روکش های یکبار مصرف مخصوص توالت سیستم فرنگی ،مسافرتی

روكش توالت فرنگي مسافرتي ارزان اينترنتي

کد محصول x992

تومان 7.500

راهنما 09339100544

قیمت 7.500

کاور بهداشتی پلاستیکی یا همان روکش های یکبار مصرف ،مخصوص سطح نشیمنگاه توالت های فرنگی باعث می شود از انتقال هر گونه میکروب و بیماری برای استفاده افراد گوناگون مقدور نشود و اصول بهداشت رعایت گردد . شما می توانید با خرید هر محصول ۳۰عدد روکشی یکبار مصرف داشته باشید که به دلیل امکان استفاده با هر نوع توالت فرنگی در مسافرت ها نیز از آن بهره مند گردید .

به دلایل بسیاری براورده کردن نیاز های بهداشتی انسان بسیار دارای اهمیت می باشد . چرا که در این نوع روش ها ابتلا شدن به انواع بیماری مخصوصا بیماری های پوستی و قارچی به حداقل و شاید هم به صفر برسد . این امر با جلوگیری از برخورد سطح بدن با سطح سرویس بهداشتی میسر خواهد شد چرا که تعداد زیادی از افراد می توانند از یک توالت مدل فرنگی بهره مند شوند .

 

کاور بهداشتی توالت فرنگی رولی محافظ که بر روی هر نوع فرنگی قابلیت چسبیده شدن را دارد و در هر بار مصرف میتوانید آن را به سطل آشغال بیاندازید . برای ساده شدن احساس استفاده راحت از فرنگی مخصوصا در منازل که افراد خانواده به همین دلیل راغب به استفاده از توالت فرنگی مشترک نیستند .

 

 ویژگیها و مزایای روکش های یکبار مصرف توالت مدل فرنگی مسافرتی

  • استفاده در هر مکانی با همراه داشتن این محصول
  • چسبندگی برای لغزش نداشتن این محصول
  • قیمت بسیار مقرون به صرفه
  • در هر بسته ۳۰ عدد روکش
  • برای دهنه انواع توالت های فرنگی خانگی و سیار
 

بسیاری از ما ایرانیان در هنگام سفر های گوناگون مخصوصا خارج از کشور به سراغ سرویس های بهداشتی دارای بیده و خودشور می رویم چرا که در هنگام استفاده بتوانیم با سیستم آب پاش توالت خود را پاک  تمیز نماییم اما مشکل دیگر بهداشت و تمیزی سطح توالت های فرنگی است که در بسیاری از مواقع میسر نمی شود .

همراه داشتن یک بسته از این محصول در کیف خود باعث می شود که به راحتی این معضل را بر طرف نماییم . علاوه بر بهداشتی شدن این مزیت را میدهد که سطح نشیمنگاه سرویسهای بهداشتی جرم نگیرد و ما بتوانیم به راحتی مثل دستکش یکبار مصرف از این محصول استفاده نماییم . برای اشخاص حساس بسیار کاربردی خواهد بود .

پس از مطالعه کامل متن بالا می توانید در صورت وجود سوال و یا شک در انتخاب نوع محصول با مشاوران ما تماس گرفته و در صورت حاصل شدن اطمینان به صورت تلفنی درخواست ارسال محصول را بدهید تا در هر جای ایران که هستید برایتان در کمترین مدت زمان و با پایین ترین هزینه حمل ارسال گردد . در صورتی که محصولات دیگر نیز سفارش دهید هزینه حمل بسیار به صرفه تر خواهد بود .