سیسموپک یا کیف زلزله – تولید ایران با قیمت ارزان ، یک تا چهار نفره

کیف زلزله سیسموپک کوله حوادث مدارس

کد محصول 1758

تومان 430.000

راهنما 09339100544

قیمت 430.000

 

کوله مخصوص یا کیف زلزله به نام سیسموپک برای آسودگی خاطر در هنگام وقوع زلزله طراحی شده است . علاوه بر اقلام ضروری مانند کمک های اولیه و یا غذا و آب آشامیدنی ، اقلامی مانند پتو ، کیسه خواب و حتی چتر نجات برای پریدن از ارتفاع در آن تعبیه می شود . انعطاف پذیری در لوازم داخل ساک به دلیل اینکه تولید ایران است بسیار بالا می باشد و چون یک وسیله شخصی یا نهایتا خانوادگی است می تواند به سفارش ارگان ها ، مدارس و سایر سازمان ها به صورت اختصاصی برای مخاطبینشان قرار گیرد که در صورت سفارش عمده و تعداد بالا از تخفیف بسیار ویژه نیز برخوردار خواهند شد . کافیست با ما تماس بگیرید .

 

در این مطلب به معرفی یکی از محصولات امداد و نجات فردی برای احتمال وقوع زلزله می پردازیم . این کیف زلزله به دلیل پر کابرد بودن و همچنین طراحی و جمع آوری آن به صورت فردی ، بسیار مقرون به صرفه می باشد . در ادامه می توانید اطلاعات این محصول را مطالعه کنید و یا در صورتی که فرصت ندارید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان داشته باشید .

این سیسموپک یا کیف زلزله برای هر فرد به صورت انحصاری طراحی گشته و در صورتی که اتفاقی برای یک نفر بیافتد و این کیف را همراه داشته باشد می تواند تا یک هفته زنده بماند و حتی اگر در زیر آوار نباشد و کمی صرفه جویی کند تا ده روز امکان زنده ماندنش باقیست . این نوع کیف ها برای افراد 12 سال به بالا نیز قابل استفاده است و می توانند با داشتن همچین وسیله ای با آرامش بیشتری به خواب بروند .

 

اقلام موجود در کیف زلزله یا سیسموپک عبارت است از :

 1. لوازم کمک های اولیه

  1. انواع پانسمان
  2. بتادین و انواع ضد عفونی کننده
  3. دارو های عمومی و مسکن
  4. آتل ها منعطف و چند کاره
 2. تجهیزات و لوازم اضطراری

  1. چراغ قوه خورشیدی به همراه باتری
  2. شمع و کبریت ضد آب
  3. بیل و کلنگ تاشو کم حجم
  4. اجاق گاز بسیار کوچک ضد حریق
 3. محصولات ایجاد کننده گرما

  1. پتو
  2. دستکش
  3. بادگیر
  4. کیسه خواب
  5. لباس گرم نمدی
 4. لوازم بهداشتی

  1. مسواک
  2. خمیردندان
  3. دستمال کاغذی
  4. نوار بهداشتی
  5. شامپو
  6. صابون
 5. لوازم اغذیه و خوراک

  1. فضای کافی کیف برای این نوع محصولات که به صورت شش ماه به یک بار باید تعویض شود
  2. کنسرو های گوناگون
  3. آب آشامیدنی
  4. قرص تصفیه کننده آب
  5. بیسکویت
 

پکیج بالا هم به صورت یک نفره و هم به صورت دو ، سه و چهار نفره قابل ارائه است . برای مثال یک سری از وسایل رو در پک های چهار نفره همان یک قلم گذاشتیم که فضای زیادی نگیرد . مثلا بیل و کلنگ نیازی نیست که چهار عدد باشد اما مسواک ضروریست که 4 عدد وجود داشته باشد . در صورتی که به صورت اختصاصی نیاز به تهیه و تولید این کیف ها و کوله های زلزله داشتید ، برای مثال سازمانی ، اورگانی ، مدارس و غیره می توانید با شماره راهنما تماس بگیرید .

برای سفارش این محصول شما می توانید به سادگی با شماره تلفن نارنجی رنگ که در همین صفحه نوشته شده تماس گرفته و درخواست ارسال محصول نمایید . خرید هایی که ابتدا مبلغ آن پرداخت شود از سرعت بالایی در ارسال آن بهره مند می شوند . در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت تحویلتان می گردد . سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مانند انواع عصا ، دستگاه فشار خون و همچنین دستگیره های کمکی نیز موجود است .