سرنگ انسولین تزریقی BD بسته ۱۰۰ تایی آمریکایی

سرنگ انسولین آمریکایی تزریقی صدتایی

کد محصول x2663

تومان 75.000

راهنما 09339100544

قیمت 75.000

امروزه ببسیاری از افراد مبتلا به دیابت با مشکل عدم ترشح انسولین و کم کاری غده ی پانکراس (لوز المعده) مواجه هستند. افرادی که به دیابت نوع یک مبتلا هستند ،در بدنشان انسولین ترشح نمیشود و میبایست انسولین مورد نیاز را به شکل تزریقی با استفاده از سرنگ های انسولین به بدن خود وارد کنند. افراد مبتلا به دیابت نوع دو در بدنشان میزان کمی انسولین ترشح میشود اما ممکن است در آینده به تزریق انسولین احتیاج پیدا کنند.

سرنگ انسولین BD امریکا

در میان برند های مختلف سرنگ انسولین ،برند BD باکیفیت ترین و محبوب ترین مدل در بین مردم است. شرکت Betcon Dickinson در دهه 60 اولین تولید کننده این نوع سرنگ ها بود. این سرنگ ها به افراد مبتلا به دیابت کمک میکند که کار تزریق انسولین را به ساده ترین شکل و کم درد ترین حالت انجام دهند. سرنگ های بی دی امریکا در حجم های مختلفی در دسترس میباشد.

 حجم های 0.3 میلی لیتر، 0.5 میلی لیتر و 1 میلی لیتری این سرنگ ها قابل تهیه میباشد. افراد مبتلا به دیابت میبایست دوز دقیقی از انسولین را در هر بار تزریق استفاده کنند که این دوز توسط پزشک متخصص تعیین میشود. سرنگ های 1 میلی لیتری BD به میزان 100 واحد درجه بندی دارد که بیمار میتواند میزان بسیار دقیقی را وارد خون کند.

کیفیت بالا و قابلیت عالی این سرنگ باعث شده در موارد دیگر مانند تزریق به کودکان و موارد دیگری نیز از این سرنگ استفاده شود. سرنگ های BD امریکا ویژگی های دیگری نیز دارد. نوک سوزن آن به شکل تراش سه گانه است که باعث میشود نیروی کمی برای سوراخ کردن پوست لازم داشته باشد. همچنین روی سر سوزن پوششی سیلیکونی وجود دارد که سوزش و درد را به میزان زیادی کاهش میدهد.

طول سوزن 6 میلیمتر است تا انسولین به عضله وارد نشود. در این سرنگ ها روان کننده ای بین پیستون و محفظه وجود دارد تا تزریق به ساده ترین شکل صورت گیرد. کاملا ضد حساسیت است و استفاده از آن بدون هیچ استرسی و بسیار راحت میباشد. درجه اندازه گیری نیز بسیار خوانا و با فاصله است تا شخص استفاده کننده به راحتی دوز مورد نیاز را تزریق کند.

این سرنگ در جهان پر فروش ترین مدل است و همچنین ساخت امریکا میباشد. برای دریافت راهنمایی بیشتر و همچنین دریافت اطلاعات و ثبت سفارش سرنگ های انسولین BD امریکا با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.