دستگیره ۹۰ درجه استیل کمک سالمندان در توالت مدل Lux

دستگيره 90 درجه استيل كمك به سالمندان

کد محصول x1806

تومان 170.000

راهنما 09339100544

قیمت 170.000

 

حمایت از کالاهای با کیفیت داخلی یکی از فرهنگ هایی است که ژاپن را از خط زیر صفر نجات داد . این کمک دستگیره کاملا کاربردی و بسیار مقاوم با این امکانات در ایران تولید می شود . کمک دستگیره ال شکل یا همان نود درجه با داشتن جنسی از استیلنس اتیل که در برابر آب مقاومت بالایی دارد و زنگ نمی زند و همچنین به دلیل استحکام تغییر فرم نمی دهد . این دستگیره کمکی تا وزن 148 کیلوگرم را تحمل می کند .

 

دست یابی به لوازم طبی با کاربرد فراوان بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است که روز به روز این هجمه افزایش پیدا می کند . این کمک دستگیره 90 دجه دارای خصوصیات خاصی است که به ظاهر شبیه میله حوله است اما با تفاوت های ریز که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم کاملا کاربرد های متفاوتی پیدا می کند از جمله استحکام بسیار بالا برای تکیه دادن یا آویزان شدن یک شخص به آن در جهت حفظ تعادل مورد استفاده قرار می گیرد .

برای خرید این کمک دستگیره بسیار مقاوم کافیست با شماره درج شده در بالای این صفحه تماس گرفته و درخواست کنید تا توضیحات تکمیلی را برایتان داشته باشند و اگر دنبال یک وسیله طبی هستید می توانید از کارشناسان به صورت تلفنی سوال کنید . همه نوع کمک دستگیره و یا نوار تست قند خون را موجود داریم که در سراسر ایران ارسال می کنیم . شماره تلفن ما از لحاظ هزینه تفاوتی با سایر تماس های شما ندارد .

 

مشخصات دستگیره 90 درجه استیل برای کمک به سالمندان در توالت مدل Lux

  • کالای ایرانی
  • جنس استیلنس اتیل با قابلیت بسیار مقاوم در برابر آب و رطوبت
  • عدم زنگ زدن
  • سطح کاملا پولیش شده و براق
  • قطر لوله دارای 25 میلیمتر اختصاصی
  • اندازه دستگیره در هر طرف 35 سانتی متر
  • نصب به سادگی با پیچ و رولپلاک داخل جعبه
 

دانستن اینکه آیا این دستگیره رنگ بندی هم دارد شاید بتواند در انتخاب و تصمیم گیری شما تسهیل ایجاد نماید . این دستگیره دارای دو مدل کلی و طرح مختلف است شامل : 1- استیل 2- استاتیک که قیمت استاتیک حتی از استیل نیز ارزان تر و مقرون به صرفه تر است ، منظور از استاتیک رنگ سفید روکش آن است که باعث شده از جنس استیل نباشد و در نتیجه قابلیت استفاده در جاهای به غیر از تماس با آب را داشته باشد ، ضمنا سیتمهای تهویه مطبوع ، سیلندر اکسیژن ،  بخور گرم سالنی و سنسور یون منفی را در جستجوی سایت بیابید .

شهر تهرانی ها در صورت نیاز می توانند با تماس تلفنی درخواست کنند که انواع مدل های دیگر کمک دستگیره را برایتان ارسال کنیم تا در محل انتخاب کنید و محصولی را که نپسندیدید به ما برگردانید . پس از ارتباط تلفنی ما حدود 3 ساعت یا کمتر محصول به محل شما ارسال می گردد . امیدواریم همیهنان شهرستانی نیز از این زمان کم که حدود 12 ساعت است راضی باشند و برای صرفه جویی در هزینه ارسال از ارسال چند کالا به صورت همزمان دوری نکنند .