رول گردان توالت فرنگی فروش اینترنتی

رول گردان توالت فرنگی فروش ایننترنتی

کد محصول x3155

تومان 27.000

راهنما 09339100544

قیمت 27.000

دستگاه رول گردان توالت فرنگی نیاز به تعویض مداوم رول های نایلونی دارند ، برای مثال هر یک نفر که مینشینند باید قبل از آن دکمه تعویض رول را بزنند تا قسمت نشیمن نو شود ، پس از اینکه ۷۰ بار این دکمه زده شود رول دستگاه تمام شده و نیاز به تمدید آن وجود دارد . البته برخی برند ها کمتر هستند مانند boomerang و Totolet اما برند itoilet تا ۱۲۰ بار میچرند .

این رول ها را معمولا از ده عدد تا پنج هزار عدد از ما خریداری میکنند ، مثلا شخصی برای شرکت خود میخواهد و به دلیل اینکه توالت فرنگی کمتر استفاده میشود و در زمان های خاص ، دیر به دیر مصرف دارد برای همین ده عدد برای او کافیست اما مشتریانی که برای مجتمع های تفریحی گردشگری استفاده میکنند ، یا برای سازمان های پر رفت و آمد و همچنین مراکز فرهنگی هنری که تعداد بالایی رول در روز الزام به مصرف میشود .

 

امروزه برای محیط های عمومی مانند مراکز خرید ، بیمارستان ها ، مجتمع های گردشگری میان جاده ای و غیره استفاده از رول گردان توالت فرنگی الزامی شده است و برای همین است که ما محصولاتمان را با قیمتی رقابتی برای فروش ارائه میکنیم و سعیمان بر این است که بهترین کیفیت را با قیمتی مقرون به صرفه برایتان عرضه کنیم .

برای مثال میتوان گفت که رول های دستگاه تراویت Truvit بسیار مقرون به صرفه خواهد شد و به دلیل اینکه تولید ترکیه میباشد از کیفیت خاصی برخوردار است و اصطلاحا آنتی باکتریال میباشد که همین موجب شده تا اگر شما روزی تنها در منزل بودین و شخص دیگری از سرویس استفاده نمیکرد ، دیگر رول را تعویض نکنید و برای چند بار در روز از آن بهره مند شوید تا صرفه جویی نیز شده باشد .

 

برای سفارش چند باکس یا حتی تعداد کمی از رول گردان توالت فرنگی کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته ودرخواست کنید تا محصول برایتان ارسال گردد ، این مجموعه آماده ارسال محصولات به سراسر ایران است که میتواند در کمتر از سه ساعت در تهران و در حدود ۲ روز در سایر شهر ها و تا نهایت یک هفته به کشور های همسایه ارسال داشته باشد .