دستگیره کمکی بارداری، مدل تاشو دیواری حمام و دستشویی

دستگيره بارداري سالمند تاشو ارزان قيمت

کد محصول x920

تومان 71.000

راهنما 09339100544

قیمت 71.000

 

دستگیره های کمکی مدل تاشو ی خانم های باردار و اشخاص سالمند یا کم توان برای توالت های فرنگی و ایرانی می باشد که به شما این امکان را می دهد با تکیه کردن به آن به صورت راحت می توانید حرکت کنید ، بلند شوید و یا بنشینید و به حفظ تعادل خود به پردازید ، بسیاری از مشتریان حتی برای استفاده کنار پله ها از این محصول یعنی دستگیره دیواری استفاده می کنند چرا که قابلیت تا شدن و چسبیدن به دیوار را دارد تا از فضای کمتری استفاده نماید و مناسب فضاهای کوچک دستشویی است .

در ایران بسیاری از پزشکان ارتوپد به تجویز انواع استفاده از توالت سیستم فرنگی و لوازم جانبی آن می پردازند چرا که در فرهنگ قدیم ایرانی استفاده از دستشویی های طراحی شده توسط ایرانیان بسیار رایج است که به جز تنها مزیت آن که باعث می شود برای خروج مواد زائد به مثانه فشار بیاید و به صورت کامل تخلیه گردد سایر ویژگیهای توالت های ایرانی بسیار مضر می باشد چرا که به مفاصل و ستون فقرات آسیب میرساند .

کم کم می‌توان در خانواده‌های ایرانی شاهد استفاده از این محصول کاربردی و مفید یعنی توالت سیتسم فرنگی باشیم و برای کسانی که به شست و شوی پاکیزه و اسلامی اعتقاد دارند پیشنهاد می‌کنیم در جهت احیای این سنت خوب از خود شور های اتوماتیک برای شست و شوی خود  استفاده کنید تا از خیس شدن لباس و دست خود جلوگیری نموده و آب کمتری مصرف کنید و به صورت کامل این کار را به این وسایل بسپارید .

 دستگیره نگهداری نشستن حمام توالت فرنگی

معمولاً مشتریان وفادار ما در دوره های بارداری خانم هایشان می‌باشند و به دلیل نبود توالتهای فرنگی در منزل درخواست ارسال انواع توالت فرنگی متحرک و سیار را دارند ، ما متوجه شدیم که فقط یک توالتهای فرنگی کار همه را راه نمی اندازد ، به این معنی که حتما وسایل کمکی و مکمل توالت فرنگی را نیاز  خواهند داشت .

در این مطلب می‌خواهیم معرفی یکی از محصولات بسیار پرکاربرد را برای شما توصیف کنیم ، دستگیره کمکی بارداری مدل تاشو دیواری حمام و دستشویی از جنس بسیار محکم آهن اس تی بالول  ۳۷ توسط رنگ الکترو استاتیک به صورت ضخیم روکش شده است .دستگیره کمکی مدل تاشو نیز از تکنولوژی بسیار به روز  برای ضدزنگ زدگی وهمچنین ضدخش بودن بهره‌مند می‌باشد و باعث می شود شما بتوانید در هر محیطی آن را بشویید و نگران زنگ زدن آن نباشید که بیشترین استفاده را در حمام و دستشویی خواهیم داشت ، قطعاً از این نوع محصول در بیمارستانهای مدرن در ایران ملاحظه کرده اید .

از مزایای دستگیره کمکی مدل تاشو می‌توان به دو سایز مختلف آن برای استفاده اشاره کرد که در اندازه‌های ۶۵ سانتی متری و همچنین ۸۰ سانتی متری ارائه می گردد قطره استفاده شده در این محصول حدود ۲۵ میلیمتر یک نیم میلیمتر آن ضخامتش می‌باشد است و باعث می شود گنجایش ظرفیت تحمل فشارهای احتمالی که افراد مختلف خواهد شد ۹۰ کیلوگرم به این محصول می آورند را داشته باشد ، ضمنا برای جستجو و خرید اینترنتی تهران میتوانید در قسمت جستجوی بالای سایت امتحان کرده و محصول مورد نیاز خود را بیابید و با یک تماس درب منزل دریافت نمایید .

تاییدیه های سازمان های بهداشتی ایرانی و جهانی  برای این محصول به این دلیل مقدور بوده که از جوش های مدرن آرگون استفاده نموده اند و در کنار موارد بهداشتی مورد تایید از مقاومت بالا و قابل اعتمادی برخوردار شده است و مطمئنا باعث فروش بیشتر آن در این زمینه گشته است . این محصول دارای امکان الصاق دستمال کاغذی رولی  و حوله ای را دارد تا شما بتوانید به سادگی در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی چه ایرانی چه فرنگی از دستمالهای خشک کننده نیز بهره مند شوید این خصوصیات منحصر به فرد در همه محصولات بازار یافت نمی شود و شما با یک خرید دو کار را در یک محصول خواهید داشت .

خوبی این محصول این است که به شما و یا سالمندان و هد تا خانوم های باردار کمک می نماید تا به سادگی برای بلند شدن و نشستن به آن تکیه دهند و در زمان هایی که مورد استفاده نیست لولای آن را ببندند و به سمت دیوار هل  دهند که در عکس به صورت واضح می توانید مشاهده نمایید . این محصول در توالت های ایرانی توالت فرنگی و حتی پله ها  کاربردی است و به سالمندان نیست کمک می نماید هزینه پایین این محصول با این که از آهن استفاده کردند در ساخت آن بسیار جالب توجه است و اما توصیه می کنیم آن را به همراه یک توالت فرنگی دیواری تهیه نمایید تا در سرویسهای بهداشتی کوچک بتوانید از آن بهره مند شوید .

کافیست با ما تماس بگیرید و در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیره کمکی مدل تاشو را در هر شهرستانی تحویل بگیرید  ما در کنار شما هستیم تا بتوانیم بهترین محصولات پزشکی و ملزومات درمانی را به شما برسانیم این تخصص ۵۰  ساله ی ماست و در این زمینه می توانید به سادگی به ما اعتماد کنید لطفاً شماره های ما را ذخیره نماید .