شکمبند دوره بارداری ضد امواج محافظت جنین از موبایل آنتن لپتاپ

كمربند بارداري ضد امواج موبايل لپتاپ آنتن

کد محصول x1486

تومان 189.000

راهنما 09339100544

قیمت 189.000

شکمبند بارداری ضد امواج و فرکانس برای استفاده از موبایل ، لپتاپ و اینترنت در محیط منزل کاربرد فراوانی دارد . این شکمبند بارداری از تاثیر امواج رادیویی و ماهواره ای بر جنین جلوگیری می نماید . مانند موبایل ، لپتاپ ، آنتن ، نویز و پارازیت ماهواره ، اینترنت و سایر امواج ها که باعث شده در جشنواره های داخلی و خارجی جوایز ارزنده اختراع دریافت کند و همچنین وزارت بهداشت و درمان مجوز ساخت معتبر برای تولید این محصول صادر کند .

 

قطعا این پیشرفته دنیای آی تی یا همان فناوری اطلاعات باعث زیاد شدن تنوع سیستم های الکترونیکی دارای فرکانس شده است ، از بیسیم های گروه های خدماتی ، امداد و نجات تا موبایل و لپتاپ که هم توسط امواج رادیویی و همچنین امواج فرا ماهواره ای در حال انتقال اطلاعات میان مردم شهر و کشور ها هستند . بسیاری از مشکلات و بیماری ها برای جنین احتمال بوجود آمدن دارد که باید برای آن تفکری داشت .

مهندسین پزشکی و علوم پیشرفته توانستند در دنیا تکنولوژی جدیدی را بیافرینند که در برابر این سیر عظیم امواج مخصوصا در جوامع شهری از سلامت جنین مراقبت نماید . بسیاری از اختلالات و یا بیماری شایعی به نام بیش فعالی به دلیل وجود جنین میان فرکانس ها می باشد .بسیاری از پزشکان مامایی توصیه می کنند تا مادران در خارج از شهر ، حتی در روستاها فرزند دلبندشان را مراقبت نمایند و یا از این نوع شکمبند ها استفاده کنند .

 

ویژگی های شکمبند بارداری ضد امواج محافظت جنین از موبایل ، آنتن و لپتاپ

 • دارای قابلیت ضد امواج برای استفاده از موبایل و لپتاپ
 • پیشگیری از آسیب های پارازیت و نویز های ماهواره ای
 • تسکین کمر درد های احتمالی
 • انتقال وزن جنین از کمر به لگن
 • راحتی راه روفتن ، بلند شدن و نشستن مادر
 • جلوگیری از صدمه ضربات احتمالی وارده
 • امکان تغییر سایز جهت استفاده در 9 ماه دوره بارداری
 • بسیار سبک و نرم
 • امکان شستشوی کامل
 

این شکمبند بارداری با تکنولوژی پیشرفته ای که در آن استفاده شده برای حفظ نوزاد درون رحم مادر ( جنین ) از خطرات امواج ماهواره ای و رادیویی طراحی و تولید شده است . این شکمبند بارداری توسط سازمان های بسیاری که در ذیل نام برده می شود ، تایید شده و از خطرات تاثیر فرکانس های موجود که شامل اشکالات ژنتیکی ، اختلالات روانی ، اوتیسم ، بیش فعالی و خطر سقط جنین جلوگیری می نماید .

افتخارات و تاییدیه های محصول شکمبند بارداری ضد امواج

 1. مورد تایید وزارت بهداشت و درمان
 2. پروانه تولید صادر شده توسط وزارت درمان و بهداشت
 3. مورد تایید آزمایشگاه آنتن جهت قابلیت ضد امواج
 4. حمایت رسمی ستاد توسعه فناوری نانو
 5. دارای گواهی رسمی شرکت در دو جشنواره اختراعات بین المللی
 6. کسب دو مدال طلا
 7. گواهی برنده کاپ طلایی و دیپلم افتخار دانشگاه رومانی

پیشنهاد ما به مادران سرزمینمان این است که در هنگام خواب در فضاهایی که امواج کمتری دارد بروند ، یکی از راه های آن استفاده از گلدان های کاکتوس کوچک و بزرگ در دور اتاق خواب و حتی منزل می باشد . کاکتوس قابلیت جذب امواج را دارد و در این صورت می توانید برای خوابی راحت تر این شکمبند بارداری را باز کنید . استفاده از بالشت بارداری هوشمند را نیز برای خوابی آرامش بخش توصیه می کنیم .

برای ارسال محصول بهتر است در هوای پاک شهر سفر نکنیم زیرا ممکن است به آلودگی منجر شود ، همچنین با خرید غیر حضوری توسط تلفن های ما می توانیم در جلوگیری از ایجاد ترافیک شهری نیز سهیم شویم . پیک های ارزان قیمت ما آماده اند تا با کمترین هزینه ممکن وقت و انرژی شما را برای خانواده و فرزند دلبندتان حفظ نمایند . کافیست با ما تماس بگیرید تا محصول را ظرف کمتر از 12 ساعت در هر جای ایران تحویل بگیرید .