دوچرخه ثابت خانگی مدل فلکسی فیت اف ۱۱۰

دوچرخه ثابت نشسته مانیتور کالری ضربان قلب

کد محصول x357

تومان 690.000

راهنما 09339100544

قیمت 690.000

تجهیزات ورزشی خانگی با قیمت به صرفه یکی از راه های حفظ سلامتی است که در کنار تجهیزات پزشکی مورد نیاز توصیه می شود . در این مطلب میخواهیم به یکی از تجهیزات ورزشی رایج در خانه ها که اغلب مردم علاقه به خریدن آن دارند رجوع کنیم و به معرفی دقیق آن بپردازیم . دوچرخه ثابت از نوع تجهیزات ورزشی هوازی محسوب می شود و چقدر خوب است روزانه ده دقیقه الی سی دقیقه ما بر روی آن رکاب بزنیم .

گرم و نرم نگاه داشتن بدن یکی از موارد بسیار حائز اهمیت است که میتوانیم با انواع ورزش های کوتاه هوازی بصورت روزانه به صورت جدی به آن بپردازیم . خیلی از بیماری ها به دلیل نبود ورزش روزانه ایجاد می شود . حتی دوستانی هستند که به صورت هفته ای ورزش می کنند ، سلامتی خود را کامل حفظ کرده اند .

 

امکانات دوچرخه ثابت

این دوچرخه ثابت با قیمت مقرون به صرفه ای که دارد بسیار کارایی و امکانات کاربردی دارد که یکی از آنها هشت دنده بودن این دوچرخه می باشد و شما میتوانید با ۸ قدرت پدال متفاوت به ورزش با این دستگاه بپردازید . زین این دوچرخه از قابلیت خوبی بر خوردار است که شما میتوانید هم در حالت افقی و هم در حالت عمودی نغییر اندازه و تغییر قد برایش در نظر بگیرید .

خیلی از دوستانی که به ما مراجعه می کنند چه حضوری و چه تلفنی از درد مفاصل و یا گردن خود رنج می برند که به توصیه پزشک به ورزش و وسایل ارتوپدی مثل نگهدارنده گردن و یا قوز بند که ما به آنها بهترین محصول بازار را ارائه می کنیم . اما بهتر است از قبل از بروز همچین مشکلاتی با توصیه های سلامتی و همچنین توصیه های پزشکی و همچنین ورزش روزانه کوتاه از بسیاری از مشکلات جلوگیری کنیم .

این دوچرخه ثابت از نمایشگر ال سی دی برخوردار است که قابلیت نمایش سرعت ، کالری مصرف شده ، کیلومتر رفته و حتی ضربان قلب شما را دارد . این دستگاه نسبت به اهمیت نوشیدن آب که باید آن را جدی بگیریم ، یک قمقمه با کیفیت بالا نیز برای شما طراحی و تهیه کرده است که بتوانید در میان ورزش به راحتی و بدن قطعی ورزشتان از آن استفاده نمائید .

این دوچرخه تا ۱۱۰ کیلوگرم وزن را تحمل میکند اما بهتر است برای احتیاط افراد بالای ۱۰۰ کیلو از دوچرخه های دیگر ما استفاده کنند و یا توسط تردمیل های ما ، وزن خود را به ۱۰۰ کیلو برسانند و سپس بر روی این دوچرخه بنشینند . این افراد به این شکل از انگیزه بیشتری نسبت به کم کردن وزن نیز پیدا می کنند .

 

این نوع دوچرخه را اصطلاحا دوچرخه نشسته می گویند . قابلیت تنظیم زین نیز دارد و همچنین پیچ ارتفاع بندی آن به صورت فنری طراحی و تعبیه شده است . همچنین تولید این دوچرخه ثابت تحت لیسانس تایوان می باشد . از مرغوب ترین و درجه یک ترین محصولات تولید شده در چین می باشد .

برای سفارش این محصول میتوانید با شماره درج شده در این صفحه تماس گرفته و نسبت به سفارش آن اقدام نمایید . حتی سایر تجهیزات پزشکی و همچنین تجهیزات ورزشی را میتوانید از مشاوران آی طب کمک گرفته و نسبت به خرید آنها به سادگی توسط تلفن اقدام کنید . در تهران کمتر از ۱۲ ساعت و در شهرستان حدود ۴۸ ساعت میتوانید محصولات مورد نیازتان را تحویل بگیرید .