روشویی دستشویی مخصوص ویلچر بدون پایه معلولین

روشویی دستشویی بدون پایه ویلچر

کد محصول x2537

تومان 250.000

راهنما 09339100544

قیمت 250.000

یکی از مهم ترین اجزای یک سرویس بهداشتی برای مناسب سازی توالت برای معلولین روشویی مخصوص افراد ویلچری ، معلولین یا سالمندان و کسانی که ضعف معضله دارند و از ویلچر استفاد می کنند . این افراد با توجه به شرایطی که دارند نیز باید از ابزار ها و وسایلی با استاندارد های خاصی استفاده کنند تا بتوانند یک زندگی معمولی و در آرامش را داشته باشند .

اگر یک کار رومزه ای که افراد بدون معلولیت و ناتوانی بدون فکر و فشار و خستگی انجام می دهند را یک فرد ویلچری بخواهد  انجام دهد هر لحظه ی زندگی برای او سخت خواهد بود . یک فرد ویلچری برای رفتن به توالت اگر نتواند بدون کمک شخصی دیگر به دسشویی برود ، به راحتی دست و صورتش را بشورد یا شیئی را بردارد یا به راحتی شیر آب را باز و بسته کند در طی زمان کوتاهی به افسردگی دچار می شود .

افراد دارای معلولیت نیز حق زندگی راحت و بدون دغدغه دارند و باید به نیاز و شرایط زندگی آنها در تمامی اماکن خانه ، ادارات ، پارک ، بیمارستان و هتل و ... توجه شود . از این رو باید استانداردهای مناسب با شرایط معلولین در تمامی اماکن رعایت شود .

 

از این رو روشویی مخصوص معلولین یا افراد ویلچری یکی از این ابزار ها است که دارای استانداردهای ویژه ای است. این استاندارد ها شامل دستگیره های کمکی عمومی و یو شکل که در ارتفاع و جایگاه خاصی باید نصب شود آینه های قابل تنطیم که به راحتی خود را در آینه ببینند ، فضای آزاد مورد نیاز ، رمپ و ترمز ، ارتفاع مناسب توالت ، روشویی و عمق روشویی و ... دارای استاندارد هایی است .

 برای این منظور روشویی با استاندارد مخصوص معلولین را معرفی می کنم .  این روشویی بدون کابینت زیرین و پایه زیر روشویی است تا فرد ویلچری بتواند براحتی مقابل روشور قرار بگیرد و جابه جا شود ، قوسی جلوی روشویی وجود دارد که اجازه می دهد فرد ویچری دستش به شیر آب برسد و دسترسی کامل به صابون یا مایع داشته باشد جنس این روشویی سرامیک است و به فرد ویلچری کمک می کند تا تسلط کامل داشته باشد .

مجموعه آی طب دارای افرادی متخصص است که تخصصا جهت مناسب سازی اماکن برای معلولین و سالمندان ، تمامی اقدامات را با کلیه ی وسایل و نصب با استاندارد های جهانی معلولین برای منازل ، خانه ی سالمندان ، بیمارستان ، هتل ، پارک ، ادارات و ... را برایتان انجام می دهیم . برای مشاوره و سفارش کار با کارشناسان متخصص مجموعه آی طب که شماره آن ها بالای صفحه درج شده تماس بگیرید .