رول توالت فرنگی خرید دستمال توالت برند های مختلف بازار

رول توالت فرنگی خرید دستمال توالت

کد محصول x3144

تومان 32.000

راهنما 09339100544

قیمت 32.000

در ایران چند سال اخیر بسیار از دستگاه های رول اتوماتیک توالت فرنگی بسیار استقبال شده است و برای حفاظت بهداشتی بسیاری از شرکت ها ، مطب ها ، سالن های زیبایی ، منازل ، مراکز خرید و هتل ها از این دستگاه ها خریداری نموده اند ، همواره برند های متعددی در بازار وجود دارند و هر یک رول های مخصوص برند خودشان را دارند و اگر رول دستگاه دیگری را داخل آن بیاندازید دستگاه به زودی آسیب میبیند و یا حتی در آن واحد میسوزد .

برند های گوناگون رول بهداشتی اتوماتیک رول توالت فرنگی در ایران شامل برند تراویت ، آی تولت ، بومرنگ ، توتولت و برندهای متفرقه چینی وجود دارند که برای هر یک رول های خاص خودش موجود میباشد ، البته قابل ذکر است که برای برخی دستگاه ها ، رول های درجه سه و بیکیفیت با قیمت بسیار ارزان تولید شده است که مناسب دستگاه نبوده و بعد از مدتی آسیب های جدی به دستگاه ها وارد میکند .

 

ویژگی های خرید دستمال توالت و رول توالت فرنگی

  • امکان استفاده هر یک از رول ها فقط برای دستگاه برند خودش
  • طول متراژ هر یک رول مناسب برای 60 الی 120 بار چرخش .. نسبت به برند متفاوت است
  • امکان ارسال باکس های 25 تایی و خرید چند باکس با تخفیف ویژه
  • سفارشات تیراژ بالا با تخفیفات بسیار خاص ارائه میگردد
  • شامل برند های گوناگون بمرنگ ، تراویت ، آی تولت ، توتولت و غیره
   

به دلیل اینکه هر رول متراژ مشخصی دارند معمولا بین 60 الی 80 بار نسبت به برند آن متفاوت است ، همچنین برخی برند های معتبر مانند آی تولت ، هر رول توالت آن 120 بار امکان استفاده (چرخیدن) را دارد و تقریبا قیمت آن شبیه به سایر برند ها است . برای سفارش معمولا مشتریان سه یا چهار باکس درخواست میدهند تا در این مشکلات وارداتی ، مدت زمان زیادی را بتوانند پوشش دهند و دیگر منتظر تامین رول نمانند .

البته که ما همیشه در هر شرایطی رول های مشتریان دائم خود را تامین نموده ایم و از این بابت مسائل و معضلات واردات ، به مشتریان ما صدمه ای وارد ننموده است اما به دلیل اینکه قیمت این محصولات به صورت عمده تخفیف ویژه داره ، برای مشتریان عزیز نیز بسیار مقرون به صرفه تر از سایرین خواهد بود . در این مجموعه آمادگی ارائه خود دستگاه را به صورت نو داریم ..

 

کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و سوالات خود را بفرمایید تا پاسخ بدهیم ، همچنین رول مورد نظر شما با هر برندی که بخواهید موجود است و برایتان ارسال میگردد . معمولا از یک کارتن به بالا شامل تخفیفات ویژه میشود برای مشتریان عزیز بیشتر به صرفه خواهد بود . در کمترین زمان ممکن محصولات در تهران و شهرستان به دستتان میرسد .