شکمبند دوتکه ایرانی هنگام بارداری و محافظت جنین – خرید اینترنتی

شكم بند دو تيكه ايراني هنگام محافظت از جنين

کد محصول x1503

تومان 40.000

راهنما 09339100544

قیمت 40.000

 

قابلیت بسته شدن از بالا و پایین شکم مادر و حذف فشار از روی کمر که در نتیجه به قسمت لگن انتقال می یابد و مادر هنگام نشستن و بلند شدن و حتی راه رفتن ، متوجه وزن جنین نخواهد شد ، پس احساس راحتی بیشتر می نماید و در صورت وجود دردهای احتمالی نیز از میان می رود . راحتی جنس و لطافت موجود در پارچه باعث استقبال مادران و همچنین پزشکان از این شکمبند دوتکه ایرانی منحصر بفرد گشته است .

 

یکی از مهمترین نکاتی که به هنگام استفاده از انواع شکمبند و کمربند بارداری باید بدانیم این است که با تجویز پزشک و در جریان گذاشتن متخصص خود از این محصول استفاده کنیم . توصیه اکید این است که سرخود استفاده از تجهیزات و لوازم پزشکی مخصوصا برای دوران بارداری و محافظت جنین ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد . ما در کنار شماییم تا هر یک از تجهیزات و لوازم طبی مورد نیاز شما را در هر جای ایران تامین کنیم .

این محصول یکی از مزایایی که دارد این است که شما می توانید به سادگی آن را زیر لباس مخفی نگاه دارید و به دلیل جنس نرم و سبک و همچنین نازک به شما کمک می کند که وزن جنین فشار به کمر نیاورد و احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید . این کالا از درد های کمر ، شکم و پا جلوگیری می نماید . این محصول ایرانی کاملا مورد تایید وزارت بهداشت و پزشکان متخصص می باشد .

 

ویژگی های شکمبند دو تکه ایرانی هنگام بارداری محافظت جنین

  • خرید آسان به صورت تلفنی و ارسال در محل هر جای ایران
  • تسکین دردهای احتمالی کمر ، شکم و پاها
  • انتقال وزن جنین از روی کمر به لگن
  • راحتی و نرمی به همراه جنس لطیف
  • وزن سبک
  • قابل مخفی شدن در زیر لباس
  • طراحی زیبا
  • محافظت جنین از دو قسمت بالا و پایین شکم
 

پیشنهاد ما به مادران عزیز سرزمینمان این است که قبل از بستن شکمبند دوتکه ایرانی ، یک لباس از جنس نخ بپوشند و روی آن شکمبند را ببندند چرا که باعث احساس نرمی و راحتی بیشتری خواهند داشت . این شکمبند دوتکه به صورت هوشمند از ورود صدمه ضربات احتمالی به جنین جلوگیری می نماید و همچنین در هنگام برخاستن از زمین یا صندلی و راه رفتن بسیار کمک کننده می باشد .

این محصول به دلیل دو تکه بودن ، محافظت جنین و قسمت شکم مادر را عهده دار است . مهمترین نکته این است که بدانیم برای قسمت پشت شکمبند قابلیت تسمه فنری تعبیه گشته است و باعث کاهش فشار از روی مهره های کمر می شود . مادران عزیز به کاتالوگ و عکس بسته دقت کنند هنگام بستن شکمبند دوتکه ایرانی همانند تصویر و توضیحات نسبت به ستون فقرات که وسط کمر قرار دارد ، دو طرف آن کاملا قرینه باشد .

 

خرید محصول فقط با شماره تماس ما امکان پذیر است و تسویه حساب هم به صورت کارت به کارت و هم به صورت تسویه در محل میسر می شود . نکته قابل توجه برای دوستان شهرستانی این است که در صورت پرداخت کارت به کارت پس از سفارش محصول بسیار سریعتر به دستتان می رسد . هموطنان تهران برایشان تفاوتی نخواهد کرد که مبلغ را واریز کرده باشند یا خیر ، می توانند در هنگام تحویل به پیک ارزان ما تحویل دهند . امکان انتخاب سایز و نوع محصولات در محل نیز وجود دارد .

در این هوای پاکیزه بهتر است در خانه بمانیم و در محافظت از آن سهیم باشیم .