دوستان جدید سالمندان و دورهمی با آشنایان تازه

دوست جدید سالمند آشنایان تازه دورهمی تهران

راهنما 09100049363

 

از بهترین دوران زندگی می توان دوره سالمندی را نام برد . این دوره به فرصت های زمانی غنی باعث می شود تا افراد به دنبال دورهمی های هم سن و سال خود بگردد و به گپ و گفتگو بپردازد . همچنین دیده ایم که سالمندانی دور هم جمع شدند و به تعریف خاطرات خوش و طنز زندگی خود پرداخته اند . این دورهمی ها انقدر جذاب هستند که اکثرا جوان ها را نیز به خود جذب می کند .

ما در وب سایت آی طب می توانیم به جمع های سالمندان و یا افراد سالمند کمک کنیم تا یکدیگر را پیدا کنند و در هر نقطه از ایران پهناور که هستند بتوانند با هم سن و سالان خود به گردش و تفریح بپردازند . در این زمینه یکی از تدابیری که طراحی شده این است که شما می توانید با ارسال عکس از منطقه زیبا و خوش آب و هوای نزدیک به محل خودتان برای ما و ذکر آدرس آن این امکان را داشته باشید که ما با انتشار آن عکس و آدرس از سایر سالمندان آن منطقه و محله دعوت به حضور در آن محل را انجام دهیم .

 

این سایت پل خیری برای ایجاد حس خوب و شادابی و سرگرمی میان سالمندان می شود و این یکی از افتخارات ماست . همچنین از دورهمی های خود می توانید عکس گرفته و گزارشی مختصر تهیه کنید و برای ما ارسال کنید تا با انتشار آن به سایر سالمندان دیگر در کشور روحیه و انگیزه کافی را بدهیم و این اتفاق زیبا را گسترش دهیم .

 

عوامل انگیزه بخش برای ایجاد دورهمی میان سالمندان

  • خروج از بی حوصلگی و یا افسردگی
  • ایجاد اتفاقات خیر میان سالمندان
  • استفاده از خدماتی که سایر سالمندان از آن اطلاع ندارند
  • هم افزایی
  • گذر خوش از زمان
  • یافتن راهکار های تازه برای درمان
  • ورزش و نرمش دست جمعی
  • دعای خیر برای یکدیگر
  • رفتن به تور های گردشگری مخصوص سالمندان
 

ما در این وب سایت هرگونه خدمات مخصوص به سالمندان چه در منزل و چه در پردیس های مجلل سالمندان را ارائه می کنیم ، نگهداری در منزل پرستار خانم خرید روزانه بصورت پاره وقت یا شبانه روزی و از این دست . حتی در مورد تجهیزات مورد استفاده و مورد نیازتان مشاوره می دهیم و در صورت نیاز برایتان ارسال می کنیم . فرقی نمی کند که در تهران هستید یا شهرستان ، ما منتظر صدای گرمتان از طریق شماره تماس درج شده در این صفحه هستیم .

به امید دیدن تصاویر انرژی بخشتان در این وب سایتبچه های مدرسه شاپور تجریش گردهمایی

گردهمایی زیبای جوانان قدیم پیرمردهای باحال و دل زنده امروز در باغ فردوس نزدیک موزه سینمایی در تجریش .. این عزیزان همه ساله در مهرماه دور هم جمع میشوند و خاطرات خوش دوران دبیرستان شاهپور یعنی جلال آل احمد را در خود زنده میکنند . .. دیدار سالیانه دانش آموزان قدیم مدرسه شاهپور تجریش یا همان جلال آل احمد همه ...ادامه مطلب

را در خود زنده میکنند . .. دیدار سالیانه دانش آموزان قدیم مدرسه شاهپور تجریش یا همان

جامعه سالمندان محله شهرها دوستان جدید

یافتن دوستان سالمندان محله و شهرها یعنی دریچه ای جدید از حوصله و اطلاعات مفید به زندگی .. برای یافتن دوستان و یا گروه جدیدی از فعالیتها و دورهمی های سالمندان میتوانید صبح زود به پارک های سایر مناطق شهرتان بروید تا آنها را بیابید .. یافته هایتان را با ما نیز در میان بگذارید .. ..    در محله ...ادامه مطلب

آرام و خوش آب و هوا در تهران به نام ازگل پارک معروفی از قدیم وجود دارد که من از مجموعه ۳۰ نفری سالمندان و بازنشستگان آن خبر دارم . شما نیز اگر در آن محل و یا نزدیک آنجا هستید می توانید با لباس ورزشی هر روز صبح ساعت ۶ به آنجا بروید و با دوستان جدید هم سن و سال خود آشنا شوید . جمعی که حتی بعضا جوان ها نیز در آن حضور پیدا می کنند چرا که دل تمامی افراد مسن آن جامعه بسیار جوان است و اگر شما هم چند ماه در آن جمع باشید دلتان جوان تر از قبل نیز خواهد شد . برخی از سالمندان محله ها بسیار جمع خندان چابک و دوست داشتنی هستند . ورزش روزانه آن هم صبح زود بسیار برای سلامتی مفید است .   چرا بیداری صبح زود برای سلامتی سالمندان خوب است ؟ دو روز دیگر در مورد ساعات بیداری و ساعات خواب سالمندان یک مطلب مفید می گذرام که شما می توانید از آن استفاده کنید و دلایل علمی آن را متوجه شوید . این مطلب را در حال مطالعه از چند کتاب و مقاله معتبر در این زمینه هستم . تا اینجا متوجه شدم بهترین تایم بیدار شدن ساعت اذان صبح است و بهتر است حداقل تا دو ساعت بعد از آن نیز بیدار باشید و از انرژی صبحگاهی کائنات بهره مند شوید . به همین دلیل است که گروه ورزش منطقه ازگل تهران در سنین بالای ۴۰ سال و همچنین سنین سالمندی در این ساعت دور هم جمع می شوند تا با یک ساعت ورزش روز خود را با انرژی و سلامتی آغاز کنند . من بسیاری از افراد را دیده ام که به دلیل شغل ۳۰ ساله خود در نظام کشور عادت به بیدار شدن صبح زود دارند و این امر موجب جوان ماندن پوست و ماندگاری سلامتیشان گشته است .   چطور می توانم جامعه سالمندان محله و شهر خود را بیابم ؟ بهتر است اگر شما جزو خانواده نظامی کشور نبوده اید و عادت صبحگاهی و زود بیدار شدن را ندارید با پیوستن به این جمع این عادت را خیلی راحت در خود ایجاد کنید . در صورتی که در محله های دیگر هستید و یا شهر و روستای دیگری زندگی می کنید ، می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و از دوستان هم سن و سال خود در محل خود با خبر بشوید . حتی بسیاری از سالمندان محله و شهرها با ما تماس گرفته اند و درخواست اعزام پرستار حرفه ای برای مراقبت و نگهداری ویژه از آن ها را داشته اند و آنها هر روز صبح همراهشان هستند تا یک ورزش دلچسب را به سادگی تجربه کنند .  گذشته از ورزش سالمندان از سایر خدمات ما مثل انواع ملزومات پزشکی و تجهیزات طبی نیز می توانید بهره مند شوید . گستره فعالیت ما به لطف خدا ، کل ایران پهناورمان است . دست به دست هم دهیم ، میهن خویش را کنیم آباد ..