دوستان جدید سالمندان و دورهمی با آشنایان تازه

دوست جدید سالمند آشنایان تازه دورهمی تهران

راهنما 09100049363

 

از بهترین دوران زندگی می توان دوره سالمندی را نام برد . این دوره به فرصت های زمانی غنی باعث می شود تا افراد به دنبال دورهمی های هم سن و سال خود بگردد و به گپ و گفتگو بپردازد . همچنین دیده ایم که سالمندانی دور هم جمع شدند و به تعریف خاطرات خوش و طنز زندگی خود پرداخته اند . این دورهمی ها انقدر جذاب هستند که اکثرا جوان ها را نیز به خود جذب می کند .

ما در وب سایت آی طب می توانیم به جمع های سالمندان و یا افراد سالمند کمک کنیم تا یکدیگر را پیدا کنند و در هر نقطه از ایران پهناور که هستند بتوانند با هم سن و سالان خود به گردش و تفریح بپردازند . در این زمینه یکی از تدابیری که طراحی شده این است که شما می توانید با ارسال عکس از منطقه زیبا و خوش آب و هوای نزدیک به محل خودتان برای ما و ذکر آدرس آن این امکان را داشته باشید که ما با انتشار آن عکس و آدرس از سایر سالمندان آن منطقه و محله دعوت به حضور در آن محل را انجام دهیم .

 

این سایت پل خیری برای ایجاد حس خوب و شادابی و سرگرمی میان سالمندان می شود و این یکی از افتخارات ماست . همچنین از دورهمی های خود می توانید عکس گرفته و گزارشی مختصر تهیه کنید و برای ما ارسال کنید تا با انتشار آن به سایر سالمندان دیگر در کشور روحیه و انگیزه کافی را بدهیم و این اتفاق زیبا را گسترش دهیم .

 

عوامل انگیزه بخش برای ایجاد دورهمی میان سالمندان

  • خروج از بی حوصلگی و یا افسردگی
  • ایجاد اتفاقات خیر میان سالمندان
  • استفاده از خدماتی که سایر سالمندان از آن اطلاع ندارند
  • هم افزایی
  • گذر خوش از زمان
  • یافتن راهکار های تازه برای درمان
  • ورزش و نرمش دست جمعی
  • دعای خیر برای یکدیگر
  • رفتن به تور های گردشگری مخصوص سالمندان
 

ما در این وب سایت هرگونه خدمات مخصوص به سالمندان چه در منزل و چه در پردیس های مجلل سالمندان را ارائه می کنیم ، نگهداری در منزل پرستار خانم خرید روزانه بصورت پاره وقت یا شبانه روزی و از این دست . حتی در مورد تجهیزات مورد استفاده و مورد نیازتان مشاوره می دهیم و در صورت نیاز برایتان ارسال می کنیم . فرقی نمی کند که در تهران هستید یا شهرستان ، ما منتظر صدای گرمتان از طریق شماره تماس درج شده در این صفحه هستیم .

به امید دیدن تصاویر انرژی بخشتان در این وب سایتبچه های مدرسه شاپور تجریش گردهمایی

دیدار سالیانه دانش آموزان قدیم مدرسه شاهپور تجریش یا همان جلال آل احمد همه ساله اولین جمعه مهر ماه در باغ فردوس و موزه سینما برقرار است . امسال نیز (سال نگارش مطلب) در هفتم مهر ماه یعنی 7/7/96 دورهمی پر سرو صدایی در این مکان برگزار می شود که جمعی از سالمندان پر انرژی و جوان دل به دیدار ...ادامه مطلب

همدیگر می آیند و ساعاتی را با هم خوش می گذرانند . پوشش خبری این دورهمی انقدر وسیع شده که تمام خبرگزاری های اینترنتی گزارشی از آن تهیه کردند و شما هم با حضور در جمع این دوستان می توانید دوستان هم سن و سال آن زمان خود را پیدا کنید . وب سایت آی طب در یافتن دوستان جدید و ایجاد سرگرمی های حضوری با هم سن و سالانتان به شما کمک می کند .   پوشش خبری و اطلاع رسانی دورهمی سالمندان شما هم اگر مخاطب سایت آی طب هستید می توانید با برقراری ارتباط بین دوستان همکلاسی دوران کودکی و نوجوانیتان ، همچین جمع با صفایی را گرد هم آورید و از طریق شماره تماس نوشته شده در این سایت با ما تماس بگیرید و زمان دورهمی بچه های مدرسه قدیمی خود را به ما اطلاع دهید تا آن را در همین سایت و سایت های دیگر پوشش خبری کنیم و شما از سایر دوستانتان نیز با خبر شوید .   دیدار بچه های مدرسه شاهپور تجریش یا همان مدرسه جلال آل احمد هر ساله در اولین جمعه مهر ماه به مناسبت آغاز سال تحصیلی بهانه ای به وجود آمده که جوانان قدیمی در باغ فردوس  همدیگر را ببینید و چاق سلامتی کنند چرا که این اتفاق باعث ایجاد انگیزه و روحیه در این افراد شده است و از نظر سلامتی روحی و روانی بار مثبتی با خود برایشان به همراه داشته است . چقدر گره ها که به دست یکدیگر باز نشده و اتفاقات خوش و خوبی که رخ نداده است ، از آنان با غرور به عنوان گردهمایی پیرمردها یاد میکنند . این مدرسه یعنی شاهپور که در نرسیده به میدان تجریش قرار داشته به مدرسه جلال آل احمد نیز معروف شده که الان به جای آن باغ فردوس و موزه سینما ساخته شده است . قطعا افراد پیری که برای این مناسبت هر سال در این مکان دورهم جمع می شوند در زمان قبل از انقلاب در این مدرسه بوده اند و در حال حاضر به جای مدرسه باغ زیبایی ساخته شده است . ما در این سایت بارها گفته ایم که پیری و سالمندی دوره ای مثل دوران دیگر زندگی یعنی کودکی ، نونهالی ، نو جوانی و جوانی است و باید قدر آن را بدانیم چرا که بسیاری از انسان ها آن را تجربه نکرده اند و از دنیا رفته اند . در همین مراسم ارزشمند یک تخته ای را روی دیوار نصب می کنند که آگهی فوت هم دوره ای های دوران مدرسه که در یک سال اخیر از دنیا رفته اند بر روی آن خورده تا سایر دوستان نیز مطلع گردند . امیدواریم بتوانیم در این حال و هوای خوب نقش بسزایی داشته باشیم و کمک کنیم تا شما م دوستان هم مدرسه ای خودتان را پیدا کنید و هر ساله با هم جلسات مختلفی را بگذارید و از کنار هم بودن مثل بچه های مدرسه شاهپور تجریش لذت ببرید . شما می توانید با تماس به شماره مندرج در همین صفحه ما را از دورهمی های محله ای و مدرسه ای خود مطلع سازید تا ما آن را در این سایت انتشار دهیم و گفتنی است دستگاه بخور و سایر لوازم کمک سلامتی مانند قیف توالت ،  سیستم فلوتر برای منازل و شرکتها را از ما بخواهید . قدر لحظه لحظه های زندگیمان را درکنار دوستانمان بدانیم !

جامعه سالمندان محله شهرها دوستان جدید

   در محله ای آرام و خوش آب و هوا در تهران به نام ازگل پارک معروفی از قدیم وجود دارد که من از مجموعه ۳۰ نفری سالمندان و بازنشستگان آن خبر دارم . شما نیز اگر در آن محل و یا نزدیک آنجا هستید می توانید با لباس ورزشی هر روز صبح ساعت ۶ به آنجا بروید و با دوستان ...ادامه مطلب

هم سن و سال خود آشنا شوید . جمعی که حتی بعضا جوان ها نیز در آن حضور پیدا می کنند چرا که دل تمامی افراد مسن آن جامعه بسیار جوان است و اگر شما هم چند ماه در آن جمع باشید دلتان جوان تر از قبل نیز خواهد شد . برخی از سالمندان محله ها بسیار جمع خندان چابک و دوست داشتنی هستند . ورزش روزانه آن هم صبح زود بسیار برای سلامتی مفید است .   چرا بیداری صبح زود برای سلامتی سالمندان خوب است ؟ دو روز دیگر در مورد ساعات بیداری و ساعات خواب سالمندان یک مطلب مفید می گذرام که شما می توانید از آن استفاده کنید و دلایل علمی آن را متوجه شوید . این مطلب را در حال مطالعه از چند کتاب و مقاله معتبر در این زمینه هستم . تا اینجا متوجه شدم بهترین تایم بیدار شدن ساعت اذان صبح است و بهتر است حداقل تا دو ساعت بعد از آن نیز بیدار باشید و از انرژی صبحگاهی کائنات بهره مند شوید . به همین دلیل است که گروه ورزش منطقه ازگل تهران در سنین بالای ۴۰ سال و همچنین سنین سالمندی در این ساعت دور هم جمع می شوند تا با یک ساعت ورزش روز خود را با انرژی و سلامتی آغاز کنند . من بسیاری از افراد را دیده ام که به دلیل شغل ۳۰ ساله خود در نظام کشور عادت به بیدار شدن صبح زود دارند و این امر موجب جوان ماندن پوست و ماندگاری سلامتیشان گشته است .   چطور می توانم جامعه سالمندان محله و شهر خود را بیابم ؟ بهتر است اگر شما جزو خانواده نظامی کشور نبوده اید و عادت صبحگاهی و زود بیدار شدن را ندارید با پیوستن به این جمع این عادت را خیلی راحت در خود ایجاد کنید . در صورتی که در محله های دیگر هستید و یا شهر و روستای دیگری زندگی می کنید ، می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و از دوستان هم سن و سال خود در محل خود با خبر بشوید . حتی بسیاری از سالمندان محله و شهرها با ما تماس گرفته اند و درخواست اعزام پرستار حرفه ای برای مراقبت و نگهداری ویژه از آن ها را داشته اند و آنها هر روز صبح همراهشان هستند تا یک ورزش دلچسب را به سادگی تجربه کنند .  گذشته از ورزش سالمندان از سایر خدمات ما مثل انواع ملزومات پزشکی و تجهیزات طبی نیز می توانید بهره مند شوید . گستره فعالیت ما به لطف خدا ، کل ایران پهناورمان است . دست به دست هم دهیم ، میهن خویش را کنیم آباد ..