روکش توالت فرنگی برای کودکان

روکش توالت فرنگی برای کودکان

کد محصول x3136

تومان 12.000

راهنما 09339100544

قیمت 12.000

فرزندان ما در این روزگار استفاده از توالت فرنگی را از همان سالهای آغازین عمرشان فرا میگیرند ، ما در اینجا محصولات مرتبط با توالت فرنگی نونهالان و بچه های سرزمینمان را معرفی میکنیم که یکی از مهمترین آنها روکش توالت فرنگی برای کودکان است . در حال حاضر در اکثر منازل سرویس فرنگی موجود است و بچه ها به شدت علاقه به استفاده از آن دارند و احساس جالبی بهشان دست میدهد .

اما چند نکته است که اگر رعایت نشود موجب میشود که در ذهن بچه استفاده از این نوع توالت بسیار سخت و خطرناک جلوه کند و حتی در بزرگسالی اگر به کشوری خارجی سفر کرد با این نوع توالت ها مشکل جدی داشته باشد . لذا از حالا بهتر است که پدر و مادر برایشان سهل گردانی کنند و سعی بر استفاده با حس خوب را برایشان بوجود آوردند .

 

یکی از راهکار های این موضوع استفاده از توالت های کودکان که دارای مخزن میباشد است و سایز کوچک روکش توالت فرنگی برای کودکان ، این توالت ها رنگ ها و تنوع زیبایی بچگانه بالایی دارند و کودک روی آن احساس خوبی دارد ، حتی قسمتی از آن جدا میشود و به عنوان تبدیل توالت فرنگی برای مدل های سرامیکی ثابت منزل مورد استفاده قرار میگیرد ، لذا دیگر کودک ترس از افتادن داخل توالت فرنگی را نخواهد داشت .

برای اینکه از لحاظ بهداشتی نیز مطمئن باشیم بهتر است که بتوانیم روکش کاغذی یا پارچه ای برای قسمت نشیمن فراهم آوریم که برای هر بار  استفاده از توالت فرنگی به دلیل اینکه افراد دیگر هم از آن استفاده میکنند ، میکروب ها و ویروس های احتمالی به شخص منتقل نگردد ، فلذا میتوانیم به سادگی با داشتن این محصول روکش توالت فرنگی برای کودکان از مریضی ها و اتفاقات بد آینده جلوگیری نماییم .

برای سفارش محصول میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست خود را بنویسید ، این مجموعه میتواند به سادگی با ثبت آدرس شما ، کاور توالت فرنگی مخصوص کودکان و بزرگسالان را به دست شما عزیزن در سراسر کشور عزیزمان برساند . ما آماده ایم تا در کمتر از سه ساعت داخل تهران و در حدود دو روز کاری در شهرستان محصولات را به دست شما برسانیم .