دستگیره کمکی توالت حمام راه پله ها راهنمای خرید

دستگیره توالت حمام راه پله تهران

راهنما 09339100544

 

دستگیره کمکی دیواری و زمینی مناسب برای حفظ تعادل و کمک به نشستن و برخواستن روی صندلی دستگیره توالت فرنگی و همچنین نصب در کنار نرده پله ها برای بهره مندی بانوان باردار و سالمندان عزیز و یا افراد کم توان که موجب می شود در انواع گوناگون به حالت ساده و صاف یا ال مانند و همچنین پایه های فلزی که اطراف دست توالت قرار می گیرند و حتی مدل های تاشو که بسیار کم حجم هستند ، استفاده نمود .

در این عرصه از زندگی دستگیره حمام دستگیره توالت برای بیماران یا افراد کم توان و بعضا سالمندان تکیه گاه و همچنین لوازم کمک حرکتی بسیار دارای اهمیت شده است . ما در تلاشیم که در جهت فعال شدن عضلات و مفاصل این افراد و همچنین جلوگیری از عدم تحرک و یا سهل کردن انجام فرایند سرویس بهداشتی برای این افراد ، تخلیه فضولات بدون کمک افراد دیگر ، بر آن شدنیم تا محصولات مرتبط را برای ارائه در سراسر ایران گردهم آوریم .

 

این نوع محصولات دستگیره حمام و نیز دستگیره توالت بسیار مناسب در جهت تکیه دادن و کمک گرفتن برای بلند شدن و نشستن روی صندلی است . کاربرد آن به دلیل نصب روی دیوار بیشتر می شود چرا که می توان با خیال راحت دست را به آن بگیریم و برای حفظ تعادل فشار وارد نماییم . این نوع محصول دارای دسته بندی های گوناگونی است که در متراژ مختلف ارائه می شود .

 

انواع دستگیره کمکی توالت فرنگی راهنما و قیمت خرید

  • دستگیره های لوله ای مستحکم ساده
  • دستگیره مدل L ۹۰ درجه با خمیدگی پیشرفته
  • دستگیره های زاویه باز حدود ۱۲۰ درجه
  • دستگیره های دیواری تاشو بلند
  • چارچوب های فلزی که بر روی زمین قرار میگیرند
 

این نوع تجهیزات دستگیره حمام برای خانم های باردار نیز بسیار مناسب است که بر دیوار حمام و همچنین سرویس بهداشتی نصب شده و از متراژ بالا در حدود یک متر نیز بهره مند شوند . چرا که برای راه رفتن باید رعایت احتیاط را داشته باشند و از این دستگیره های نصب شده روی دیوار کمک دریافت کنند . قطعا می توان در آینده به عنوان لوله آویز حوله نیز از آن استفاده نمود .

یکی از قابلیت های دستگیره حمام مدل های ال گونه به این صورت است که هم در حالت استاده و هم در حالت نشسته دو لوله عمود بر هم به صورت عمودی و افقی بسیار کاربردی تر از یک لوله ساده خواهد بود . در حمام های مدرن و لوکس از دستگیره های بلند با زاویه باز در حدود ۱۲۰ درجه استفاده می کنند که علاوه بر کمک به افراد می توان برای خشک شدن لباس ها و یا آویز لیف و لوازم مخصوص حمام از آن بهره مند شد .

هر شخصی در هر تعداد از این محصولات بخواهد می تواند با شماره بالای صفحه تماس بگیرد و یا برای انتخاب محصول پس از بررسی تمامی این محصولات در زیر همین مطلب با شماره ما تماس بگیرید و از راهنمایی مشاور ما در این زمینه نیز بهرهمند گردید . امیدواریم طبق برنامه همیشگیمان در کمتر از ۲ روز کاری محصول در هر جای ایران به دستتان برسد .

درصد قابل توجهی از شکستگی ها بر اثر لیز خوردن در حمام و دستشویی بوده است !دستگیره حمام توالت زاویه دار 90 120 درجه

انواع دستگیره دارای زاویه مناسب 120 یا 90 درجه در حمام دستشوئی .. برای کمک گرفتن از آن و فشار نیامدن به کمر زانو .. در دو نوع عمودی و افقی V و L مانند در سایزهای مختلف بسیار زیبا و شیک - تخفیف ویژه برای مراکز درمانی و مراقبت از سالمندان ..   ما به دلیل وجود بیش از ...ادامه مطلب

سال در عرصه تجهیزات و لوازم پزشکی ، قیمت هایمان بسیار رقابتی است که انواع دستگیره های زاویه دار را از حدود 45 هزار تومان الی 120 هزار تومان نسبت به سایز و امکانات آن ارائه می کنیم . این محصولات با اندازه هر بازو 35 ، 60 و 75 سانتی متری به فروش می رسد که دو نوع عمودی حالت ال شکل 90 درجه و همچنین مدل وی شکل 120 درجه را برای شما در سراسر ایران ارسال مینماییم .   انواع دستگیره های کمکی زاویه دار بسیار کاربردی تر از سایر انواع این محصولات هستند چرا که هم در حالت افقی و هم در حالت عمودی مورد استفاده قرار می گیرند . برای مثال وقتی شما سوار ماشین های شاسی بلند می شوید یک دستگیره در قسمت بالایی درب ورودی ماشین قرار داده اند که بسیار کمک می کند تا فشار از روی کمر و زانو های شما برداشته شود به بازوی دست شما منتقل شود . به همین ترتیب هم سریع تر و هم با راحتی بیشتر امکان سوار شدن بر اتومبیل برایتان مهیا می شود . در این نمونه از محصولات کمکی توالت و حمام به دلیل وجود دو میله که به هم متصل هستند و از خمیدگی یک دست و زیبا برخوردار  هستند ، هم به شما راحتی بیشتری خواهد داد و هم از زیبایی ظاهری بیشتری استفاده و بهره می برید . با مطالعه ویژگی های مختلف آن می توانید تصمیم راحت تری برای انتخاب داشته باشید .   قابلیت های انواع دستگیره های با زاویه 120 و 90 درجه V و L ، راهنما و قیمت مدل های دستگیره 90 درجه کالاهای دستگیره 120 درجه انواع میله های کمکی V وی شکل دسته کمکی مدل های L ال شکل قائم   قابلیت این نوع از انواع دستگیره شامل استفاده افراد در هر حالتی چه در حین حمام و چه در حالت نشسته می توانند آن طور که راحت تر هستند دسته را بگیرند . معمولا یک دستگیره کمکی میله ای مستقیم ساده در کنار یک مدل زاویه دار نصب میگردد . شما می توانید همانطور که در تصویر مشاهده می کنید از اندازه های 35 ، 60 و 75 سانتی متری این نوع محصولات بهره مند شوید . خرید محصولات ما توسط تماس تلفنی امکان پذیر است . لازم به ذکر است مراکز درمانی و یا مراقبت از سالمند می توانند با تخفیف ویژه ما آشنا شوند و استفاده کنند . کافیست به کارشناسان تلفنی ما بفرمایید که تعداد 2 یا بالا تر لازم دارید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید . در صورتی که تعداد از 10 ، 20 و 50 عدد بیشتر شود به مراتب قیمت ها برایتان با تخفیف بیشتری در نظر گرفته می شود . ارسال به سراسر ایران امکان پذیر است . قیمت پست و پیک بسیار به صرفه می باشد . هوای شهرمان را با آمدن در خیابان و ایجاد ترافیک کثیف نکنیم . به امید روزی که تمامی خرید ها اینترنتی شوند .

چهارچوب توالت فرنگی کمک دستگیره

انواع چهارچوبهای کمک کننده برای تعادل و نگه داشتن ، سر نخوردن نشست و برخاست کردن بروی سرویسهای فرنگی - قابلیت تنظیم پایه ها برای همسطح شدن با زمین ضد رطوبت و زنگ ، عدم لزوم نصب آن - تغییر دلخواه ارتفاع آن ، تحمل و ایستادگی تا اوزان بسیار زیاد .. .. حدود قیمت انواع چهارچوب کمکی از 120 ...ادامه مطلب

120 الی 160 هزار تومان است که نسبت به امکانات آن اعم از تغییر ارتفاع ، رگلاژ پایه ها در جهت عدم لغزش ، دسته نرم لاستیکی ، ضد زنگ بودن و غیره متفاوت است . این محصولات تا وزن 150 بالای کیلو گرم را نیز می تواند تحمل داشته باشد ، چرا که مخصوص کمک گرفتن برای نگهداشتن وزن انسان در هنگام لغزیدن یا افتادن و همچنین برخاستن و جلوس نمودن طراحی و تولید گشته است .   در این مقاله به معرفی انواع چهارچوب یا چارچوب های فلزی برای توالتهای فرنگی می پردازیم . به دلیل اینکه این محصول دارای مزایا و قابلیت های خاصی است ، فقط بر روی توالت فرنگی امکان استفاده از آن است . البته می توانید بر روی انواع توالت های سیار بدون دسته هم قرار دهید . بعضی از دوستان مدل های بدون دسته مخزن دار برای کنار باغ از ما تهیه کردند که ما پبشنهاد این چهارچوب های فلزی را نیز به آنها دادیم . این محصولات به عبارتی یک نوع دستگیره کمکی به حساب می آیند اما با این تفاوت که دیگر نیازی به نصب کردن ندارد و می توانید آن را به راحتی حمل کنید ، همین قابلیت پرتابل بودن این شاخه از کالاها باعث شده تا به سادگی هر کجا که مشتری نیاز داشته ، مورد استفاده قرار دهد . حال در ذیل همین پاراگراف با سایر قابلیت ها ی این محصول بیشتر آشنا خواهید شد .   انواع چهارچوب های کمک کننده سرویس فرنگی ، راهنمای خرید و قیمت بدون لازمه نصب شدن کاملا پرتابل دارای پایه های قابل تنظیم برای گرفتن لغی شیب زمین امکان تغییر ارتفاع به دلخواه در برخی مدل ها امکان بالا بردن سطح نشیمنگاه توالت ضد آب و رطوبت امکان برقراری تعادل برای افراد   این نوع از انواع چهارچوب در جهت حفظ تعادل استفاده می گردد . در هنگام برخاستن و جلوس نمودن ، افراد مسن یا کم توان می توانند به سادگی دسته این محصول را از دو طرف توالت بگیرند و فشار کمتری به کمر و زانو هایشان وارد کنند . به همین دلیل صفت کمکی را برای این کالا در نظر گرفتیم . مدیران تیم پشتیبانی با تربیت کارشناسان متخصص تلفنی برای پاسخگویی به تماس های شما به صورت صبح زود تا آخر شب منتظر تماس هایتان هستند ، برای اطلاع از محصولات طبی مانند تشک گرم ، انواع بخور سرد گرم و داغ نیز با همکاران ما تماس بگیرید . برای خرید این محصول کافیست با شماره ما تماس گرفته و درخواست ارسال محصول نمایید تا به صورت ویژه بتوانیم در هر کجای ایران هستید محصول را توسط کمترین هزینه ممکن به دستتان برسانیم . این محصول به دلیل حجم و وزن بالا ممکن است حدود 15 هزار تومان هزینه برای ارسال داشته باشد اما در عوض با سرعت بسیار بالا در حدود 2 ساعت کاری در تهران و 13 ساعت در شهرستان ها تحویل حضورتان می گردد . قیمت ها و اطلاعات دقیق را با تماس تلفنی جویا شوید .

انواع دستگیره حمام توالت کمکی ایرانی

انواع دستگیره ایرانی برای حمام و توالت بخاطر کمک سالمندان و افراد کم توان .. دارای انواع استیل و استاتیک سفید رنگ .. سایزبندی متناسب با فضای مورد نیاز شما .. مناسب منازل لوکس و هتلها .. بمنظور جلوگیری از لیز و سر خوردن فرد میتوان از این دستگیره ها کمک گرفت .. ..   به طور خلاصه این دسته ...ادامه مطلب

میله مقاوم مستقیم دارای دو جنس استیل و رنگ سفید ( استاتیک ) در چهار سایز گوناگون در ابعاد 30 ، 60 ، 75 و 90 سانتی متری موجود میباشد که می توانید به سادگی آن را سفارش دهید . در زمان تلفن به ما آدرس خود را بدهید و در صورت نیاز بخواهید تا به شما آموزش نصب هم بدهیم . کنترل وزن این محصول در حدود 125 میلوگرم است که هر فردی اگر در حال لغزش باشد این میله را میگیرد و از خطرات احتمالی جلوگیری می کند . این دستگیره ضد آب و زنگ زدگی می باشد و مدل های سفید آن دارای قابلیت ضد باکتری هستند . اگر می خواهید پدر یا مادرتان به صورت تنها به سرویس بهداشتی بروند و احساس استقلال داشته باشند و شما نگران آن ها هستید کافیست این محصولی که در این مطلب به شما معرفی می کنیم را خریداری نموده و بر روی دیوار نصب کنید یا مدلهای دیگری که در صفحات دیگر سایت توضیح دادیم که نیازی به نصب ندارند و فقط باید آن ها را در حمام یا دستشویی قرار دهید استفاده کنید ، این محصول که یک نوع دستگیره کمکی می باشد برای افراد کم توان یا سن بالا مورد استفاده قرار می گیرد . با تماس شما به تلفن پشتیبان ما به سادگی می توانید از اطلاعات گوناگون این محصول آشنا شوید و بدانید که چند نمونه جنس و رنگ از این محصول موجود است . مدل های استیل این کمک کننده ها بسیار جذاب است و وجهه زیبایی به فضای سرویس بهداشتی شما می دهد . لطفا برای دریافت مشاوره رایگان به شماره تلفن ما زنگ بزنید و حتی می توانید در خواست ارسال محصول به سراسر ایران را به آنها بدهید .   ویژگی های انواع دستگیره و میله ایرانی با کیفیت و مقاومت بالا ، قیمت و راهنما عدم افتادگی و شکستن یا تغییر فرم میله استیل مقاوم براق بسیار زیبا تحمل وزن با طراحی اورگونومیک و طبی تا 125 کیلوگرم خرید تلفنی و ارسال در محل در تمام ایران مخصوص منازل لوکس و هتل ها چهار سایز دیگر نیز موجود است سایز این محصول 30 سانتی متر   در زیر این مطلب با انواع میله های ساده و مستقیم در دو مدل استاتیک ( سفید ) و.استیل آشنا می شوید  . حدود قیمت این میله های ایرانی از 35 هزار تومان تا کمتر از 90 هزار تومان است که می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت ها با ما تماس بگیرید . مدل های خارجی نیز در صفحه دیگری از سایت معرفی شده اند و قیمت دقیق آنها را میتوانید مشاهده کنید . خرید به صورت حرفه ای انجام می پذیرد . کافیست با ما تماس بگیرد و درخواست کنید تا محصول درب منزل تحویل شود . حتی برای نصب نیز نیروهایی داریم که هر دستگیره را با مبلغ 10 تومان در تهران برایتان نصب می کنند . البته نحوه نصب میله ها بسیار ساده است که می توانید از منشی تلفنی ما جویا شوید . کافیست یک دریل در خانه داشته باشید و مابقی لوازم مورد نیاز داخل جعبه وجود دارد ، ضمنا آقایان شیک پوش برای عصا لردی و یا پکیج توانمدی آقایان میتوانند با سایت تماس داشته باشند . فعلا با تماس تلفنی شما ظرف دو ساعت کاری در تهران محصول دستگیره خارجی کمکی و نیز سایر لوازم را می توانید تحویل بگیرید و در شهرستان کمتر از یک روز محصول به دستتان خواهد رسید . در آینده ای نه چندان دور با افزایش انبار های ما در شهرهای بزرگ مانند مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، کرمان ، یزد و غیره ، محصولات در همه جای ایران در کمتر از 3 ساعت به شما انتقال پیدا می کند . سرعت عمل و هزینه بسیار کم توان عملیاتی و مدیریتی سایت آی طب است . تخفیفات ویژه برای مراکز درمانی و مراقبت از سالمند در نظر داریم . این محصولات نسبت به نمونه های خارجی از لحاظ کیفی تفاوتی ندارند ولی از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند .

دستگیره خارجی کمکی حمام توالت سالمند

دستگیره خارجی کمکی حمام توالت کمک حرکت بیماران و سالمندان .. بخاطر استحکام بالا قطر آلومینیوم 3/5 تا حدود 200 کیلو وزن را براحتی تحمل کرده و نسبت به انواع ایرانی آن خم نمیشود و نمیشکند .. بخاطر روکش نانو ضد زنگ میباشد .. .. انواع دستگیره این نوع محصولات به دلیل قوام بسیار بالا می تواند وزن های بالای ...ادامه مطلب

200 کیلو را نیز تحمل کند و بر اثر آن تغییر فرم یا شکستگی نداشته باشد ، پس وسیله خوبی برای آویزان شدن ، کمک گرفتن ، تکیه دادن می باشد که افراد کم توان آن را مورد استفاده می گذارند . لازم به ذکر است که قطر آلومینیوم لوله ای 3/5 سانت است که از قطر مدل های ایرانی بیشتر است و به دلیل روکش نانو نایلون به هیچ عنوان زنگ نمی زند و حتی میکروب جذب نمی نماید . در این صفحه از سایت با انواع مدل های محصولات خارجی تولید اروپا ، خاور شرق و غیره آشنا می شوید . دستگیره های کمکی خارجی از قیمت بسیار بیشتری نسبت به مدل های ایرانی برخوردارند که در این مطلب به معرفی انواع آنها به همراه ویژگی هایشان می پردازیم . شما با مطالعه این مطلب می توانید اطلاعات کاملی نسبت به همه محصولات موجود در بازار داشته باشید و حدود قیمت این کالا ها را بدانید . قابل ذکر است که دستگیره های خراجی از لحاظ تنوع در مدل و جنس و حتی اندازه بسیار محدود هستند . شارژ محصولات موجود انبار هم به دلیل زمان بر بودن واردات این نوع محصولات در ایران بسیار دیر به دیر صورت می پذیرد . یکی از قابلیت های انحصاری این نوع دستگیره ها ماندگاری آن می باشد که عجیب است تا بیش از 10 سال حتی در حمام و دستشویی هیچ اتفاقی برایش نخواهد افتاد . انواع دستگیره خارجی کمکی ، حداقل 10 سال مقاومت و دوام راهنما و قیمت میله های مخصوص راهرو حدود یک و نیم متری انواع مدل های دستگیره تاشو با پایه میله های با قطر 3/5 سانت ساده دارای قابلیت ضد باکتری در رنگ های مختلف سفید ، استیل و زرد روکش نانو نایلون ضد خش و زنگ زدن امکان تحمل وزن و ضربه تا بالای 200 کیلوگرم این محصولات که در زیر همین مطلب مشاهده می کنید بسیار متنوع در زمینه کمک به سالمند یا بیمار که نمیتواند به تنهایی به سرویس بهداشتی یا حمام برود فعالیت دارند . یعنی بسیاری افراد به دلیل کم توانی باید زیربغلشان را گرفت تا تعادلشان از بین نرود و بیافتند . نسبت به همین عدله ما منزل یا محل درمانی را به تجهیزات کمک کننده در حرکت مجهز می نماییم تا احساس استقلال به اشخاص بازگردد . نحوه نصب دستگیره کمکی حمام و توالت دیوار دستشویی و حمام معمولا کاشی شده است که می توانید همانند تصویر آن را با دریل سوراخ کنید . برای این کار ابتدا یک مته معمولی در سایز پیچ داخل جعبه بیاورید و به سر دریل نصب کنید و سپس با گذاشتن حالت دلخواه دستگیره روی دیوار چند نشانه کوچک از قسمت سوراخ روی دیوار بگذارید و بعد از آن دستگیره را کنار بگذارید و به اندازه رولپلاک همراه محصول دیوار را سوراخ کنید . دقت داشته باشید که دیوار شما کاذب نباشد چرا که به میله ها هیچ آسیبینخواهد رسید و اگر فشار زیاد وارد شود و دیوار شما تو خالی یا محکم نباشد ، به ناچار دیوار آسیب می بیند ، لطفا برای استفاده از محصولات  زیبائی پوست ، مراقبت سالمندان ، توالت فرنگی و انواع دستگیره کمکی با ما تماس بگیرید . برای توضیحات بیشتر و همچنین نصب این محصولات کافیست با شماره تماس راهنمای وب سایت تماس گرفته و از کارشناسان بخواهید تا برایتان در هر جای ایران که هستید ارسال نمایند . مهمترین نکته این است که دستگاه کارت خوان نیز می توان برایتان ارسال شود اما گر به صورت کارت به کارت قبل از ارسال محصول مبلغ را برایمان واریز کنید ، به جای 4 روز حدودا 2 ساعته کاری در تهران محصول را تحویل می گیرید و در شهرستان به جای یک هفته حدود 12 الی 19 ساعته محصول به دست شما می رسد . برای سفارش این محصولات لوکس کافیست با یک تماس خرید خود را نهایی کنید . هوای پاکیزه نیاز به نگهداری دارد ، نمی شود برای خرید هر چیزی به دل شهر بیاییم و انتظار داشته باشیم هوا تمیز باشد .

دستگیره دیواری تاشو جمع شو توالت حمام

دستگیره دیواری تاشو توالت و حمام بخاطر تا شدن فضایی از سرویس را اشغال نمیکند و بسادگی با دو انگشت قابل باز شدن و استفاده بمنظور لیز نخوردن و یا تحمل وزن جهت برخاست و نشست میباشد .. ..   این وسیله دستگیره دیواری تاشو به سمت بالا جمع می شود و از فضای سرویس حجمی را اشغال نمی کند ...ادامه مطلب

هر زمان خواستید آن را با یک انگشت به سمت پایین باز می کنید و به آن تکیه می دهید و کمک می گیرید . تا وزن 90 کیلوگرم کاملا تحت کنترل میله می باشد و احتمال شکستن  یا تغییر فرم وجود ندارد . این میله به دلیل روکش سفید رنگ الکترواستاتیک دارای تکنولوژی عدم جذب میکروب است و برای منازل و بیمارستان ها بسیار کاربردی می باشد . البته نوع استیل آن نیز موجود است که بیشتر برای مناطق با رسوبت بالا مناسبت دارد چرا که در برابر آب مستقیم نیز بسیار مقاوم است . مثلا در حمام ، کنار دستشویی فرنگی و همچنین توالت ایرانی نصب می شود تا به هنگام نشستن و بلند شدن اگر به زانو ها فشار می آمد آن را باز کنید و به آن تکیه کنید تا راحت تر بلند شوید . معمولا با فاصله کمی از زمین روی دیوار نصب می شود که قابل استفاده باشد . معلولین و جانبازان عزیز کشورمان بهتر است از لوازم ارزان قیمت اما کاربردی در جهت سهولت فرایند راه رفتن در منزل و حمام و حتی سرویس بهداشتی بهره مند شوند ، از این رو هم به صورت تک فروشی و هم به صورت عمده با تخفیف ویژه می توانید از دستگیره های کمکی که در ادامه بیشتر راجع به آن صحبت می کنم ، سفارش دهید . البته بهتر است فعلا این مدل را مطالعه کنید تا با سایر مدل ها کم کم آشنا شوید . به دلیل اینکه ما در قلب بازار تهران به سر می بریم و حدود بیش از 50 سال است که در حوزه تجهیزات و لوازم پزشکی در ایران فعالیت می کنیم ، تمامی محصولات را با حداقل سود به فروش می رسانیم و شما نیز مانند سایر هموطنان از هر کجای ایران پهناور می توانید با شماره ما تماس گرفته و درخواست کنید که یک دستگیره کمکی یا دستگاه فشار خون و حتی توالت فرنگی را برایتان در محل شماتحویل دهیم .   ویژگی های انواع دستگیره تاشونده دیواری جمع شو برای توالت راهنما و قیمت stainless steel ضد آب و ضد باکتری دارای رنگ سفید الکترواستاتیک دارای لولای جمع شونده نرم و راحت بدون مزاحمت و کمجا برای تکیه و انداختن وزن روی میله در دو سایز 60 و 75 سانتی تحمل وزن تا 90 کیلو گرم   پس از تلاش مهندسین پزشکی متوجه شدیم که جانبازان عزیز برایشان نظافت و بهداشت سرویس بهداشتی و همچنین حمام دارای اهمیت است ، چرا که به دلیل حساست های به وجود آمده در بیولوژی آنها باید هر روز این دستگیره تمیز شود و عاری از هرگونه میکروب باشد . به همین علت بر آن شدیم تا علاوه بر مدل سفید صدفی که به استاتیک معروف است به تولید مدل استیل نیز بپردازیم تا در برابر آب و رطوبت آسیب نبیند .   لطفا با شماره ما تماس بگیرید و بگویید که کدام محصولات را دیده اید و چند محصول را می خواهید که هنوز در سایت ندیده اید . پشتیبان سایت با ارسال پیام به شبکه اجتماعی مجازی شما می تواند انواع مدل های دستگیره یا سایر لوازم طبی را برایتان معرفی کند و شما به سادگی انتخاب کنید . خانه سالمندان ، مراکز پردیس سالمند و بیمارستان ها در تهران حدود 2 ساعته با قیمت بسیار رقابتی و همچنین در شهرستان ظرف 12 ساعت محصولات را تحویل خواهند گرفت . خرید اینترنتی باعث حمایت از پاکیزگی هوا می شود در این ترافیک و شلوغی با این هزینه های حمل درون شهری ، فرایندی کم هزینه و آسان برای تحویل کالا در نظر داریم .