دستگیره کمکی سالمندان سالیم آلمان آلومینیومی ضد جذب میکروب

دستگیره کمکی سالمندان جنس آلومینیومی

کد محصول x1789

تومان 195.000

راهنما 09339100544

قیمت 195.000

 

دستگیره کمکی یا میله مستقیم 60 سانتی متری خارجی با قطر لوله 3 و نیم سانتی دارای جنس آلومینیوم سبک با استقامت بسیار بالا که تا حدود 200 کیلوگرم را تحمل می نماید . بدون احتمال شکستن و زنگ زدگی که طول عمر مفید آن در حدود حداقل 10 سال متوالی می باشد . این دستگیره کمکی به سادگی با یک دریل بر روی دیوار نصب می شود که هم میتوان به صورت مستقیم و صاف نصب نمود و هم به صورت عریب و کج نسبت به نیاز اشخاصی که به آن تکیه می دهند و استفاده می نمایند .

به صرفه بودن خرید اینترنتی برای خیلی ها حائز اهمیت است که در این روش به سمت یکی از مهمترین تحولات دنیای اینترنت می رویم چرا که تا امروز هر فروشگاه اینترنتی خود واسطه و دلال بوده است اما با وجود سایت آی طب به قلب بازار مرکزی تهران ورود پیدا می کنید و می توانید از محصولات جدید که با استقبال مردم روبرو شده اند نیز مطلع شوید . همکاران و مشتریان عزیز در این مطلب به معرفی یکی از جدیدترین محصولات به نام دستگیره دیواری می پردازیم .

 

به دلیل وجود فرایند زمان بر بسیاری از شما فرصت مطالعه یا خرید حضوری و همچنین پرداخت اینترنتی را ندارید . از این ما بر آن شدیم و چاره ای اندیشیم تا شما به سادگی ثبت سفارش کنید و با حداقل هزینه کالاهای مورد استفاده خود و خانوادتان را درب منزل تحویل بگیرید . حتی می توانید سفارش دهید انواع دستگیره ها را برایتان ارسال نماییم تا درب منزل در هر جای ایران انتخاب کنید . کافیست با شماره راهنمائی سایت تماس بگیرید .

 

ویژگی های دستگیره کمکی سالمندان مارک سالیم آلمان جنس آلومینیومی ضد میکروب

  • در اندازه شست سانتی متری
  • ضخامت و قطر میله حدود سه سانت و نیم
  • دارنده روکش های تخصصی نانو نایلون
  • دارای قابلیت آنتی باکتری
  • تولید کننده آلمان
  • ارسال به سراسر ایران
  • مقاومت بالا تحمل وزن تا 200 کیلو

مهمترین نکته در دانستن مزیت و کاربرد این دستگیره کمکی این است که بدانیم در 2 نوع متفاوت وجود دارد . یک استیل و دو سفید که جفت آن ها با روکش های خاص محافظت می شوند اما مدل استیل از قیمت بالاتری نسبت به مدل استاتیک برخوردار است  ، چرا که این مدل در حمام دستشویی توالت و استخر که آب و رطوبت فراوانی وجود دارد ، آسیب نمی بیند و افراد می توانند به سادگی به آن تکیه کرده و وزن خود را روی آن بندازند تا فشاری به آنها نیاید ، انواع ماساژور ، پشتی طبی صندلی ، تجهیزات با چرخش ۳۶۰ ، دستگیره غیر جاذب میکروب را از کارشناسان ما در روی سایت سوال نمایید .

لطفا جهت ارسال کالا با شماره تلفن ما تماس گرفته و درخواست کنید تا به سادگی به شما اطلاعات کافی داده شود . در صورتی که عضو تیم مشتریان ما می خواهید بشوید کافیست با ما تماس بگیرید و یک سفارش ثبت کنید . در آینده تخفیفات فصلی و مناسبتی برای محصولات طبی و پزشکی وجود داشته باشد با شما تماس گرفته می شود . به این صورت محصول مورد نظرتان در کمتر از 2 ساعت در تهران و حدود 12 ساعت در شهرستان تحویل خواهد شد .