرم تا چند ماه شکم شما حالت قبلی خود را به دست می آورد . من خود در هنگام استفاده از این محصول در هنگام بارداری خیالم از تمامی مشکلاتی که می تواند برای زیبایی بدن و ناحیه شکم رخ دهد راحت است .

شکمبند بعد از زایمان مدل اوپو در سایز های مختلف و بسیار نرم برای همه نوع شکمی در دسترس می باشد . در واقع از اندازه کمر ۶۲ سانتی متری به بالا سایز های گوناگونی وجود دارد که می توانید نسبت به سایز خود این محصول را سفارش دهید . هر کدام از سایز ها تا حدود ۱۳ سانتی متر نیز کوچک تر می شوند و می توانید به مرور زمان آن را صفت تر ببندید .

 

یکی از مشکلاتی که اکثر شکمبند های بازار دارند استفاده سخت و همچنین عدم ایستایی کامل مخصوصا در هنگام دولا شدن می باشد . یعنی از بانوانی که استفاده کردند سوال کنید خواهند گفت که در زمان هایی که خم می شوند از فرم اصلی خارج شده و جابجا می شود و هر بار باید دوباره آن را تنظیم کنند . اما در محصولی که ما معرفی کردیم این اتفاق دیده نمی شود .

به دلیل وجود دو خط تای افقی بر روی آن در زمانی که شما دولا می شوید خواهید دید که این محصول از حالت اصلی و جای خود تکان نمی خورد و به سادگی تغییر فرم آن را مشاهده می کنید و پس از ایستادن مجدد به حالت اولیه باز می گردد و نیازی به تنظیم مجدد آن ندارید . چرا که بسیار محکم و صفت به شکم و کمر شما بسته شده است .

 

 در موارد دیگر نیز می توانید استفاده کنید :

  • در جهت لاغری
  • برای رفع کمر درد های شدید
  • جمع کردن شکم های افتاده
 

برای سفارش این محصول ابتدا از ناحیه ناف خود دور کمر خود را اندازه گیری کنید و سپس به شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس گرفته و کد محصولات مورد نظرتان را بفرمایید تا در کمترین زمان ممکن در تهران و شهرستان ها محصولات پزشکی و ملزومات طبی پزشکی سالمند و بیمار برایتان ارسال گردد .