دستگیره راهرو راه پله کمک حفظ تعادل تولید آلمان مدل امداد

دستگیره راه پله محکم سبک ارزان روکشدار

کد محصول x1787

تومان 190.000

راهنما 09100049363

قیمت 190.000

 

این دستگیره راهرو که مارک امداد Argo می باشد طرفداران زیادی دارد چرا که از تحمل وزن بسیار بالا تا حدود 150 سانتی متر طول آن است و وزن های بالای 200 کیلو را نیز تحمل می نماید . دارای روکش نانو نایلون برای جذب نکردن میکروب ها دارد که برای مراکز درمانی و منازل بسیار کاربردی است . دارای گواهینامه استاندارد TUV از سازمان بین المللی و تولید کشور آلمان که در رنگ زرد نیز موجود است .

فروش لوازم پزشکی و پیشرفته که با اطلاعات روز آمیخته شده باشد کمتر در بازار ها یافت می شود ، از همین رو است که شما در اینترنت به جستجو پرداختید و برای این چهش به شما تبریک می گوییم . در این مطلب به یک محصول بسیار ساده اما فوق العاده کاربردی می پردازیم که به نوع خود کارگشا ترین راهکار برای افراد کم توان در جهت استقلال در زمان رفتن به توالت و تخلیه مزاج است و در دسته چارچوب های فلزی و دستگیره کمکی جای می گیرد .

 

خرید این دستگیره راهرو با شماره تلفنی که به رنگ پرتقالی در همین صفحه به چشم می خورد امکان پذیر است . در این هزینه های حمل و نقل شهری و شلوغی چرا باز هم ترافیک ایجاد کنیم ؟ اگر تمامی افرادی که از سایت ما خرید انجام می دهند در خانه بنشینند و به انبار ما نیایند ، رقم بسیار بالایی از ترافیک و هزینه ها صرفه جویی می شود و هوای شهر پاکیزه می ماند . هر سوالی دارید می توانید از تلفن راهنما بپرسید و آدرستان را در هر جای ایران و حتی کشور های همسایه بدهید تا محصول برایتان ارسال گردد .

 

ویژگی های دستگیره راهرو و راه پله برای حفظ تعادل ساخت آلمان مارک امداد

  • دارای رنگ زرد
  • به طول 150 سانتی متری
  • دارای حداقل ده سال طول عمر مفید
  • امکان پیچ و رولپلاک به دیوار بدون نمایان شدن پیچ ها
  • مقاوم تا وزن 200 کیلوگرم
  • خاصیت جذب نشدن میکروب به سطح میله
  • دریافت استاندارد های معتبر جهانی
  • تولید کشور آلمان
 

زیبایی این دستگیره راهرو ها به جنس استیل آن است و با زرق و برقی که دارد سرویس بهداشتی را نیز زیبا می سازد . ما به بیمارستان های لوکس تعداد زیادی از این دستگیره راهرو ها را فروختیم که قیمت بسیار به صرفه ای نیز دارند . البته برای راهرو و پله ها نیازی نیست حتما از مدل استیل نصب کنیم چرا که با قیمت پایین تر مدل سفید استاتیک نیز کاربرد دارد و به دلیل عدم وجود رطوبت و آب در راهرو و پله آسیبی به آن نمی رسد .

برای خرید و ثبت سفارش به تلفن ما زنگ بزنید و با این روش به روند اطلاع رسانی ما نیز سریعتر کمک می کنید . آدرستان را از طریق تلفن بدهید تا کالای دستگیره کمکی یا حتی سایر تجهزات پزشکی مانند ماساژور پا ، محصولات توانبخشی جنسی و غیره در حدود 2 ساعت کاری در تهران و همچنین 12 ساعت کاری در شهرستان ارسال گردد . دستگاه پوز برای پرداخت در محل فرستاده می شود اما کمی نسبت به نوع پر ساعت با تاخیر خواهد بود چرا که تعداد دستگاه های پوز نسبت به سفارشات بسیار کمتر است .