شکمبند بارداری سه بعدی ۳ D ، آسودگی در نشستن برخاستن

شکمبند بارداری شکم بند ضد عرق تعریق نانو

کد محصول x1506

تومان 35.000

راهنما 09100049363

قیمت 35.000

 

جنس نرم و لطیف پارچه به همراه سیستم جدید تهویه هوا با تکنولوژی پارچه های نانو ضد تعریق باعث خنکی و راحتی مادر شده و وزن کودک را از کمر به روی لگن منتقل می نماید تا در هنگام برپا شدن و نشستن و همچنین قدم زدن هیچ فشاری به کمر وارد نشود . شستشوی این محصول بهتر است با آب سرد و صابون باشد ، برای خشک کردن نیز آن را آویز کنید و از چلاندن آن خودداری کنید تا فرم سه بعدی آن بهم نریزد . برای اینکه شکمبند بارداری طول عمر بیشتری داشته باشد از اتو کردن و شستشو با ماشین لباس شویی بپرهیزید .

 

در این مطلب به معرفی یکی از محصولات جدید در زمینه مراقبت بارداری می پردازیم . این کالا به مادران کمک می نماید تا علاوه بر داشتن یک کمربند ارتوپدی ، از قابلیت های شکم بند بارداری نیز بهره مند شوند ، همچنین با دارا بودن امکانات جدید مانند سه بعدی یا تری دی بودن باعث ایجاد تهویه مناسب برای جنین می شود و از ایجاد حساسیت نیز جلوگیری می نماید .

یکی از نتایج فوق العاده این محصول سه بعدی امکان ضد تعریق آن است ، گرچه ما توصیه می کنیم مادران تا آنجایی که می شود ازخانه بیرون نروند و از گلدان های بزرگ و کوچک کاکتوس دور خانه استفاده کنند اما بهتر است بدانند که برای بیرون رفتن در صورت اضطرار باید از شکمبند هایی بهره مند شوند که باعث تعریق مادر نشوند . برای این امر این نوع از شکمبند های سه بعدی را به شما معرفی می کنیم و پیشنهاد می کنیم قبل از بستن این شکم بند بارداری ، لباسی از جنس نرم نخی بپوشید .

 

ویژگی های شکمبند بارداری سه بعدی 3D بارداری ، آسودگی در نشستن و برخاستن

  • پارچه از جنس نرم و بسیار لطیف
  • دارای سیستم تهویه هوای مناسب از طریق حفره های هوشمند
  • استفاده از تکنولوژی پارچه های ضد حساسیت
  • ضد تعریق
  • استفاده آسان
 

یکی از نکات حائز اهمیت برای افزایش عمر استفاده این شکم بند بارداری را بدانید . شکمبند را با آب سرد و صابون شستشو دهید تا فرم آن بهم نخورد . به دلیل سه بعدی بودن آن را آویز کنید تا خشک شود و جدا از چلاندن این کالا خود داری کنید . همچنین اتو کردن این شکم بند بارداری باعث خراب شدن آن می شود و همچنین آن را در ماشین لباس شویی نندازید . این توصیه ها در جهت حفظ سلامت محصول می باشد .

برای اینکه فرم کمر با فشار وزن جنین بهم نریزد و صدمات جدید مانند کمر درد و دیسک کمر به وجود نیاید بهترست از کمر بند یا شکمبند های تخصصی حاملگی استفاده کنید چرا که با قسمتی محکم کمر را نگه می دارد و نمی گذارد حالت بدی به خود بگیرد و باعث ماندگاری در فرم صحیح نواحیه کمر و شکم می شود . همین عملیات منجر به راحت در راه رفتن و بهبود در های احتمالی می شود .

 

برای سفارش این محصول کافیست ما شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس گرفته و سفارش کالا را بدهید . لازم به توضیح است که این صنف کاری را در 50 سال اخیر تجربه داریم و مشتریان تا امروز برای سفارش کالا و ارسال محصول به سراسر ایران به ما لطف داشته و اعتماد کرده اند . هزینه پست و پیک ما بسیار مقرون به صرفه تر از حضور در بازار و خرید فیزیکی می باشد . زمان ارسال محصول در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت است .